1. WM: To nie wirus-zabójca a choroba łatwa do wyleczenia; 2. Dr Włodzimierz Bodnar – Można wyleczyć Covid 19 w 48 godzin; 3. wR24.pl: Zamieszki, ataki policji, gazowanie i areszty na proteście ws. pandemii COVID-19!? J. Socha!; 4a. Polish Hooligans pójdą z kobietami?! ; 4b.Ruch Oporu Przeciw Covid-19: Apel do maseczkowych fanatyków! – lekarski głos rozsądku

To nie wirus-zabójca a choroba łatwa do wyleczenia

W ostatnich dniach paranoja propagandy Czerwonych Faszystów i Czarnej Faszystowskiej Falangi doszła do granic śmieszności i żywcem przypomina już czasy PRL. W TVP na pasku  lecą napisy o takiej treści, że starszym przypomina się Stan Wojenny Jaruzelskiego oraz teksty Gomułki z 1970, kiedy strzelali do stoczniowców albo górników, a w telewizji opowiadali o ataku wrogich sił z Zachodu i ich agentury. Niestety narracja ta przypomina też żywcem teksty jakie puszcza Łukaszenka do protestujących Białorusinów typu „tak będziemy z wami rozmawiać, ale nie w tej atmosferze, tylko wtedy jak zejdziecie z ulic, jak wrócicie do pracy i do domów”. Otóż w domach to my już siedzimy od marca, ale władza nie miała ochoty przez ostatnie pół roku nas wysłuchać. Owa „władza” uchwala takie prawa, że nóż sam się otwiera w kieszeni: u Rolnika i Wolnościowca, u Nauczyciela i Lekarza, u Barmana i zwykłego Pracownika Usługowego, u Kibica i zwykłej Kobiety, najzwyczajniejszej matki, córki  i żony. Teraz została już tylko ulica na prowadzenie rozmowy. Nie pomogą iście goebbelsowskie chwyty propagandowe w TVP typu: „Lewacccy Faszyści burzą państwo”, „Na ulicach Anarchia w czasie Epidemii!”

A wy co? Wy Prawaccy Faszyści lockdownem 2.0 to niby budujecie państwo?!

 

 

Jeśli zaś o to drugie propagandowe hasełko chodzi – ani to anarchia – zwykłe protesty, ani to epidemia – nawet pandemii nie ma – dzisiaj na straszliwą chorobę grypopodobną umarło w Polsce 15 osób, wczoraj 7, przedwczoraj 4, a jutro być może umrze 20 – przy dziennej liczbie wszystkich zgonów 1100!!! Ale na paskach banksterskich TVNów i POlsatów, czy rządowych TVPisów, lecą zupełnie inne liczby. Faktyczną liczbę zmarłych na covid podaje się nie na paskach ani w zajawkach wiadomości – tylko głęboko ukrytą w relacjach reporterskich – tak żeby nikt nie zauważył prawdy i nagłej zmiany ICH Łże-narracji. Stamtąd prawda owa dociera tylko do tej garstki, która ma jeszcze wciąż cierpliwość słuchać od dechy do dechy tych telewizyjnych bzdetów.

NAPRAWDĘ MACIE POLAKÓW ZA MOTŁOCH I ZA GŁUPCÓW??? PRZYPOMINAM WAM, ŻE TAK SAMO MYŚLAŁY KOMUCHY , i co… – NAWET STAN WOJENNY IM NIE POMÓGŁ. O anarchii i warchołach, o wrogach narodu i ludu pracującego – nasłuchali się Polacy przez 50 lat Komuny po uszy, aż tu nagle proszę – Najwięksi Wrogowie Czerwonych sięgają po kalki propagandowe z PRL!

W TVN histeria jest tak skrajna, że jedni krzyczą przez drugich – Posłanka na posła, redaktorka na posła, poseł na redaktorkę i na posłankę – w sumie nic nie słychać, tylko jeden wielki bełkot i wrzask. Zapomnieli tam, że wołali dopiero co Głosem Wielkich Demokratów ze złodziejskiej proniemieckiej partyjki oligarchicznej PO, żeby publikować wszelkie uchwały Trybunału błyskawicznie. Teraz bez zmrużenia powieki żądają, żeby nie publikować tej jednej, która im nie w smak. Mnie też ona jest nie w smak, ale porządku prawnego bym dla niej nie rujnował. Za to tych którzy puścili tę machinę Trybunału Konstytucyjnego w ruch chętnie wsadziłbym do pierdla choćby za straty jakie wyrządzili demonstracjami Warszawiakom i Warszawie. No i za te które jeszcze wyrządzą.

TO JEDNAK ZBYTECZNE, bo jasno widzę, że sami sobie wymierzyli sprawiedliwość wypalając z armaty we własną głowę. Który to już jednak strzał w tę wątłą i ciemną makówkę… a ona wciąż się trzyma i trzyma, i obraca Narodem jak chce. Czyżby to była Wielka Prowokacja Małego Człowieka?! Naprawdę jedynie ściema potrzebna żeby przemycić zmianę w prawie, przygotowaną 12 lat temu przez TUSKA, która umożliwia zaszczepić przymusowo wszystkich Polaków – niemowlaki i starców, nastolatków i dorosłych na covid-19 eksperymentalną szczepionką Made in USA, wykupioną przez „rząd polski” za miliony złotych z naszych podatków????

To chcecie zrobić Polakom chucpiarze?!

Jeśli taki był zamiar to efekty przeszły najwyraźniej oczekiwania. Będzie już tylko gorzej towarzysze z PISowskiej Czarnej Falangi – wasze dni w Polsce są policzone. Poza rok 2023 wasza władza już nie sięgnie. To będzie ostateczne pożegnanie i czas ostatecznego rozliczenia. Takie samo pożegnanie jakie w 2015 spotkało PO i Salony Warszawki, ale rozliczenie będzie zupełnie inne.

1. WM: To nie wirus-zabójca a choroba łatwa do wyleczenia

„Zdrowie to stan pełnego fizycznego, psychicznego i społecznego dobrostanu, a nie tylko brak choroby lub innego fizycznego upośledzenia” – WHO 1948 r.

„Największym nakazem etycznym dla lekarza jest dobro chorego. Mechanizmy rynkowe, naciski społeczne, wymagania administracyjne nie zwalniają lekarza z przestrzegania tej zasady” – Kodeks Etyki Lekarskiej, artykuł 2.

List otwarty polskich lekarzy, naukowców i pracowników służby zdrowia do polskich władz oraz mediów

We wrześniu bieżącego roku belgijscy lekarze i personel medyczny wystosowali list otwarty do władz i mediów swojego kraju przedstawiając rzeczywistą sytuację związaną z zakażeniami koronawirusem, wprowadzonymi obostrzeniami i konsekwencjami z tego wynikającymi dla całego społeczeństwa. List podpisało 394 lekarzy, 1340 pracowników służby zdrowia i 8897 obywateli.

My, polscy lekarze medycyny i pracownicy służby zdrowia w pełni zgadzamy się z tezami zawartymi w liście kolegów z Belgii [1], cytując ich doniesienia, i wyrażamy nasze głębokie zaniepokojenie dotyczące ewolucji sytuacji zdrowotnej w Polsce w ostatnich kilku miesiącach, związanej z ogłoszoną pandemią Covid 19. Wzywamy polityków, aby w sposób niezależny i krytyczny podejmowali i wdrażali decyzje dotyczące prewencji zachorowań. Oczekujemy otwartej debaty, w której wezmą udział eksperci, bez jakiejkolwiek formy cenzury. Po początkowej panice dotyczącej Covid-19, fakty obiektywne pokazują teraz zupełnie inny obraz – nie ma już medycznego i naukowego uzasadnienia dla kontynuacji stosowanych obostrzeń.

Obecne zarządzanie kryzysowe stało się całkowicie nieproporcjonalne do zagrożenia i powoduje więcej szkody niż dobra.

Wzywamy do zakończenia nieuzasadnionych epidemiologicznie działań i natychmiastowego przywrócenia normalnych, demokratycznych zasad funkcjonowania Państwa, struktur prawnych, wszystkich naszych swobód obywatelskich oraz przestrzegania praw człowieka.

„Lekarstwo nie może być gorsze niż problem” to teza, która obecnie jest bardziej istotna niż kiedykolwiek wcześniej w historii. Szkody dodatkowe wyrządzone obecnie ludności będą miały większy wpływ w bliskiej i dalekiej przyszłości na całą populację niż liczba osób aktualnie ochronionych przed SARS-CoV-2.

Uważamy, że wprowadzono obowiązkowe środki, które nie mają podstawy naukowej oraz że w mediach wykreowana została „koronapanika” bez możliwości przeprowadzenia otwartej debaty (poza jednym programem [2]), w której można by usłyszeć różne poglądy i opinie.

Co więcej, surowa, represyjna polityka dotycząca li tylko zakażeń koronawirusem silnie kontrastuje z aktualnie minimalną polityką rządu w kwestii zapobiegania i leczenia innych chorób, wzmacniania własnego układu odpornościowego poprzez zdrowy styl życia, optymalną opiekę z dbałością o jednostkę oraz inwestowaniem w personel służby zdrowia.

Przewidywana pandemia z milionami ofiar

Na początku pandemii podjęte środki były zrozumiałe i szeroko popierane, nawet jeśli istniały różnice w zastosowaniu ich w poszczególnych krajach. W marcu 2020 WHO przedstawiła raport przewidujący pandemię, która pochłonie 3,4% ofiar śmiertelnych wśród stwierdzonych przypadków Covid-19, innymi słowy – miliony zmarłych i wysoce zaraźliwy wirus, na który nie będzie dostępnego leczenia ani szczepionki. Spowodowałoby to bezprecedensową presję na oddziały intensywnej terapii (OIOM) w naszych szpitalach.

Powyższe prognozy doprowadziły do światowej sytuacji alarmowej, nigdy wcześniej nie spotkanej w historii ludzkości: „spłaszczenie krzywej” miało być osiągnięte przez lockdown, który zamknął całe społeczeństwa i gospodarkę, a zdrowych ludzi przeniósł na kwarantannę. Izolacja społeczna stała się nową normalnością w oczekiwaniu na szczepionkę-ratunek.

Epidemia/pandemia?

Przed 12 laty WHO zmieniło definicję „pandemii”. Wcześniej pandemią nazywano zaraźliwą chorobę z wysoką liczbą zgonów, obecnie wystarczy fakt, że wirus rozprzestrzenia się po całym świecie. Umożliwiło to np. ogłoszenie epidemii „świńskiej grypy” w 2009 r., która okazała się typowym schorzeniem infekcyjnym dróg oddechowych. A pamiętamy ówczesny lęk i szczepionki, które spowodowały powikłania neurologiczne (narkolepsję).

Covid-19 – fakty

więcej u źródła: Wolne Media

2. Dr Włodzimierz Bodnar – Można wyleczyć Covid 19 w 48 godzin

Szanowni Państwo.

Nazywam się Włodzimierz Bodnar, jestem pediatrą, specjalistą chorób płuc, który leczy nieprzerwanie od 30 lat. Piszę jako lekarz, i osoba z grupy ryzyka (wiekowo i zawodowo). Chciałbym z pomocą Państwa wdrożyć/opublikować leczenie, jak można pokonać ciężki przypadek choroby wywołanej przez SARS-CoV-2.

W okresie luty – październik mam udokumentowane ponad 100 przypadków wyleczeń i codziennie przybywa ich lawinowo po kilkanaście. Znaczna część ich była o dość ostrym przebiegu. Część chorych miała choroby współistniejące, tak obciążające przy zachorowaniu.

Obecnie sam jestem w okresie rekonwalescencji i na kwarantannie po przeżyciu ciężkiego ataku COVID-19 (potwierdzony testem RT-PCR). Mam 59 lat i ze względów kardiologicznych należałem do wysokiej grupy ryzyka. Stosując moją metodę leczenia, objawy zaczęły się cofać po 48 godzinach od rozpoczęcia leczenia.

Obecnie czuję się na tyle dobrze, całkowicie wyleczony i by móc samodzielnie napisać tę wiadomość, leczyć nieprzerwanie pacjentów przez telefon konsultując, pisząc im elektronicznie recepty, ponieważ mam zamontowany system komunikacji z własną przychodnią w domu. Każdy pacjent w trakcie ostrej fazy infekcji w stałym kontakcie ze mną i przez kolejne 3-4 dni codziennie informuje mnie o swoim stanie zdrowia.

Od wielu miesięcy komunikuję o nowatorskim sposobie leczenia, m.in.:

  • Marzec 2020 do Ministerstwa Zdrowia – bez odpowiedzi
  • Marzec 2020 Pani Profesor Katherine Kędzierski, przewodniczący australijskich naukowców (The Peter Doherty Institute for Infection and Immunity) – bez odpowiedzi
  • Kwiecień 2020 Profesor Krzysztof Simon, Klinika Chorób Zakaźnych Wrocław – bez odpowiedzi
  • W międzyczasie wielokrotne próby dotarcia do rządu przez posłów – bezskuteczne
  • Lipiec 2020 opublikowałem opis swoich przypadków z leczenia pacjentów, który został przesłany do wszystkich lekarzy Porozumienia Zielonogórskiego w całej Polsce – niestety bez większego odzewu.
  • Lipiec 2020 także w lipcu otrzymałem jedyną odpowiedź – pozytywna odpowiedź przyszła ze Szczecina od Pana Profesora Cezarego Pakulskiego, Klinika Anestezjologii Intensywnej Terapii i Medycyny Ratunkowej, który w pełni poparł moje spostrzeżenia. Przywróciło mi to wiarę i siłę, aby dalej leczyć i pisać
  • Październik 2020 Przed samym zachorowaniem opublikowałem artykuł o sposobie leczenia COVID-19 w lokalnej prasie – bez większej reakcji, jeszcze przed chorobą i ostatnimi korektami leczenia

A obecnie mój własny, bardzo ciężki przypadek przebiegu choroby, dał mi ostateczny brakujący element, jak można pokonać SARS-CoV-2 w ciągu 48 godzin.

Twierdzę, że przy tym sposobie leczenia w ciągu 48 godzin można ustabilizować co najmniej 99% ciężkich przypadków w Polsce przebywających obecnie w leczeniu szpitalnym, a po tym okresie następuje okres kilkudniowego zdrowienia.

Proces leczenia

Po 24 godzinach podawania leku Viregyt K 100mg (chlorowodorek amantadyny) co 6 godzin uzyskujemy odpowiednie stężenie efektu terapeutycznego leku w komórce. Od osiągnięcia efektu terapeutycznego nasycenia lekiem ludzkiej komórki, stan chorego będzie się już tylko poprawiał, ponieważ zaczyna się inaktywacja wirusa.

Główny lek (substancja czynna) AMANTADYNA, który stosuję, nie jest wpisany w schematy leczenia COVID-19,choć jest lekiem znanym od około 30-40 lat i stosowanym w leczeniu innych chorób. Mówimy tu już o leczeniu przyczynowym – czyli całkowitej inaktywacji aktywności wirusa. Wirus pozostaje nieaktywny. Nie działa już na organizm, dlatego efekt jest tak znacznej poprawy. Wirus raz inaktywowany już nigdy nie podejmie funkcji ponownej próby repliki. Potrzeba co najmniej 24 godzin, aby lek przeszedł w ilości wystarczającej do komórki i zmienił w niej środowisko pH z kwaśnego na zasadowe w lizosomach, co uniemożliwia wirusowi przekazania RNA materiału genetycznego do dalszej jego repliki. Po 48 godzinach efekt hamowania jest tak wyraźny, że znikają objawy chorobowe przez brak oddziaływania wirusa na organizm. Po podawaniu dożylnym leku prawdopodobnie uda się skrócić ten okres. W zależności od stanu i przebiegu choroby zmniejszana jest dawka leku w celu utrzymania poziomu terapeutycznego przez 10-12 dni. Po tym czasie organizm jest w stanie wytworzyć swoją własną odporność przeciw COVID-19.

Mając lek, który zmienia wirusowi warunki rozwoju w komórce ludzkiej jesteśmy w stanie w każdym wypadku jeśli pacjent jeszcze żyje uratować mu życie i zdrowie. Po 24 godzinach w chwili osiągnięcia odpowiedniego stężenia leku – działamy na wirusa inaktywując go na każdym etapie choroby. Inaczej mówiąc, w każdym przypadku działamy na przyczynę choroby, czyli na wirusa eliminując go z organizmu (inaktywacja). Czy to będzie początkowy okres bólu głowy, czy już na etapie zapalenia płuc. Nie ma tu znaczenia czy pacjent ma 30, czy 100 lat, czy ma choroby współistniejące, czy też ich nie ma. Zasada działania jest taka sama i inaktywuje wirusa.

Jeśli do lekarza lub szpitala trafia pacjent z ciężkimi objawami choroby COVID-19, należy zastosować wszelkie leki, które do momentu uzyskania terapeutycznego amantadyny (do 24 godziny) pozwolą go utrzymać przy życiu. Jeśli pacjent przeżyje ten okres to już zaczyna działanie inaktywujące amantadyna, następuje poprawa stanu zdrowia zgodnie ze schematem.

Piszę tę wiadomość z nadzieją na kontakt i z prośbą o przekazywanie tego opublikowania wszędzie. Piszę o tym już od 5 dni i nie jestem się w stanie się przebić. Sam napisałem o tym do wszystkich stacji telewizyjnych, agencji prasowych. Wysłałem do znajomych, lekarzy, konsultantów krajowych ministerstwa zdrowia i wielu innych. Jestem bezsilny. Proszę o wszelkie wsparcie.

Z poważaniem

Lekarz Włodzimierz Bodnar, specjalista chorób płuc, pediatra w NZOZ Optima w Przemyślu

UWAGA: Leczenie powinno się odbywać tylko na zlecenie lekarza (lek jest na receptę i każdy lek można przedawkować i są przeciwskazania), zaś samo leczenie jest połączone z leczeniem objawowym i obostrzeniami w diecie. NIE MOŻNA STOSOWAĆ SAMODZIELNIE!

AKTUALIZACJA 25.10.2020

Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie. Dziękujemy za słowa wsparcia oraz konstruktywną krytykę. Dokładnie na tym nam zależało publikując ten artykuł – by otworzyć dyskusję i zainteresować w kwestii leczenia COVID-19.

Wczoraj naszą stronę odwiedziło aż 100 000 osób. Dzisiaj szacujemy, że może to być nawet 500 000 osób. Nie wiemy, czy nasza strona wytrzyma taki ruch, jednak cel został już osiągnięty. Zastrzegamy jednocześnie, że sekcja komentarzy jest moderowana i pojawiają się z opóźnieniem. Nie publikujemy obraźliwych komentarzy ani związanych tzw. teoriami spiskowymi. Nie wydajemy recepty na ten lek. Wierzymy, że brak wcześniejszego zainteresowania tym sposobem leczenia bierze się z przesytu informacji w mediach i w internecie. W przypadku kontaktu dla mediów i lekarzy prosimy się kontaktować pod adresem:

media@przychodnia-przemysl.pl

Prosimy o niedzwonienie do naszej przychodni w związku z tym artykułem. Nie będziemy udzielać porad lekarskich osobom niezarejestrowanym do naszej przychodni. Prosimy o uszanowanie tej decyzji i przede wszystkim umożliwienie korzystania z infolinii naszym pacjentom, którzy nie tylko zmagają się z COVID-19, ale także innymi chorobami, które nie przestały istnieć w obliczu epidemii. Nieodpowiedzialnym zachowaniem możemy odebrać porady medycznej osobom, które tego potrzebują, a tym samym spowodować ich pogorszenie zdrowia i ewentualną śmierć.

więcej u źródła: https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/?fbclid=IwAR18IvG0vYIKKj5WRj0kceIMv5p_2m-JpxTJeJ8KYLqr0IdFQsstmbV5akc

Inne źródło w tej sprawie: https://krosno112.pl/aktualnosci/inne/item/9478-mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin-twierdzi-wlodzimierz-bodnar-lekarz-z-przemysla-list.html

3. wR24.pl: Zamieszki, ataki policji, gazowanie i areszty na proteście ws. pandemii COVID-19!? J. Socha!

https://www.youtube.com/watch?v=9MSfCLwvrsM

4a. Polish Hooligans pójdą z kobietami?!

FB
ŁKS ŁÓDŹ: „Walczymy z rządem a nie z Bogiem,
to Kaczyński jest wspólnym wrogiem!”

Karolina Pękalska
Drodzy, jestem szczerze wzruszona – właśnie tego nam trzeba w tym wyjątkowo trudnym czasie: zjednoczenia, rozwagi i szacunku do siebie nawzajem. ❤️
Proszę BĄDŹCIE Z NAMI W PIĄTEK I MIEJCIE TRANSPARENTY Z TYM HASŁEM – jest bardzo ważne, zwłaszcza w momencie w którym emocje sięgają zenitu, ludzie przestają myśleć racjonalnie i nakręca się ta spirala nienawiści. Dziękuję za to hasło i piszę to jako ateistka i osoba o lewicowych poglądach. Cudownie widzieć, że nie wszystko musi być białe, albo czarne. Tymi słowami pokazaliście piękny środek. Nie musimy się zgadzać ze wszystkim, żeby być dla siebie dobrymi ludźmi, szanować na wzajem swoje prawa i wartości. ❤️
Protestujący czują bezsilność i złość, bo rząd nie powinien być tak związany z Kościołem. Ale nie możemy pozwolić na to, żeby te emocje przerodziły się w agresję i wandalizm, której na tym etapie nie brakuje po obydwu stronach. Ani zniszczone zabytki, ani kobiety zwalane siłą ze schodów kościołów to nie jest wyjście. Pokażmy, że można inaczej ❤️
Albert Albert
Brawo ŁKS Ponad Podziałami Pozdrawiam z Legijnej Warszawy PiS PO jedno zło.
więcej
Twitter
Katedra Białostocka gdzie kibice Jagiellonia Białystok chcą bronic Kościoła, solidaryzują się z kobietami i wzywają by walczyły z partią rządzącą a nie tradycją- może warto protestować tam gdzie znajdują się decydenci

4b. Ruch Oporu Przeciw Covid-19: Apel do maseczkowych fanatyków! – lekarski głos rozsądku

 

https://www.facebook.com/100017482212949/videos/732090634050337

Podziel się!