1. „Pandemia” COVID! O co w tym naprawdę chodzi? Hubert Czerniak ujawnia prawdę; 2. Bez Pierdol…enia Irokez Slava i Marcin Bustowski; 3. NEOS: Czego System chce ci zakazać!; 4. Sachiel – Ponad Podziałami ( Dokąd idziesz Polsko – Murem Za Wolnością ) Protest Song

Bez Pierdol…enia Irokez Slava i Marcin Bustowski

 

1. „Pandemia” COVID! O co w tym naprawdę chodzi? Hubert Czerniak ujawnia prawdę;

https://www.youtube.com/watch?v=Z0496gLBElw&feature=youtu.be

2. Bez Pierdol…enia Irokez Slava i Marcin Bustowski

https://www.youtube.com/watch?v=T7_E7esZ6jU

 

3. NEOS: Czego System chce ci zakazać!

https://www.youtube.com/watch?v=WTrUR4TRZFM

4. Sachiel – Ponad Podziałami ( Dokąd idziesz Polsko – Murem Za Wolnością ) Protest Song

https://www.youtube.com/watch?v=maWKypvSIfc&feature=youtu.be

Podziel się!

3 komentarze do “1. „Pandemia” COVID! O co w tym naprawdę chodzi? Hubert Czerniak ujawnia prawdę; 2. Bez Pierdol…enia Irokez Slava i Marcin Bustowski; 3. NEOS: Czego System chce ci zakazać!; 4. Sachiel – Ponad Podziałami ( Dokąd idziesz Polsko – Murem Za Wolnością ) Protest Song

 1. „Boris Johnson wdrożył gwarantowany dochód podstawowy dla Wielkiej Brytanii. Każdy dostanie 80% swojego wynagrodzenia, a on zawiesił spłatę kredytu hipotecznego na 6 miesięcy. To koniec bankowości, koniec kapitalizmu, wolności, a Zachód w pełni przyjął marksizm.

  Boris wie, co robi. Celowo niszczy małe firmy, ponieważ zatrudniają 70% cywilnej siły roboczej. Rozdziela zasiłki (gwarantowany dochód podstawowy). zawieszenie wszystkich długów, które podważały cały system bankowy. Samą siłą tworzy komunistyczną rewolucję, a policja jest tak głupia, że ​​wykonuje jego rozkazy niszcząc przyszłość ich własnej rodziny.”

  Autor: Martin Armstrong
  Źrodło: https://www.armstrongeconomics.com/armstrongeconomics101/economics/they-are-desperate-to-steal-the-election-from-trump-as-europe-goes-100-into-the-great-reset/

  (tłumaczenie automatyczne bez poprawek)

  Desperacko chcą ukraść wybory Trumpowi, gdy Europa wkracza w 100% w Wielki Reset

  KOMENTARZ: Szanowny Panie Amstrong,

  Nawet w Holandii program jest jawny. W tym artykule stwierdzono, że tylko kolejna blokada COVID-19 umożliwia osiągnięcie niektórych z tych celów klimatycznych na 2020 r. Co za zbieg okoliczności: kilka dni później mówią nam, że częściowa blokada została rozszerzona i przedłużona, prawdopodobnie na resztę roku.

  Ci politycy to marionetki Schwaba, Gatesa i Sorosa. W końcu zabiją więcej ludzi niż Hitler i Stalin. Przynajmniej dyktatorzy z przeszłości robili to na otwartej przestrzeni, aby każdy mógł zobaczyć, że są źli.

  Z poważaniem

  S

  ODPOWIEDŹ: Są niezwykle dobrze finansowani. Infiltrowali wszędzie na Zachodzie. Soros narzuca swoje otwarte społeczeństwo, które jest tak naprawdę rządem jednego świata, Gates zmienia klimat i zmniejsza populację poprzez ograniczenie dostaw żywności, a Schwab uzyskuje nowy komunistyczny porządek światowy, który forsuje jako ekonomia interesariuszy i całą resztę jest sprzedawany jako Wielki Reset.

  Wybrani politycy przechodzą w tryb autorytarny, zawieszą wybory zabijając demokrację, my jesteśmy wielcy nieumyci, zbyt głupi, by zrozumieć, co jest dla nas najlepsze. Boris Johnson wdrożył gwarantowany dochód podstawowy dla Wielkiej Brytanii. Każdy dostanie 80% swojego wynagrodzenia, a on zawiesił spłatę kredytu hipotecznego na 6 miesięcy. To koniec bankowości, koniec kapitalizmu, wolności, a Zachód w pełni przyjął marksizm.

  Boris wie, co robi. Celowo niszczy małe firmy, ponieważ zatrudniają 70% cywilnej siły roboczej. Rozdziela zasiłki (gwarantowany dochód podstawowy). zawieszenie wszystkich długów, które podważały cały system bankowy. Samą siłą tworzy komunistyczną rewolucję, a policja jest tak głupia, że ​​wykonuje jego rozkazy niszcząc przyszłość ich własnej rodziny.

  W Stanach Zjednoczonych robią wszystko, by ukraść Trumpowi te wybory. Złapali faceta na Florydzie rejestrującego martwe osoby dla Bidena. To samo dzieje się w całym kraju.

  Obawiam się, że w tej chwili jedynym rezultatem będzie wojna domowa. Chociaż Trump powinien wygrać, głęboko obawiam się, że te wybory będą tak skorumpowane, że ukradną mu je, aby podporządkować sobie Stany Zjednoczone, tak jak to robią w Europie, a następnie użyć wojska, które może zagrozić Chinom i Rosji, aby dostosować się do ich nowego jednolitego świata rząd skupiony w ONZ, aby dostosować się do żądań zmian klimatycznych. Niszczą wszystko dla tego Wielkiego Zresetowania, kończąc na paliwach kopalnych i kontrolując wzrost populacji.

  • Tu nie chodzi o kasę, o władzę Oni chcą stworzyć swój Panteon Bogów!!!!! Ci ludzie oszaleli….Cyrus przy nich to nic nie warty despota! Poświęca setki milionów ludzi jako Roma do założenia nowego kościoła! Jeśli setki milionów ludzi nie wyjdzie na ulice, to będzie to olbrzymi problem! Starzy zdziczali obludnicy! Hosztaplerzy uzależnieni od ciemnej ezoteryki! To ich twory blokują kanały! Oni chcą zbawienia !!! Poświęca wszystko, pozwy zbiorowe….oni będą ten wykanczac świat w swej historycznej zbiorowej halucynacji! Szczepionka to wejście do matrixa gdzie oni są Bogami!

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.