1. NTV: Refleksje wokół istoty życia – Joanna Slabon; 2. Strajk kobiet w Warszawie. Relacja WP na żywo – 9 dzień protestów (31 10 2020); 3. wR24.pl: Braun OSTRO do policji: Komu służycie? O zamieszkach ws. pandemii, antifie w RP i strajku kobiet!?

Refleksje wokół istoty życia – Joanna Slabon

Nadszedł czas, kiedy Iskra Idzie z Polski. Bardzo mądra rozmowa i głęboka ocena tego z czym mamy do czynienia. Kobiety powinny być teraz bezwzględnie wsparte w swoich działaniach. Czy to one wyzwolą Polskę?!! Jakkolwiek dziwnie zabrzmiało niektórym to pytanie , to uważam je za pytanie retoryczne. Kobiety kierują rewolucja na Białorusi, kobiety kierują ruchem STOP NOP, kobiety wywołały teraz olbrzymie, długotrwałe demonstracje. Przez tysiące lat nie pozwalano im decydować naprawdę o SOBIE. To co się teraz dzieje  to z ich strony próba ostatecznego zrównania praw między kobietami i mężczyznami – walczą o prawo pełnego dysponowania swoim Ciałem i Duszą. Prawidłowo lokują swój gniew na kościele katolickim w Polsce – Tak jak nie nauczył on przez 1000 lat Polaków pisać i czytać – tak nie doprowadził przez 1000 lat do tego aby kobiety były traktowane tak jak mężczyźni – jako Man – CZŁOWIEK z Pełnią PRAW Do DECYDOWANIA O SOBIE.

W tej rozmowie Janusz Zagórski niesłusznie ogranicza prawnie prawo przyrodzone kobiet do decydowania o sobie pod względem ciąży – głos kobiety, która z nim rozmawia jest bardzo głęboki, bardzo ważny, bardzo istotny!

Jeszcze raz powiem: Nie będzie Wolnej Polski dokąd kobiety w Polsce nie będą WOLNYMI LUDŹMI, tylko będą ludźmi z przymiotnikiem – jak demokracja „socjalistyczna”, „demokracja liberalna”, „demokracja ludowa” – demokracja jest jedna – My nazywamy ją BEZPOŚREDNIĄ, ale jest ona jedną jedyną – DEMOKRACJĄ JAKO PRAWEM PRZYRODZONYM CZŁOWIEKA  i OBYWATELA.

Przestańmy się dzielić w walce O WOLNOŚĆ – WOLNOŚĆ jest JEDNA – tkwi w Prawie Przyrodzonym. POLACY RAZEM! – Kobiety, mężczyźni, rolnicy, kibice, przeciwnicy terroru medycznego i ruch słowiański, wolnościowcy – RAZEM! Tu chodzi o WOLNOŚĆ… i o nic więcej.

 

1. NTV: Refleksje wokół istoty życia – Joanna Slabon

https://www.facebook.com/niezaleznatelewizja/videos/743305956255534

 

2. Strajk kobiet w Warszawie. Relacja WP na żywo – 9 dzień protestów

Bojówki atakujące kobiety to nie Kibice ani Pseudokibice – to prowokatorzy policyjni, albo DEBILE!

https://www.facebook.com/174708585894934/videos/1644161045742847/

https://www.youtube.com/watch?v=msDie7h24aY

https://www.youtube.com/watch?v=2-8n1Or9dGo

3. wR24.pl: Braun OSTRO do policji: Komu służycie? O zamieszkach ws. pandemii, antifie w RP i strajku kobiet!?

https://www.youtube.com/watch?v=PuhA3e-OR1w

Taki styl w stosunku do Marszy Kobiet jaki tutaj prezentuje pan Braun powoduje, że jestem pewien, że nie rozumie on od do końca istoty problemu Wolności Kobiet. Nawoływanie do nie wchodzenia w antagonizmy z Kobietami tym językiem jaki słyszę „Sabat Czarownic”???? – Nic dobrego Konfederacjo – daleko wam do Solidarności z 1980 roku – i tamtego rozumienia że wszyscy RAZEM Walczymy o Wolność – WOLNOŚĆ POLSKI i Polaków w swoim kraju!

Podziel się!