NTV: Nowojorskie szpitale leczą z coronovirusa witaminą C – Agnieszka Zell; 2. Jerzy Zięba wrogiem medycyny? – doktor Andrzej Więckowski; 3. Wolne Media: Pierwsze wezwanie do utworzenia światowego rządu – koronawirus w USA leczony metodą Jerzego Zięby!

Jerzy Zięba wrogiem medycyny? – doktor Andrzej Więckowski

W materiale nr 3 – Pierwsze wezwanie do utworzenia światowego rządu – znajdziecie kilka ważnych zdań na temat Jerzego Zięby i zastosowania polecanej przez niego metody leczenia koronowirusa witaminą C przez Nowojorskich lekarzy. Oczywiście wiemy że Jerzy Zięba jest w USA  i że ma tam mnóstwo kontaktów z tamtejszymi lekarzami, a i sami amerykańscy lekarze nie są tak głupi, żeby tworzyć podobnie kretyński klimat jak w Polsce, wobec  zastosowania innowacji opartych na nauce i wobec każdej metody mogącej uratować życie Obywateli Amerykańskich.

W ten sposób po raz kolejny to co mogło się wydarzyć w Polsce jako pierwszym kraju Świata wydarzyło się w Ameryce, w USA – dzięki polskim ciemniakom z rządu PISu i ciemniakom z Izby Lekarskiej oraz GISu. A Polacy nadal pozbawieni są z premedytacją przez tych ludzi dostępu do tej taniej i prostej metody ratowania życia przy rozległym zapaleniu płuc. Polacy nadal umierają i nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o powikłanie w wyniku działania koronawirusa, bo na zapalenie płuc umiera wielu ludzi!

Czytaj dalej

Marian Nosal: Praca z Emocjami w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, teoria i wprowadzenie do ćwiczeń Neigong

Praca z Emocjami w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, teoria i wprowadzenie do ćwiczeń Neigong

Wprowadzenie w fizjologię i patologię Emocji w Klasycznej Medycynie Chińskiej. Omówienie i prezentacja ćwiczeń w kole 5 Przemian, które uczą jak wyciszać i harmonizować nasze Emocje poprzez rozluźnianie narządów wewnętrznych Zang.

Czytaj dalej

Totalizm: Jan Pająk i Dominik Myrcik – Zagłada Ludzkości 2030

Totalizm: Jan Pająk i Dominik Myrcik – Zagłada Ludzkości 2030

Tak. Z Polski wyjdzie Iskra…, ale kto ma doła wywołanego obecną „epidemią” niech tego filmu nie ogląda.

Czy ten film ma coś wspólnego z tym co obecnie obserwujemy? Nie tylko z punktu widzenia Filozofii Totalizmu prof. Jana Pająka oczywiście tak.

Wielokrotnie krytykowałem bałwochwalczy stosunek do Biblii w filozofii profesora Jana Pająka, gdyż jest dowiedzione, iż Biblia jest kompilacją różnych starszych opowieści i tekstów poprawianych i setki razy zmienianych co do treści przez stulecia oraz cenzurowaną przez kościół. Ludzie którzy dłubali przy tym „dokumencie bożym” nie byli i nie są święci i mają mnóstwo krwi ludzkiej na rękach.

Jeśli pominąć obsesyjne nawiązywanie przez Totalizm do Biblii (która ma być według niego zbiorem rzekomych Znaków Bożych napisanych osobiście boską ręką, jako wskazówki dla ludzkości) i odseparować ten wątek od przedstawionych treści, otrzymujemy obraz bardzo bliski Prawdy o Naszych Czasach i sytuacji na Ziemi. 

Czytaj dalej

Profesor Mirosław Matyja – „Koronne” błędy Unii Europejskiej

Profesor Mirosław Matyja – „Koronne” błędy Unii Europejskiej 

 

Rozwijająca się epidemia koronawirusa stanowi – oprócz zagrożenia dla zdrowia wielu ludzi – także poważny kryzys ekonomiczny dla Europy. Jest to przede wszystkim szok dla realnej gospodarki, który uderza mniej więcej jednakowo we wszystkie kraje europejskie. Wszelkie zabezpieczenia wprowadzone po globalnym kryzysie finansowym w latach 2007-2008 zostały zaprojektowane w celu walki z innym rodzajem kryzysu – wywodzącym się z sektora finansowego lub pojedynczego państwa. Tymczasem mamy do czynienia z kryzysem globalnym, którym Europa dotknięta jest bezpośrednio i który występuje zarówno po stronie popytu jak i podaży. I tu leży fenomen obecnego kryzysu.

Czytaj dalej

Slavia-Lechia: Tomasz Kosiński – Polanie na Puli, czyli Istria to Panonia

Polanie na Puli, czyli Istria to Panonia

W sensie dziejowym tę drogę przedstawioną w poniższym artykule widzę nieco inaczej, w czym utwierdzają mnie wyniki badań genetycznych, ale w sensie lingwistycznym i historyczno-mitologicznym zgadzam się w całości. To nie są przypadki, lecz związki skutkowo -przyczynowe nie widziane do tej pory na naukowym horyzoncie z powodu lokowania Słowian w dziejach po V wieku n.e.. Uwolnienie się od takiego założenia generalnie zmienia sytuację i nagle okazuje się, że mamy nie tylko pełne słowiańskich etnonimów kroniki i onomastykę różnych regionów Europy, Małej Azji, Kaukazu i Persji, ale też pełne ręce roboty, jeśli spróbujemy połączyć w logiczną całość te wszystkie dokumenty, nazwy i artefakty archeologiczne pomijając przy tym źródłosłowy i ludy słowiańskie. Trzeba stanąć wtedy na głowie i zawiązać sobie oczy czarną przepaską, żeby nie zauważyć Starożytnej Słowiańszczyzny we wszystkich wspomnianych tutaj miejscach. CB

Mapa: Retia i Vindelicia

Pula (wł. Pola) to znana miejscowość turystyczna na Półwyspie Istria w Chorwacji. Wielu Polaków podziwiało pewnie tamtejszy amfiteatr rzymski, podobny do Koloseum.

Zobaczmy co jest w łacińskiej (nie włoskiej) wersji na temat Puli: Pietas Iulia seu Pola (alia nomina: Polensis Civitas) (Croatice: Pula; Italiane: Pola) est urbs Croatiae ac municipium, in regione Histriana et in Histria historica ac geographica terra, situm. Incolunt urbem 62 378 (anno 2006). Urbani Polenses vel Polani appellantur.[1]

Coś Wam przypominają takie wyrazy jak Pola, Polensis, Polenses, Polani?

Tradycja grecka przypisywała powstanie Polai Kolchidanom[2], którzy ścigali Jasona w północnej części Adriatyku, nie byli w stanie go złapać i ostatecznie osiedlili się w miejscu, które nazywali Polai, co oznacza „miasto schronienia”. Może pamiętacie z mojej książki „Rodowód Słowian”, moje sugestie, że mit o wyprawie Argonautów może dotyczyć wykradzenia przez Greków Słowiano-aryjskich ksiąg wiedzy zapisanych złotymi runami na baranich skórach. Do dziś w Kolchidii, obecnej Gruzji, na granicy z dawną Sarmatią, mieszka lud Swanetów (Słanetów), który spotykamy też w Retii, zamieszkanej m.in. przez Vindelików (Wendo-Lachów).

Czytaj dalej

Jerzy Zięba – konkretna propozycja dla Ministra Zdrowia

Jerzy Zięba – konkretna propozycja dla Ministra Zdrowia

To oczywiście materiał z przeszłości ponieważ obecnie amerykański lekarz stosujący OPISANA METODĘ NIE MIAŁBY PRAWA WJECHAĆ DO POLSKI.  Publikuję ten film, aby przypomnieć panu Ministrowi Zdrowia – „który mówi tylko prawdę” – Tak go PIS reklamuje, że istnieją metody ratujące życie przy rozległym zapaleniu płuc – a w Polsce umierają właśnie ludzie z powodu nie dopuszczenia przez Ministra Zdrowia, Szefa GIS i Naczelną Izbę Lekarską procedury ratującej owo życie, znanej na świecie od lat.

Właśnie zmarł 12. pacjent z zapaleniem płuc jako powikłaniem zakażenia koronawirusem sarsCoV2.  Zmarła też matka po cesarskim cięciu z powodu sepsy, która była zarażona koronawirusem. Osierociła dziecko, które nigdy nie zazna jej ciepła i nie poczuje jej miłości. Nie powiem co musi czuć mąż tej młodej kobiety. PRZECIEŻ SEPSĘ LECZY SIĘ NA ŚWIECIE OD 20 LAT WLEWAMI Z WITAMINY C. O tym Jerzy Zięba tutaj mówi.

ILU ŚMIERCI TRZEBA ABY WSTRZĄSNĘŁY ONE CHRZEŚCIJAŃSKIM SUMIENIEM RZĄDZĄCYCH POLSKĄ  NA TYLE, ŻEBY ROZUM KAZAŁ IM ZWERYFIKOWAĆ BŁĘDNĄ POSTAWĘ I DECYZJE względem propozycji Jerzego Zięby???

Wiecie, że nigdy nie ująłem się za żadnym oszustem, złodziejem ani zdrajcą, nigdy też nie wystąpiłem przeciw decyzjom dobrym dla Polaków i sprawiedliwym. Dlaczego w Polsce na koronawirusa umierają stosunkowo młodzi ludzie? Czy we Wrocławiu naprawdę musiało umrzeć tylu pacjentów ilu już umarło? Albo w Poznaniu, albo w Lublinie?

Będę zadawał te pytania do skutku, tak samo jak zadaję je w sprawie zamachu w Smoleńsku i w innych sprawach!

Czytaj dalej