1. NEOS: Eksperymenty medyczne wokół warszawskich onkologii. Hubert Czerniak i Mateusz Jarosiewicz; 2. Dwóch pediatrów ujawnia prawdę o szczepieniach; 3. Szczepienia w Polsce – Efekt nauki czy magii? Kapitalny wykład – Przemysław Cuske; 4. CEPolska: Grzegorz Braun: Szumowski, Sasin, Morawiecki, Kamiński na ławę oskarżonych za działalność przestępczą

EKSPERYMENTY MEDYCZNE WOKÓŁ WARSZAWSKICH ONKOLOGII.

Tak więc ciąg dalszy Cudów nad Wisłą postępuje w przyspieszonym tempie. Po raz kolejny okazało się że wystarczy coś ZASYGNALIZOWAĆ, parę mądrych słów po prostu przekazać rządzącym, zwrócić przychylnie ich uwagę na pewne głupie jak u Monthy Pytona rządowe kroki i jak królik z kapelusza Plademia ustępuje. Z 600 zakażeń dziennie po zaprzestaniu testowania Śląska nagle mamy 400 dziennie, a kolejnego dnia już tylko 282 i z tego podobno większość na Mazowszu. Czyżby tramwajarze warszawscy zażądali podwyżki – teraz tam mamy plandemię, albo dyrekcja tego przedsiębiorstwa idzie na rękę Gazecie Wyborczej, która głosi rychły powrót do obostrzeń mając w tym swój polityczny interes i powołując się na prawdziwy „autorytet” epidemiologiczny profesora GUTA?!

Wirusolog: Niewykluczone, że trzeba będzie pod przymusem zamykać ludzi w izolatoriach.

Ależ ten Gut rżnie Głupa! Człowiek z tytułem profesorskim kolejny po Szumowskim „autorytet koronawirusowy”. Wyborcza sieje coraz więcej zaraźliwego wiatru, a co z tego posiewu koronawirusowego zbierze…?

Uderz w stół różdżko czarodziejska a bum! nożyce się odezwą i stanie się Cud! Cud nad Wisłą! I oto jest!!!

13 czerwca otwarcie granic. Premier: „Na ten moment czekaliśmy wszyscy”

Już mamy otwarte granice Polski i wznowione loty międzynarodowe? Tylko czy teraz Czesi zechcą wpuścić do siebie Polaków bez strzelania im w łeb z pistoletu do mierzenia temperaturki i bez certyfikatu czipowego o zdrowiu psycho-fizycznym??? Tego komunikat prasowy jakoś nie podaje. Oj, trzeba będzie do 15 czerwca zmniejszyć te przyrosty wykrywalności ZARAZY XXI WIEKU w Polsce do jakichś 100 pojutrze, albo poniżej 50 dziennie 15 czerwca, bo inaczej pan Duda będzie miał poważne kłopoty. Z tego co wiem np. Nowa Zelandia nie wpuszcza do siebie nikogo, Polaków też, a to akurat mnie osobiście dotyczy i powoduje, że mam ochotę pana Morawieckiego i Spółkę oraz pana Dudę mocno kopnąć w du.ę.

https://www.youtube.com/watch?v=CZAgwk01NG0

 

2. Dwóch pediatrów ujawnia prawdę o szczepieniach

https://www.youtube.com/watch?v=9isEaDEGJJ8

Wypowiedź dwóch lekarzy pediatrów. Lekarza z 32-letnim doświadczeniem (ojca 10 dzieci) i lekarki z 24-letnim doświadczeniem. Wśród lekarzy biorący udział w marszu „Międzynarodowego Protestu Przeciwko Przymusowi Szczepień”, który odbył się 2 czerwca 2018 w Warszawie i zebrał kilkanaście tysięcy rodziców z całej Polski i zagranicy, trzech z nich odważyło się zabrać głos publicznie i wytłumaczyć dlaczego są zmuszani do wykonywania odgórnych procedur medycznych narzucanych przez Izby Lekarskie, Sanepid i różnego rodzaju rozporządzenia. Tym samym też nie mogą liczyć się z wyborem rodziców, ani też ze swoim sumieniem, gdyż są wtedy karani na wszelkie możliwe sposoby.

 

3. Szczepienia w Polsce – Efekt nauki czy magii? Kapitalny wykład – Przemysław Cuske

https://www.youtube.com/watch?v=XiWTTouOV2Y

4. CEPolska: Grzegorz Braun: Szumowski, Sasin, Morawiecki, Kamiński na ławę oskarżonych za działalność przestępczą

https://www.youtube.com/watch?v=lDY_1FnP1B0

5. OKOpress:

https://oko.press/news-oko-press-policja-zatrzymala-kolejna-osobe-za-plakaty-z-szumowskim/

Podziel się!

6 komentarzy do “1. NEOS: Eksperymenty medyczne wokół warszawskich onkologii. Hubert Czerniak i Mateusz Jarosiewicz; 2. Dwóch pediatrów ujawnia prawdę o szczepieniach; 3. Szczepienia w Polsce – Efekt nauki czy magii? Kapitalny wykład – Przemysław Cuske; 4. CEPolska: Grzegorz Braun: Szumowski, Sasin, Morawiecki, Kamiński na ławę oskarżonych za działalność przestępczą

 1. A tymczasem: https://mbank.wp.pl/artykul/rekordowa-liczba-e-platnosci-dzieki-zaufaniu-do-bankowych-systemow-bezpieczenstwa zamordyzm pełna parą od razu zdementuje te banksterskie informacje…. Tylko w marcu Polacy wypłacili 47 mld złotych z bankomatów. Pamiętajcie tylko ludzie nie myślący ufaja robotom, automatom….jeśli masz gotówkę przeżyjesz
  .. jeśli nie masz…albo masz ją na koncie nie jesteś jej właścicielem… Bo w chwili gdy zabraknie prądu, nie zrobisz nic!

  • „.. jeśli nie masz…albo masz ją na koncie nie jesteś jej właścicielem… Bo w chwili gdy zabraknie prądu, nie zrobisz nic!”

   Ale w razie tak zwanego Wu nawet gotówka nie pomoże bo jest to tylko i wyłącznie papier niczym nie poparty. Pamiętacie zdjęcie marek niemieckich na taczce?

  • Pan panie Łukaszu jak rozumiem będzie wiecznie głosował na kandydata, który nigdy nie wygra, czyli Krzysztofa Bosaka. Rozumiem pana, ale ja jestem za bardzo przyzwyczajony do wygrywania żeby tak marnotrawić czas i siły. Widzę że siła Programu Pawła Kukiza bardzo boli Narodowców, którzy kiedyś startowali z jego list, tak jak pan.

   Nieuważnie pan czytał, więc wyprowadzę pana z błędu tu link do mojego artykułu z 4 06 2020 (https://bialczynski.pl/2020/06/04/wladyslaw-kosiniak-kamysz-o-postulatach-kukiz15/)- Nic się u mnie jak widać nie zmieniło, ale oryginalne inicjatywy takie jak ta z Edytą Górniak warto popierać. Paleta wśród Wolnościowców jest naprawdę bogata i barwna, w przeciwieństwie do … No dobra ale nie rozumiem po co Siły Antysystemowe miałyby się brać za czuby i kopać po kostkach w tych czy innych wyborach.
   Rozumiem że wy nigdy nie poprzecie Demokracji Bezpośredniej, czyli Prawa do Suwerenności Polaków w Polsce, bo to okazało się jasne w trakcie rozmów Pawła Kukiza z poszczególnymi siłami przed wyborami do Sejmu (na TAK dla Suwerenności Narodu był tylko PSL). Ale nie oznacza to, że wam w niektórych sprawach nie kibicuję, wręcz odwrotnie wiele z tych inicjatyw popieram.

   Przydałoby się po waszej stronie więcej myślenia wspólnotowego, a mniej wąskiego partykularyzmu.

 2. NAROD JEST JEDEN CHOC Z ROZNYMI GLOWAMI,WYCWICZONA MLODOSC POWINNA ZAMIAST AWANGARDA I PROBA POSTAWIC NA ISTNIEJACE /ZNANE I MOZLIWE DO WYNEGOCJOWANIA POZYCJE. POROZUMIENIE TO DROGA I WYWAZENIE DOSWIADCZEN ,POLACZEN MOCY ….TU PROBY NIE SPELNIA ZADANIA TU TRZEBA PERUNA-SWIETOWIDA-SWIATOWIDA W JEDNEJ OSOBIE ZE SZTABEM MYSLACYCH ZJEDNOCZENIE ZZJEDNOCZENIE ZJEDNOCZENIE I WSPOLNOTA TO POLSKA I POSKI JEZYK,KULTURA TRADYCJA MATKI I OJCOWJE TO MOWA NASZA STARA =JEZYK ZROZUMIENIE.Czy pragniemy mowic angielski,niemieckim i tym podobnymi jezykami agresjii.Nasz jezyk jest bronia i ma tyle Mocy DLA SAMEGO JEZYKA NALEZY SIE ZCALIC W JEDNA ZWARTA MASE JEZYK JEZYK JEZYK TO CZYNI

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.