1. NEOS: Eksperymenty medyczne wokół warszawskich onkologii. Hubert Czerniak i Mateusz Jarosiewicz; 2. Dwóch pediatrów ujawnia prawdę o szczepieniach; 3. Szczepienia w Polsce – Efekt nauki czy magii? Kapitalny wykład – Przemysław Cuske; 4. CEPolska: Grzegorz Braun: Szumowski, Sasin, Morawiecki, Kamiński na ławę oskarżonych za działalność przestępczą

EKSPERYMENTY MEDYCZNE WOKÓŁ WARSZAWSKICH ONKOLOGII.

Tak więc ciąg dalszy Cudów nad Wisłą postępuje w przyspieszonym tempie. Po raz kolejny okazało się że wystarczy coś ZASYGNALIZOWAĆ, parę mądrych słów po prostu przekazać rządzącym, zwrócić przychylnie ich uwagę na pewne głupie jak u Monthy Pytona rządowe kroki i jak królik z kapelusza Plademia ustępuje. Z 600 zakażeń dziennie po zaprzestaniu testowania Śląska nagle mamy 400 dziennie, a kolejnego dnia już tylko 282 i z tego podobno większość na Mazowszu. Czyżby tramwajarze warszawscy zażądali podwyżki – teraz tam mamy plandemię, albo dyrekcja tego przedsiębiorstwa idzie na rękę Gazecie Wyborczej, która głosi rychły powrót do obostrzeń mając w tym swój polityczny interes i powołując się na prawdziwy „autorytet” epidemiologiczny profesora GUTA?!

Wirusolog: Niewykluczone, że trzeba będzie pod przymusem zamykać ludzi w izolatoriach.

Ależ ten Gut rżnie Głupa! Człowiek z tytułem profesorskim kolejny po Szumowskim „autorytet koronawirusowy”. Wyborcza sieje coraz więcej zaraźliwego wiatru, a co z tego posiewu koronawirusowego zbierze…?

Uderz w stół różdżko czarodziejska a bum! nożyce się odezwą i stanie się Cud! Cud nad Wisłą! I oto jest!!!

13 czerwca otwarcie granic. Premier: „Na ten moment czekaliśmy wszyscy”

Już mamy otwarte granice Polski i wznowione loty międzynarodowe? Tylko czy teraz Czesi zechcą wpuścić do siebie Polaków bez strzelania im w łeb z pistoletu do mierzenia temperaturki i bez certyfikatu czipowego o zdrowiu psycho-fizycznym??? Tego komunikat prasowy jakoś nie podaje. Oj, trzeba będzie do 15 czerwca zmniejszyć te przyrosty wykrywalności ZARAZY XXI WIEKU w Polsce do jakichś 100 pojutrze, albo poniżej 50 dziennie 15 czerwca, bo inaczej pan Duda będzie miał poważne kłopoty. Z tego co wiem np. Nowa Zelandia nie wpuszcza do siebie nikogo, Polaków też, a to akurat mnie osobiście dotyczy i powoduje, że mam ochotę pana Morawieckiego i Spółkę oraz pana Dudę mocno kopnąć w du.ę.

https://www.youtube.com/watch?v=CZAgwk01NG0

 

2. Dwóch pediatrów ujawnia prawdę o szczepieniach

https://www.youtube.com/watch?v=9isEaDEGJJ8

Wypowiedź dwóch lekarzy pediatrów. Lekarza z 32-letnim doświadczeniem (ojca 10 dzieci) i lekarki z 24-letnim doświadczeniem. Wśród lekarzy biorący udział w marszu „Międzynarodowego Protestu Przeciwko Przymusowi Szczepień”, który odbył się 2 czerwca 2018 w Warszawie i zebrał kilkanaście tysięcy rodziców z całej Polski i zagranicy, trzech z nich odważyło się zabrać głos publicznie i wytłumaczyć dlaczego są zmuszani do wykonywania odgórnych procedur medycznych narzucanych przez Izby Lekarskie, Sanepid i różnego rodzaju rozporządzenia. Tym samym też nie mogą liczyć się z wyborem rodziców, ani też ze swoim sumieniem, gdyż są wtedy karani na wszelkie możliwe sposoby.

 

3. Szczepienia w Polsce – Efekt nauki czy magii? Kapitalny wykład – Przemysław Cuske

https://www.youtube.com/watch?v=XiWTTouOV2Y

4. CEPolska: Grzegorz Braun: Szumowski, Sasin, Morawiecki, Kamiński na ławę oskarżonych za działalność przestępczą

https://www.youtube.com/watch?v=lDY_1FnP1B0

5. OKOpress:

https://oko.press/news-oko-press-policja-zatrzymala-kolejna-osobe-za-plakaty-z-szumowskim/

Podziel się!