1. BI: Szykuje się gigantyczna fuzja firm farmaceutycznych; 2. NEOS: Epidemia w kopalniach na Śląsku; 3. StopNOP – Epidemia dezinformacji i Warszawski Protest 2020; 4. Głos Gminny: Aleksander Łukaszenka o załatwianiu problemów rządów na świecie koronawirusem.

Szykuje się gigantyczna fuzja firm walczących z koronawirusem

Brytyjsko-szwedzki koncern zaczyna produkcję szczepionki na koronawirusa, choć jeszcze jej nie stworzył

Mam dzisiaj bardzo dobre wiadomości. Pierwsza: Pan Premier ogłosił że lada dzień otwarta zostanie granica Polska – Litwa, a jak wiadomo otwarte są też granice Litwy z Łotwą i Estonią, więc nad zimne morze bałtyckie do krajów bliskich Rzeczpospolitej będą mogli Polacy wyjechać. Widzicie jak to działa? Uderz w stół, a nożyce natychmiast się odezwą. Napiszesz „stworzyli WIĘZIENIE i 5 milionów młodych ludzi którzy chcą jechać na wakacje zagranicę rozszarpie ich na widelcach”, to natychmiast staną na głowie żeby otworzyć granice.
Napiszesz „niech robią więcej testów na Śląsku albo najlepiej w Warszawie to będą mieć 2000 „zakażonych” dziennie i nikt nie otworzy granic z Polską” i znów… Uderz w stół … I już przestali testować Śląsk, bo im zapachniało Lombardią – zamknęli kopalnie bez testów.

Tak! Tylko, że jak zaczyna się od głupiego pierwszego kroku to każdy kolejny krok prowadzi już tylko ku coraz większej katastrofie i totalnemu obnażeniu GŁUPOTY, albo Szkodnictwa, wręcz DYWERSJI GOSPODARCZEJ JAKIEJ DOKONAŁ RZĄD „POLSKI” W POLSCE PRZY POMOCY PSYCHOZY PLANDEMII. Każda próba naprawienia skutków przynosi jeszcze większą kompromitację i jeszcze poważniejsze skutki. Otóż Solidarność Górnicza już zapowiedziała że nie zgadza  się na zamkniecie 12 kopalń, bo spowoduje to stratę SETEK milionów złotych i konieczności likwidacji kolejnych kopalń na Śląsku.

Cytuję: Jak nam mówi szef”S” Dominik Kolorz – Po trzech tygodniach nie będzie do czego wracać”. Solidarność napisała list do premiera. W tym stanowisku, które sygnujemy do pana premiera Morawieckiego, żądamy od niego, żeby to pan premier bezpośrednio objął nadzorem sektor górniczy, bo to nie jest pierwsza decyzja wicepremiera Sasina, która najzwyczajniej jest głupia – dodaje Kolorz.

Czytajcie tutaj: Solidarność nie zgadza się na zamknięcie kopalń i plan Sasina. Trwa burzliwa narada w związku. Będzie interwencja u premiera.

Koronawirus na Śląsku: Związkowcy nie zgadzają się na wstrzymanie wydobycia w kopalniach PGG

Na pasku w TVN czytamy wczoraj co powiedział minister Szumowski stojąc u boku Sasina… zgadniecie co?

Powiedział: „Zrobiliśmy górnikom aż 50.000 testów i no to dlatego wykryliśmy tyle zakażeń”. Sam chłopina przyznał dlaczego wykryli tyle „zakażeń”. Więc zaprzestali testowania kolejnych kopalń, bo wyszłaby im z tych testów PCR prawdziwa epidemia na Śląsku – 40- 50 tysięcy ZAKAŻONYCH . Tak to jest jak robi się głupoty, albo dywersję szytą grubymi nićmi. Jeszcze lepiej byłoby gdyby przetestowali wszystkich mieszkańców województwa Śląskiego, a jest ich ponad 3 miliony. Ilu byłoby „zakażonych” wykrytych PCRem? 300-600 tysięcy – tak jak, we Włoszech???

Więc co? Albo dalsze masowe testowanie testem, który wykrywa covid-sars u kozy i w owocach awokado, czyli murowana Plandemia jak w Lombardii i izolacja Polaków w Europie, w chwili kiedy cała Europa się otwiera??? Albo upadek kopalń??? Albo Górnicy w Warszawie obalają rząd Kaczyńskiego i Morawieckiego??? PAT!? Czy Szach i Mat!

Im się zdaje, że mogą wcisnąć Polakom każdy KIT – takie bezczelne zdanie jakie rzuca Szumowski, Polacy mają teraz łyknąć jak gęsi kluski i „nie domyślić się”, że cała ta Plandemia była fikcją służącą do załatwienia prawdziwych kłopotów w Polsce i w całej Europie i w Ameryce, w Rosji, w Chinach i wszędzie. Teraz mają kolejny pomysł który ma im uratować tyłki, trzeba ratować polski przemysł turystyczny, który sami zrujnowali. Więc „uratują” go, przy pomocy GŁUPICH POLACZKÓW KTÓRZY DOSTALI BON 500+ NA WAKACJE W Polskich AGROTURYSTYKACH, zamiast dostawać normalne wynagrodzenie przez 3 miesiące sztucznie  wywołanego zastoju gospodarczego i móc normalnie wyjechać na wakacje do Grecji, Turcji, na Cypr, do Paryża, Londynu, Hiszpanii, Włoch, czy do Chorwacji???!!!

Przepis przejściowy mówi, że dwóch „obcych” klientów w restauracji musi siedzieć od siebie o 2 metry, a w sali nosić maseczki póki nie zaczną jeść, zaś stolik po nich musi być zdezynfekowany, a sztućce sterylne. Ale jeśli jest to wesele, to 150 osób pijących alkohol i tańczących do białego rana i – przepraszam za słowo – rzygających po kątach, obściskujących się, obcałowujących i bóg wie co jeszcze, nie stanowi żadnego zagrożenia epidemicznego według tego usłużnego leminga Szefa Głównego Inspektoratu Sanitarnego?!

Dzieci na placu zabaw mają siedzieć od siebie o 2 metry w osobnych grupach, ale w przedszkolu, lub szkole mogą być w jednej grupie??? Na maturze mogą siedzieć w jednej sali?!!!

Absurd goni Absurd – tak się to kończy! TOTALNE OBNAŻENIE FAŁSZU I KŁAMSTWA.

Oni naprawdę upojeni władzą doszli do takiego stopnia pogardy dla Polaków, że mają ich za kompletnych durniów i BARANÓW. A jak się Barany bada testem PCR to u 6 na 10 Baranów wykrywa się covid-sars. Teraz więc zaczynają na powrót zamykać przedszkola w Warszawie i Białymstoku – bo tam rządzą samorządy Platformy Obywatelskiej, dla których to jest wygodne, które robią swój polityczny użytek z lipnego testu PCR na covid! I kółko się zamknęło, a stryczek jest już ukręcony i czeka tylko na szyję baranka ofiarnego, którą w ten stryczek włożą. Kto będzie tym kozłem czy też baranem???

Wiecie, że nie mam dobrego zdania o Łukaszence, ale posłuchajcie słów, które każe mu wygłosić resztka zdrowego rozsądku kołacząca się w jego prostej chłopskiej głowie.

 

1. Business Insider: Szykuje się gigantyczna fuzja na rynku farmaceutycznym. Możliwe połączenie firm walczących z koronawirusem

 

AstraZeneca i Gilead to dwie firmy, które odpowiadają za najważniejsze działania na polu walki z koronawirusem. Jedna produkuje lek na COVID-19, druga eksperymentalną szczepionkę. Teraz mogą się połączyć. Jeśli tak się stanie, powstanie nowa, jedna z największych na świecie firm farmaceutycznych – informuje Bloomberg.

Brytyjsko-szwedzki koncern AstraZeneca skontaktował się z amerykańskim rywalem Gilead Sciences w celu ewentualnej fuzji – przekazał Bloomberg, powołując się na osoby znające sprawę. Serwis dodaje, że jeśli firmy zdecydowałyby się na połączenie, mogłaby to być największa fuzja w historii sektora farmaceutycznego.

Gdyby dwie spółki połączyły się, ich wspólna kapitalizacja rynkowa – na podstawie piątkowego kursu akcji – wyniosłaby około 232 miliardów dolarów.

więcej u źródła: https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/fuzja-astrazeneca-i-gilead-firm-tworzacych-szczepionki-na-koronawirusa/29bex1k

2. NEOS: Epidemia w kopalniach na Śląsku

https://www.facebook.com/100001234084873/videos/3235972126453892/

ZAMYKAJĄ 10 KOPALNI! Przesuwają 10 tys. Wojsk USA z Niemiec do Polski.

Opublikowany przez Mirka Demaja Poniedziałek, 8 czerwca 2020

3. StopNOP – Epidemia dezinformacji i Protest 2020

https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/videos/672567763290808/

2020

www.stopnop.com.pl/protest-2020www.vaccineappeal.com

Opublikowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP Niedziela, 31 maja 2020

4. Głos Gminny: Aleksander Łukaszenka o załatwianiu problemów rządów na świecie koronawirusem.

https://www.facebook.com/glosgminny/videos/237039764276849/

Niby dyktator a jak mądrze prawi. Co za kabaret.

TEGO KABARETU NIE OBEJRZYSZ W MEDIACHNiby "Dyktator" a jak mądrze radzi swoim obywatelom i nie straszy.#Kaczyński , Mateusz Morawiecki i Łukasz Szumowski no i Andrzej Duda mogą mu buty czyścić….

Opublikowany przez GlosGminny.pl Niedziela, 10 maja 2020

Podziel się!