1. Smartgasm: 5G. Poważna analiza. Cz.1: Wyobraźnia a rzeczywistość; 2. NTV: Eksperci z USA: Czy żyjemy w erze globalnych protestów?; 3. WM: Policjanci złupili nas mandatami na ponad 6 mln zł

5G. Poważna analiza. Cz.1: Wyobraźnia a rzeczywistość

Według tej opowieści 5G wygląda zupełnie inaczej. Kto ma więc rację, i co jest nie tak z 5G?!

https://www.youtube.com/watch?v=NGqXG03ygwk

 

Poważnie analizuję temat 5G oraz błędne mniemania (Nie, nie w stylu SciFuna) ___________
Konwerter dBm na waty+tabliczka:

https://halberdbastion.com/technology…

Informacja na temat anten:

https://byjus.com/inverse-square-law-…

Artykuły Mateusza i Kurta Benke:

https://www.surveyophthalmol.com/arti…

https://www.fda.gov/radiation-emittin…  (Czytamy rozdział „Microwave Ovens and Health”)

___________

Wsparcie kanału: https://patronite.pl/smartgasm

2. Eksperci z USA: Czy żyjemy w erze globalnych protestów? Moment ważniejszy niż inne dla zmian-A. Zell

https://www.youtube.com/watch?v=2kh3yMLkcXw

3. WM:Policjanci złupili nas mandatami na ponad 6 mln zł

https://youtu.be/LTmzNEI5mLw

źródło: https://wolnemedia.net/policjanci-zlupili-nas-mandatami-na-ponad-6-mln-zl/

Bezrobocie rośnie, gospodarka hamuje, milionom obywateli zagląda w oczy widmo degradacji warunków życiowych – to obraz Polski w dobie kryzysu wywołanego restrykcjami podczas epidemii. W tym samym czasie policja, wykonując zamordystyczne zalecenia rządu, bezlitośnie wystawiała mandaty.

onad 13 tysięcy mandatów na łączną kwotę ponad 6 milionów złotych – to efekt prześladowania obywateli, którzy nie zastosowali się do nakazu zasłaniania twarzy w miejscach publicznych. Bilans ten może się powiększyć, bo w sądach czeka na rozpatrzenie 4,9 tys. wniosków o ukaranie, dotyczących osób, które odmówiły przyjęcia mandatu.

Dane obejmują okres od 16 kwietnia do końca maja, czyli przedział czasowy, w którym zasłanianie twarzy było obowiązkowe. Zostały udostępnione przez Komendę Główną Policji w związku z zapytaniem Rzecznika Praw Obywatelskich.

Od 1 czerwca zakaz obowiązuje tylko w określonych miejscach, m.in. w autobusach, tramwajach, sklepach, kinach, teatrach, salonach masażu i tatuażu, kościołach i w urzędach. Maseczek nie trzeba nosić w pracy, jeżeli będzie zapewnione odpowiednia odległość między stanowiskami i spełnia wymogi sanitarne. Ust i nosa nie muszą również zakrywać klienci restauracji i barów, gdy zajmą miejsce przy stole.

Zasadność noszenia maseczek była podważana przez Światową Organizację Zdrowia, której eksperci wskazywali, że zakładanie ochronnej maski typu chirurgicznego ma sens tylko wówczas, gdy opiekujemy się chorym, sami jesteśmy zakażeni koronawirusem 2019-nCoV albo podejrzewamy u siebie zakażenie.

Sprawę skomentował również Rzecznik Praw Obywatelskich, który wprawdzie nie poważył zasadności noszenia maseczek, podkreślił jednak, „że nakaz zakrywania ust i nosa w miejscach ogólnodostępnych wydano z naruszeniem zasad tworzenia prawa. Zgodnie z konstytucją powinna to bowiem przewidywać ustawa, a nie rozporządzenie rządu. RPO zwrócił się do premiera o naprawienie tego uchybienia” – przypomniało Biuro RPO.

Karanie mandatami było również formą przemocy ekonomicznej, szczególnie odczuwalnej dla ludzi, którzy z powodu lockdownu znaleźli się w trudnym położeniu materialnym. Z badania „Diagnoza+” wynika, że liczba osób bez pracy wzrosła w kwietniu do ok. 1,5 mln, a bezrobocie wyniosło wtedy 10,3 proc.; w czasie pandemii pracę straciło ok. 660 tys. osób.

Autorstwo: Piotr Nowak
Źródło: Strajk.eu

Podziel się!

6 komentarzy do “1. Smartgasm: 5G. Poważna analiza. Cz.1: Wyobraźnia a rzeczywistość; 2. NTV: Eksperci z USA: Czy żyjemy w erze globalnych protestów?; 3. WM: Policjanci złupili nas mandatami na ponad 6 mln zł

 1. Gdyby Louis/Ludwik Pasteur nie wymyślił wirusa, to dzisiaj bylibyśmy zdrowi: nie byłoby wirusów i nie byłoby leków na wirusy. Jedna trzeba było na czymś zarabiać, więc Antoni Bechamp został zamieciony pod dywan.
  _________________________________________
  https://magdalenadembowska.com/co-wiemy-a-czego-nie-wiemy-o-wirusach/
  https://translate.google.pl/translate?hl=en&tab=wT0&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Foperationdisclosure1.blogspot.com%2F2020%2F06%2Fthe-germ-theory.html
  Oryginał
  https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/06/the-germ-theory.html

 2. W wielu przekazach medialnych dotyczących sieci 5G jest jednostronne podejście i tutaj znowu bez kompletnego podejścia ciężko o sensowne rozeznanie. Nowoczesną wiedzę prezentuje tutaj p. dr Diana Wojtkowiak, warto zajrzeć na jej stronę i poczytać wszystkie prace nt pola torsyjnego, bo jest ono nierozerwalnie złączone z falami elektromagnetycznymi. Poniżej link do do jej strony, w którym przedstawiano wyniki badań oddziaływania na zdrowie człowieka fal elektromagnetycznych:

  http://www.torsionfield.eu/?page_id=242

  Warto zaznajomić się z całą dokumentacją naukową pani dr Wojtkowiak, uzmysłowić sobie z czym mamy do czynienia, bo tego typu rzeczy można wykorzystać w dwie strony, zależy oczywiście kto chce je wykorzystywać, w jakim celu i jak je odpowiednio używać.
  Wciąż „zagadkowe” jest dlaczego w przepisach dano możliwość chwilowego zwiększenia mocy nadajników 100-krotnie, oraz użycie anten fazowych do ściśle kierunkowego przesyłania wiązki…. tak znowu można by mnożyć…
  Pozdrawiam serdecznie gospodarza i czytelników strony

  • Nobel….więcej nie potrzeba! Atom…. Nic dodać nic ująć… Technologia pod kontrolą zwykłych ludzi ..nie korporacji czy władzy.

 3. Po obejrzeniu filmu o falach:
  Mózg CZŁOWIEKA Jest fraktalną anteną nadawczo-odbiorczą „zanurzoną” jednocześnie w PRAwotnym[pierwotnym=PRA Słowo=pierwsze Słowo] Tworzywie[MOŻU wszelkich MOŻLIWOŚCI=nieskończony

  [w świecie skutków odczuwamy działanie tego nieskończonego potencjału w ekstazie orgazmu(apokryfy opisują to jako Komnata Małżeńska, w której wiecznie RODzi się SYN=Następuje SYNteza wszelkich energii w pełnej harmonii. SYN JEST ŻYCIEM]

  potencjał CISZY, której częstotliwość = nieskończoność – to ta Światłość niedostępna, w której mieszka BÓG [CZŁOWIEK zRODzony ma TO w Sobie – ISKRA Boża ożywiająca wszystko]

  i w urzeczywistnionych[zmaterializowanych] skutkach. Dlatego jak na GÓRZE tak na DOLE. Nasza DOLA jest taka jak mamy poukładane na GÓRZE. A więc pierwej układamy SWĄ wizję na GÓRZE. Trzeba po GÓRALACH – Grać jak w scenie z Filmu „Nie lubię poniedziałku”.
  CZŁOWIEK – najpotężniejsza ISTOTA, która kiedy nienawiść ma w Sobie – niszczy własne ŻYCIE przejawione, czego oznaką są JEGO „przypadki” nieszczęść i chorób. JEST SWYM WŁASNYM PRO[PRA] – nieskończonym potencjałem i RO(c)KIEM -skałą[Zmaterializowaną MYŚLĄ]. Wystarczy uwolnić się od NAbytych PRA KONań, aby nie KONać. Od zewnętrznych Egregorów – zprzyj się samego Siebie i MNIE NAśladuj – Tak uczył, przypominał NAM Nasze dziedzictwo Pierwszy zRODzony, przejawiony SYN CZŁOWIECZY.

  CZŁOWIEK[Królestwo Boże, którym JEST] jest podobny do drukarki 3D, z tym, że drukuje SWE PRAgnienia we wszystkich wymiarach, poziomach i gęstościach, do przejawienia własnej WOLNOŚCI [kiedy MIŁUJE= jest w harmonii z ŻYCIEM = Jest samowzbudzony Dżwiękiem ŻYCIA tego , które SYN emanuje z EKSTAZY Komnaty Małżeńskiej.
  A teraz ciekawostka! CZŁOWIEK wcale nie musi wiedzieć jak to wszystko działa, a i tak działa jak działało na początku, zawsze. MOC jaką dysponujemy JEST nieskończona[to dlatego, kto wierzy(nastroi się do częstotliwości SYNa) po wężach stąpać będzie i choćby spożył coś śmiertnego – nie zaszkodzi MU, Ręce kłaść będzie na chorych a CI uzdrowieni będą. To nie układ gwiazd NAS warunkuje. To Człowiek warunkuje wszystko. Dzieje się MU to o czym Jest PRA KONany.

  Techologia to tylko PROtezy MOCy CZŁOWIEKA- uważam, że zbędne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.