1. Morawiecki odpowiada Solidarności Górników grożąc dalszymi testami PCR i wzrostem plandemii na Śląsku, a Szumowski chce zmusić Ślązaków do założenia każdej osobie aplikacji śledzącej Google!; 2. Konfederacja: Rząd zamknął kopalnie pod pretekstem pandemii. Wiec – Katowice, 13.06.2020; 3. VTV popiera Romualda Starosielca na prezydenta Polski- konferencja prasowa.

Szpiegostwo internetowe służb specjalnych rządu PIS.

Śląsk 9 czerwca 2020??? Czy też totalna ściema rządu PIS. Co rząd robi na Śląsku? – pytam ja i pyta Konfederacja!

Jak mocno jesteśmy inwigilowani? Wiem to od wielu lat, że inwigilacja służb specjalnych w Polsce jest totalna. Nim cokolwiek opublikujesz już jest to zerżnięte przez służby i dostarczone do odpowiedniego ośrodka decyzyjnego oraz natychmiast następnego dnia dementowane, albo spotyka się z odpowiednią reakcją medialną innego rodzaju, na przykład działaniem zapobiegawczym. Ktoś powie, że to postęp w stosunku do PRL, bo wtedy takich co mieli inne zdanie po prostu zamykano w więzieniu. Ale i teraz dzieją się rzeczy nie mniej groźne i skandaliczne. Przykładem jest pan Kluska i pan Zięba i wiele wiele innych osób, które System Pan-Niewolnik wykluczył z życia społecznego rujnując im ich prywatne życie wcale ich nie zamykając. Ale są też inni, którzy nie żyją (np. A. Lepper i inni [Zginęli, bo tropili aferę FOZZ. Seria tajemniczych śmierci]).

Teraz System Pan-Niewolnik zabrał się za Śląsk, za górników i ich rodziny.

Grzegorz Braun (materiał nr 2) ma rację mówiąc, że nie zdziwi go, gdy w 15 minut po tym jak powiedział, że nie zamyka się galerii handlowych na ŚLĄSKU, A ZAMYKA SIĘ KOPALNIE, RZĄDZĄCY POLSKĄ gotowi są TE GALERIE zamknąć, zamiast otworzyć kopalnie. Co to za rząd? Kim oni są? Skąd ich bezczelna pewność bezkarności?!  Z poparcia USA i UE?!

Przedwczoraj o godzinie 18.00 napisałem na moim blogu tekst publicystyczny (publikacja wczoraj o 10.20 rano), w którym porównałem Śląsk do Lombardii testowanej tym samym fałszywym testem PCR wykrywającym covid we wszystkim „co się rusza” i wskazałem na głupotę rządzących oraz fatalne skutki tego ich działania oraz powiedziałem publicznie, że rękami Sasina i Szumowskiego PIS wycofuje się z testowania Śląska, bo wyszłaby mu z tego druga Lombardia. 

O godzinie 20.30 tego samego dnia Ministerstwo Zdrowia w Telewizji Republika ogłasza przez wiceministra zdrowia, że porównanie Śląska do Lombardii jest „niewłaściwe”.  Oczywiście Minister Szumowski nie pokazuje teraz swojej przemęczonej buźki w telewizjach rządowych Systemu Pan-Niewolnik zbyrt często, bo jest pod obstrzałem maseczkowym, a też w związku z innymi „interesami” rodzinnymi. 

Powiedzcie mi jak to wytłumaczyć inaczej niż Inwigilacją Służb Specjalnych, albo ingerencją Świadomości Nieskończonej?  Moglibyśmy powiedzieć, że jest to przypadek, ale w tym samym tekście ogłoszonym wczoraj pokazałem wam, że to jest reguła!

Zwolennikom Teorii Spiskowych ogłaszam więc, że to jest SPISEK.

https://niezalezna.pl/334149-sytuacja-na-slasku-wiceminister-bylbym-bardzo-daleki-od-porownywania-do-lombardii

https://telewizjarepublika.pl/wiceminister-cieszynski-o-sytuacji-na-slasku-warto-przypomniec-dwie-rzeczy,96786.html

Tego samego wieczora przedwczoraj Solidarność oświadcza, że zamknięcie kopalń jest nie do przyjęcia. Wczorajszego dnia w południe proszony przez nich o pomoc Morawiecki daje im odpowiedź, którą tu poniżej publikuję, za propagandowym PISowskim portalem.  Wtóruje mu Szumowski, który do tej pory unikał kamer, ale teraz widać sytuacja jest tak „poważna”, że musi osobiście zagrozić wszystkim Polakom ponownym ich „zmasakrowaniem”, jeśli nie zaaplikują sobie do telefonów śledzącego ich „Google Koronaświrusa”. Oczywiście nie mówi tego na poważnie do wszystkich Polaków tylko do Ślązaków! Ale przy okazji testuje ilu Lemingów zaaplikuje sobie samodzielnie, dobrowolnie, ze strachu i własnej głupoty, aplikację śledzącą dla policji sanitarnej i każdej innej, także tej tajnej.

Ciąg dalszy z pewnością nastąpi i to już! Konfederacja ogłosiła wiec w Katowicach na 13 06 2020, czyli w sobotę, w obronie kopalń i górników. Tak dokładnie jak napisałem zły pierwszy krok wywołuje złą falę. Pytania zaczynają się mnożyć a kłamstwo walić w gruzy.

 

1. Morawiecki odpowiada Solidarności Górników grożąc dalszymi testami i wzrostem plandemii na Śląsku, a Szumowski chce zmusić Ślązaków do założenia każdej osobie aplikacji śledzącej Googla!

Premier na Śląsku: „W ciągu 8-10 dni spodziewamy się wysokiej liczby zakażonych. Robimy dużo testów”
„W ciągu 8-10 dni spodziewamy się wysokiej liczby zakażonych. Testowane są bardzo duże grupy górników i ich rodzin” – powiedział premier Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej w Katowicach. Premier zapowiedział także pomoc finansową dla górników, którzy będą musieli przerwać pracę.


„To być może kwestia godzin”. Wiceszef MSZ o luzowaniu restrykcji dotyczących granic

Podczas konferencji premier zaznaczył, że charakter pracy w kopalniach służy rozprzestrzenianiu się koronawwirusa. Podał też informację, że górnictwo to to sektor najbardziej narażony. „Dlatego trzeba jak najszybciej wyłapywać ogniska tych zakażeń” – zaapelował Morawiecki. Szef rządu podziękował też wszystkim służbom, które sprawnie przeprowadzają akcje walki z koronawirusem.

W najbliższych ośmiu-dziesięciu dniach spodziewamy się kolejnych zakażeń. Testowane są bardzo duże grupy górników i rodzin górników. Dzisiaj kolejna bardzo dobra wiadomość – nie doszło do zgonów i mamy malejącą liczba chorych

– powiedział Mateusz Morawiecki.

[polecam:Chciałem podziękować wszystkim służbom, które sprawnie przeprowadzają akcje walki z koronawirusem.]

60 procent łóżek w szpitalach to łóżka wolne. Ponad 80 procent respiratorów jest wolnych. Myślę, że sytuacja będzie powoli się stabilizowała. Nie mam wątpliwości co do jakości pracy służb sanitarnych, które tu pracują 

– dodał premier.

Morawiecki był pytany w jaki sposób będą finansowane wypłaty dla górników z kopalń, które mają być tymczasowo zamknięte ze względu na koronawirusa. „Przyczyna leży całkowicie po stronie państwa i po stronie epidemii, czyli po stronie czynników obiektywnych dlatego mechanizmy płacowe muszą być tutaj wsparte ze strony państwa i tak się też stanie” – odpowiedział premier.

https://niezalezna.pl/334309-premier-na-slasku-spodziewamy-sie-wysokiej-liczby-zakazonych-robimy-duzo-testow

Nie będzie konieczności powrotu do obostrzeń?! Minister zdrowia podał jeden warunek
Nie będzie konieczności powrotu do obostrzeń, jeśli będziemy używać aplikacji ProteGo Safe – podkreślił dziś minister zdrowia Łukasz Szumowski. Jego zdaniem, w tej chwili nie ma konieczności ponownego wprowadzania obostrzeń.


Aplikacja ProteGO Safe dostępna

Dziś szef resortu cyfryzacji Marek Zagórski poinformował, że aplikacja ProteGO Safe jest już dostępna w wersji docelowej w sklepie Google Play, na urządzenia z systemem Android. Ma ona pomóc w precyzyjnym typowaniu osób, które powinny zostać objęte nadzorem sanitarnym.

Szumowski był pytany o to, czy rozważa powrót do obostrzeń, bo – jak mówił we wtorkowej rozmowie w RMF FM – „ma wrażenie, że Polacy zapomnieli, że mamy pandemię koronawirusa”.

Minister zdrowia podkreślił, że „jeśli będziemy stosowali aplikację ProteGO Safe, to nie będzie konieczności powrotu do obostrzeń”. Według niego, aplikacja ProteGo Safe to „bardzo dobre i szybkie narzędzie do zduszania wszystkich ognisk zachorowań na koronawirusa w zarodku„.

Jak zaznaczył, „w tej chwili nie ma konieczności wprowadzania obostrzeń; jeżeli byłaby konieczność, będzie to dyskutowane na zespole zarządzania kryzysowego”.

Szumowski dopytywany o to, czy mimo wielu zachorowań na koronawirusa na Śląsku, sytuacja tam jest opanowana, powiedział, że „sytuacja jest opanowana +w cudzysłowie+, ponieważ – jak dodał – każda epidemia nie jest sytuacją łatwą do opanowania, chyba że będziemy mieli narzędzie w postaci aplikacji ProteGo Safe i opanujemy znacznie szybciej ogniska zachorowań”.

„Sytuacja na Śląsku jest na tyle opanowana, że wiemy, że transmisja wirusa była w pracy, na dole kopalni, stąd decyzja o przerwaniu łańcucha zakażeń. Trzy tygodnie na postojowe, wtedy kopalnie się czyszczą, górnicy wiedzą, czy są zdrowi, czy są chorzy i mogą bezpiecznie wrócić do pracy, bo ta praca jest wszystkim w Polsce bardzo potrzebna”

– mówił Szumowski.

Szef resortu zdrowia pytany o to, z czego wynika decyzja o poddaniu górników kwarantannie powiedział, że „obowiązek kwarantanny jest dla osób, które miały bezpośredni lub bliski kontakt z osobą chorą, a takich informacji ws. wszystkich górników nie mamy, w związku z tym nie są objęci kwarantanną”.

W poniedziałek zanotowano największą od początku epidemii liczbę 599 potwierdzonych nowych przypadków. 326 z nich wykryto w woj. śląskim. W weekend Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 1151 nowych zakażeniach koronawirusem, z których 676 zanotowano na Śląsku. Zdecydowana większość dotyczyła górników i ich rodzin.

http://Nie będzie konieczności powrotu do obostrzeń?! Minister zdrowia podał jeden warunek

2. Konfederacja: Rząd zamknął kopalnie pod pretekstem pandemii. Wiec -Katowice, sobota 13.06.2020

https://www.youtube.com/watch?v=4tFysVaDheU

https://www.youtube.com/watch?v=pgtGsOrIL_4

3. VTV popiera Romualda Starosielca – konferencja prasowa

Ten materiał mógłbym puścić bez komentarza, ale pokazuje on zatomizowanie mediów niezależnych i  mnogość kandydatur na prezydenta wyprodukowaną przez te media wbrew podstawowemu interesowi Ruchu Wolnych Ludzi i Wolnej Polski. Jerzy Zięba nazwałby to co obserwujemy bardzo ostrymi słowami, ale jest oczywiste, że za późno na przedstawienie sensownego kandydata wyłonionego w normalnym procesie decyzyjnym przez RWL.

Upieram się i namawiam nadal na oddanie naszych głosów na jedyne środowisko polityczne, które posiada już organizację i reprezentowane jest w Sejmie oraz ma kandydata, który przyjął do swojego programu WIR. Mówię o Kukiz’15+PSL i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu.

https://www.youtube.com/watch?v=JcnndasCGwM

 

 

Podziel się!

    © Czesław Białczyński