Brytyjska Telewizja po rozmowie z Frankiem Taylorem: Eksplozje na pokładzie TU154 w Smoleńsku!

Eksplozje na pokładzie TU154 w Smoleńsku!

Praktycznie od 10 kwietnia 2010 roku piszę o tym, że na temat Katastrofy Smoleńskiej, którą dzisiaj chyba śmiało można nazwać Zamachem Smoleńskim, Polska i Rosyjska Komisja Badania Wypadków Lotniczych opowiadają głupoty oraz że zachowują się w sposób tak skandaliczny, iż dziwi mnie brak jakichkolwiek międzynarodowych reperkusji tego stanu rzeczy.  Od początku piszę, że nie widziałem nigdy w swoim dosyć już długim życiu – TAKIEGO SPOSOBU BADANIA JAKIEJKOLWIEK KATASTROFY LOTNICZEJ NA ŚWIECIE JAKI ZAPREZENTOWALI Anodina (PUTIN) I Miller (TUSK). Oczywiście przez długi czas znów przyszło mi iść z tą wiadomością dla Polaków pod prąd, nie tylko wbrew rządowi Polski tworzonemu wtedy przez serwilistyczne partie Obozu Moskiewko-Berlińskiego, PO i PSL, ale także pod prąd zbiorowej opinii tzw „Racjonalistów” i tzw „Autorytetów” oraz chóru mediów mainstreamowych III RP.

 

 

Oczywiście, jak zwykle, wtedy zmasowana propaganda rządowych mediów głównego ścieku, na czele z  peowską TVP, TVN, Polsatem i innymi „POLSKIMI” GNOJOWIZJAMI, Gazetą Wyborczą, Rzeczpospolitą, Superekspresem i innymi BŹDZIENNIKAMI, Onet.pl, Interią.pl, WP.pl i innymi BADZIEWIO-PORTALAMI, Radiem RMF, Radiem Zet i innymi RADIAMI BZDET, a nawet naukowcy z tzw „POLSKICH” WYŻSZYCH KADZIELNI PRORZĄDOWYCH – wszystkich, którzy twierdzili tak jak ja, a także zwłaszcza Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz i ich partia PIS, której nie lubię, o czym wszyscy wiedzą (za jej serwilizm watykański i wstecznictwo światopoglądowe oraz socjalistyczne podejście do gospodarki i społeczeństwa polskiego), ale której patriotyzmu nie odmawiałem nigdy i nie odmawiam nadal, obrzucały takich Polaków jak ja, których było całkiem sporo, stekiem wyzwisk i nazywały ich wprost oszołomami.

Tym, którzy byli 8 lat temu za młodzi aby interesować się szczegółowo tą sprawą, a którzy już w roku 2019 będą brać udział w Wyborach do Sejmu w Polsce oraz tym wszystkim, którzy mają krótką pamięć proponuję sięgnąć do archiwalnych materiałów wszystkich wymienionych przez mnie powyżej mediów i poczytać oraz posłuchać, jakim skrajnie ściekowym językiem, rodem z PRLowskiej UBECJI, albo z niemieckiego GESTAPO i SS Himmlera i Goebbelsa, hejtowano wtedy Ludzi NORMALNYCH i POCZYTALNYCH, jakimi wręcz wulgaryzmami, traktowano tysiące zwykłych, kierujących się rozumem Polaków. Nie powiem już, co wyszczekiwała ta medialna hołota na temat ofiar katastrofy i co serwowała rodzinom ofiar przez długie lata rządów TUSKA owa postsowiecka zgraja kolaborantów Niemiec i Rosji.

Dla mnie najstraszniejszym momentem w tym wieloletnim KŁAMSTWIE SMOLEŃSKIM – DRUGIM JUŻ KŁAMSTWIE, BO PIERWSZE TO BYŁ SOWIECKI HOLOCAUST POLAKÓW i KATYŃ, było stanowisko NAUKI POLSKIEJ, która urągała prawdzie i zaprzeczała oficjalnie, z całą powagą autorytetów swoich Rektorów, Dziekanów i całej Profesury zrzeszonej w Radach Naukowych Wyższych Uczelni i POLSKIEJ AKADEMII NAUK oraz POLSKIEJ AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI, wszystkiemu co było sprzeczne z Raportem Moskiewskiego GRU/KGB. Był to dla mnie koronny dowód na kompletne zepsucie moralne i antynaukową postawę środowisk akademickich w Polsce. Na dodatek ta ich postawa była z gruntu ANTYPOLSKA.

To było naprawdę wystarczająco dla mnie przerażające, tak przerażające, że niepotrzebna mi była już dalsza eskalacja tego horroru, w postaci rozpędzania kopniakami i biciem po głowie modlących się ludzi, czy wyciągania z grobowców ciał z sześcioma głowami!

To wtedy nazwałem po raz pierwszy wprost tzw Elity Intelektualne i Salonowe III RP – Yelitami i YetiYelitą lub Yetielitą i Yetisynami, w rozumieniu Stanisława Szukalskiego, które poniżej:

Stanisław Szukalski – Katyń (Yetisyn mordujący Człowieczeństwo)

I tak traktuję także dzisiaj te Yetielity Akademickie i Medialne, które produkują także w tej chwili – jak to ujął Paweł Szydłowski – po prostu RZYGOWINY, a nie propagują naukę i racjonalizm. Świecą one wciąż post-ubeckim służalstwem OBCYM, zamiast Świecić Przykładem Młodym Polakom i Oświecać Społeczeństwo Polskie swoją WIEDZĄ!

Mój komunikat kodystyczny z roku 2012

Jak napisałem dawno temu – zachęcam kto chce może sięgnąć do tych artykułów na moim blogu – Prawda na temat Katastrofy Smoleńskiej musi wyjść na jaw prędzej czy później. Szkoda, że wychodzi tak późno i po tak totalnej kompromitacji całej polskiej Yetiyelity!

NIESTETY POTWIERDZA TO, ŻE CAŁA TA TZW WARSZAWKA RAZEM Z KRAKÓWKIEM, POWINNY ZOSTAĆ CZYM PRĘDZEJ USUNIĘTE Z ŻYCIA SPOŁECZNEGO, BO TO NIE ŻADNA ŚMIETANKA TYLKO GANGRENA, KTÓRA TOCZY POLSKI ORGANIZM I NALEŻY JĄ NATYCHMIAST WYRZUCIĆ NA ŚMIETNIK HISTORII.

NA ŚMIETNIK TEJ HISTORII, KTÓRĄ Z TAKIM NAMIĘTNYM ODDANIEM OBCYM NACJOM, TA WŁAŚNIE PORAŻONA RAKIEM I GANGRENĄ NAUKA POLSKA, TAK BEZCZELNIE ZAKŁAMUJE I FAŁSZUJE.

CO CIEKAWE ONI TAK KŁAMIĄ I PLUJĄ NA HISTORIĘ POLSKIEGO NARODU BEZ ZMRUŻENIA POWIEKI I BEZ ŻADNYCH WYRZUTÓW SUMIENIA. PRZYPOMINAJĄ MI W TYM WYPISZ WYMALUJ TYCH SĘDZIÓW POLSKICH SĄDÓW, KTÓRZY STOJĄ NA CZELE MAFII SĄDOWYCH, REPRYWATYZACYJNYCH I INNYCH CAŁKIEM ZWYKŁYCH, MAFII ZŁODZIEJSKICH.

Przepraszam, jeżeli uraziłem tych wszystkich profesorów polskich, którzy zachowali minimum przyzwoitości w przeszłości i którzy protestowali przeciw takiemu zakłamaniu środowiska, oraz przepraszam tych wszystkich naukowców, którzy próbują odkłamać polską archeologię, historię i inne dyscypliny wiedzy. Niestety obraz jaki nakreśliłem w tym tekście jest obrazem całości środowiska naukowego, sądowego i medialnego w Polsce, a nie obrazem wyjątków odstających od tej przerażającej, obrzydliwej reguły.  

Trudno sobie niestety wyobrazić większe ZAPRZAŃSTWO w stosunku do hasła Bóg, Honor, Ojczyzna.

Na szczęście naszą dewizą sztandarową WOLNYCH LUDZI jest hasło, którym podobni im ludzie nigdy nie wycierali sobie gęby:

Bóg – Ojczyzna – Godność  [B-O-G]

CB

źródło:http://niezalezna.pl/216144-sky-news-o-tragedii-w-smolensku-eksplozje-w-powietrzu-brytyjska-telewizja-wazne-pytania-nalezy-zadac-rosji

Sky News o tragedii w Smoleńsku: eksplozje w powietrzu. Brytyjska telewizja: „ważne pytania należy zadać Rosji”

Na portalu brytyjskiej telewizji Sky News ukazał się tekst poświęcony katastrofie smoleńskiej, jej przyczynom, a także temu co się działo już po tragedii, czyli m.in. o zamianie ciał i grożeniu ludziom chcącym poznać prawdę. Cytowany jest międzynarodowy ekspert Frank Taylor, a publikacja została zatytułowana „Katastrofa w Smoleńsku: eksplozje na pokładzie, zanim samolot spadł”.

Autorką tekstu opublikowanego przez Sky News jest dziennikarka Lisa Holland. Cytuje ona Franka Taylora, międzynarodowego eksperta z dziedziny badania wypadków lotniczych, który po zapoznaniu się z materiałem dowodowym ws. katastrofy smoleńskiej nie ma żadnych wątpliwości i jednoznacznie stwierdza, że istniało kilka źródeł eksplozji.

CZYTAJ WIĘCEJ: Dowody Franka Taylora nie pozostawiają złudzeń. „Samolot eksplodował, bo ktoś podłożył bombę”

Holland podkreśla, że odkrycia Franka Taylora podważają dotychczasową wersję władz rosyjskich i polskich (z czasów rządów PO-PSL), które już w kwietniu 2010 r. oskarżyły pilota o błąd, a także lansowały wersję o brzozie.

Dziennikarka Sky News (TUTAJ TEKST W CAŁOŚCI) podkreśla, że Taylor to wybitny ekspert, który był zaangażowany m.in. w śledztwo tragedii w Lockerbie i Manchesterze.Teraz bada okoliczności katastrofy w Smoleńsku.

– Gdyby końcówka skrzydła, została odcięta przez brzozę, to uszkodzenia wyglądałyby inaczej. Mogłoby (skrzydło) zostać wygięte do tyłu, ale na pewno nie w górę, albo nawet do przodu – cytuje Sky News F. Taylora. – Uważam, że doszło do eksplozji w skrzydle, zanim samolot zetknął się z brzozą.

– Możliwe, że części skrzydła uderzyły w brzozę później, ale na pewno eksplozja spowodowała odpadnięcie końcówki skrzydła. Następnie samolot się odwrócił, ale znacznie wyżej, niż sugeruje to rosyjski raport – dodaje ekspert.
– Mogę powiedzieć, że na pewno na pokładzie doszło do eksplozji (kilku), zanim samolot uderzył w ziemię – stanowczo stwierdza Frank Taylor.
Dziennikarka Sky News zwraca uwagę również na inne okoliczności – wydarzenia, jakie miały miejsce już po 10 kwietnia 2010 r. O tym, że Rosjanie do dziś nie oddali wraku samolotu i nie chcieli udostępnić ważnych dowodów. Przypomina o makabrycznych okolicznościach z zamianą ciał ofiar, a także, że krewnym Anny Walentynowicz upominającym się o prawdę nawet grożono więzieniem.
Szczególnie ważny jest końcowy fragment tekstu Lisy Holland.
„To już nie jest problem Polski – teraz jest to problem na skalę europejską, może nawet międzynarodową. Teraz muszą być wspólne starania, by uporać się z tym od strony wypadku lotniczego i od strony łamania praw człowieka, co na pewno miało miejsce” – czytamy w tekście Sky News.
„Jest kilka ważnych pytań, które należy zadać Rosji. Większość krewnych przeżyło traumę. Czekają od ośmiu lat, by poznać prawdę” – podkreślono.

Niektóre z moich dawnych artykułów na temat katastrofy:

Anatomia Upadku III RP: E. Klich 3 lata temu wskazywał bezwzględną winę Rosjan w Smoleńsku!Strajk Generalny?!

20 09 – Farsa w sprawie Katastrofy Smoleńskiej w nowej fazie. Kompromitacja mediów pop-propagandowych.

26. 10 – Anatomia Upadku III RP – jedno dobre pytanie w sprawie Smoleńska i po ptokach! Amerykański generał o zdrajcach w Polsce.

2014. 02. 25 – W duńskiej prasie piszą wprost o zamachu na samolot prezydencki w Smoleńsku!

TU 154 ze Smoleńska zestrzelony jak MH 17. – twierdzi analityk wywiadu w Turning point (TV CBC)!!!

Za zamach w Smoleńsku odpowiada FSB Rosji! ⊗31% Polaków wierzy w rosyjski zamach, a tylko 27% zdecydowanie w zamach nie wierzy! ⊗Wybuchy w TU 154 potwierdzają naukowcy! – podaje niemiecki Onet.pl za Agencją PAP

Rezultaty pracy Podkomisji do Ponownego Zbadania Katastrofy Smoleńskiej

Zdrada narodu – Bezkarność – Jaźń/Sumienie (Zasadzka w Dąbrach 1944 a Zasadzka Smoleńska 2010)

Podziel się!