Mapa R1a – Z 284, Z 280 i M 417 w Europie Północnej (przekłamania i manipulacje).

Mapa R1a – Z 284, Z 280 i M 417 w Europie Północnej

amphora1

Mamy tutaj mapę Corded War – Kultury Amfor Kulistych i jej zachodnioeuropejski opis.

 Warto dobrze zrozumieć tę mapę, która lansuje kłamstwo pod płaszczykiem „prawdy” na jaką nabierają się nasze zmysły. Jest to szczególnie ordynarna manipulacja (chamskie kłamstwo), zwłaszcza jeśli się ją prezentuje bez żadnego komentarza, lub po laicku wyrywa z kontekstu badawczego. To mapa kultury Amfor Kulistych a nie rozłożenia w Euroazji haplogrupy R1a! Pamiętajcie o tym gdy ją powielacie w jakichkolwiek materiałach.

 

1. Obszar pierwotnego istnienia  ludności o haplogrupie Y-DNA R1a został tutaj zawężony do kultury ceramiki sznurowej, podczas gdy naturalny jego zasięg wygląda następująco:

Czytaj dalej

Wielcy Polacy – Wacław Sierpiński (1882 – 1969) – genialny matematyk, Trójkąt, Wolna Wola, Gra w Chaos i Cud nad Wisłą 1920.

Wacław Sierpiński

Waclaw Sierpinski
1928
1928
Kraj działania  Polska
Data i miejsce urodzenia 14 marca 1882
Warszawa, Królestwo Polskie
Data i miejsce śmierci 21 października 1969
Warszawa, Polska

Trójkąt Sierpińskiego jest samopodobny

Wacław Franciszek Sierpiński (ur. 14 marca 1882 w Warszawie, zm. 21 października 1969 tamże) – polski matematyk, jeden z czołowych przedstawicieli warszawskiej szkoły matematycznej. Był jednym z twórców polskiej szkoły matematycznej.

Decyzją Międzynarodowej Unii Astronomicznej w 1976 roku imieniem Wacława Sierpińskiego został nazwany krater Sierpiński na Księżycu.

Czytaj dalej

Paweł Szydłowski: Tajemnice, sekrety Kabały.Kosmos Bóg naszych przodków.cz.3/3. PL

Tajemnice, sekrety Kabały.Kosmos Bóg naszych przodków.cz.3/3

https://www.youtube.com/watch?v=HpzLn6uOyLU

 

To co wyznajemy nie jest żadną religią, proszę nie mylić WIARY z religią. Religia to system dogmatyczny, który wyrządza na świecie tylko i wyłącznie zło – w każdej swojej postaci. Religia jest źródłem nieustannych wojen i nieszczęść, źródłem nietolerancji i krzywdy wyrządzanej ludziom przez pośredników boga – kapłanów-Pasożytów oraz krzywdy wyrządzanej jednym zwykłym ludziom przez innych zwykłych ludzi.

Wierzymy w to co mówimy, czynimy, w nasze działanie. Działamy dla Wolności Człowieka i dla pożytku Matki Ziemi oraz dla powszechności zrozumienia Istoty Nieskończonej Świadomości.

Żałujemy każdego Osobowego Materialnego Bytu obdarzonego świadomością, który uwiązł w ułudzie i niewoli zafundowanej przez Pasożytów. Jednak nie namawiamy nikogo wbrew jego woli aby otworzył oczy i zobaczył. Głosimy jedynie to co wiemy na pewno:

Świadomość Nieskończona nie jest dobra ani zła, Świadomość Nieskończona jest Jednością w Wielości i Wielością w Jedności, Świadomość Nieskończona zarządza Światem (Widzialnym i Niewidzialnym), każda Istota Świadoma ma w Sobie Cząstkę Świadomości Nieskończonej i poprzez nią komunikuje się z Macierzą/Ojcem. każda Istota Świadoma korzystając z Mocy Świadomości Nieskończonej ma obowiązek działać dla pożytku Matki Ziemi i siebie samego oraz innych Istot Świadomych i bytów materialnych oraz niematerialnych.

 

Reinkarnacja i nieśmiertelność duszy jest ściśle związana z budową kosmosu. Bóg który jest pulsującą inteligencją, tworzącą i regulującą wszystko w kosmosie, jest przyrodą tak jak słońce i tak jak słońce,dawce życia na ziemi, można go wykorzystać do swoich celów, ale nie wolno go czcić. Przyrodę trzeba rozumieć, ale nie wolno jej czcić.Dusza odradza się co jeden obrót kosmosu wokół jego osi, czyli 365 razy w roku IHVH i za każdym razem na innej planecie. Reinkarnacja może się więc odbywać co dobę, a więc co 8 miliardow lat ziemskich a nie co cztery, Do końca nie jestem pewien bo są te 2 cykle, życia i niszczenia, i pare innych niejasności . Imie Abrahama po chaldejsku to Brahma i Abraham przybrał imie boga którego czcił, tak jak to robia Hiszpanie, wśród których roi sie od Jezusów.. W Biblii pisze, że Abraham czcił Boga Najwyższego a nie Jahwe.Bogiem Najwyższym w Biblii dla nas ziemian jest cywilizacja ktora stworzyła nas na swe idealne podobieństwo, czyli że my wyglądamy dokładnie jak oni. Ta w Kabale jest nazywana cywilizacją Adama, żyjącą na planecie Erec, a w Wedach cywilizacją Brahmy żyjąca na planecie Brahma-loka. Loka znaczy planeta. W Wedach jest Brahma kosmos i Brahma cywilizacja.Bogiem Mojżesza był Jehawa, Bóg wojny i pasterzy. W Wedach Bogiem pasterzy którzy najechali na Indie, prowadzeni w nocy smugą światła, a w dzień słupem dymnym, był Indra-„Zdobywca twierdz”.Indra miał głowę jak jajo i 24 palce u rąk i nóg.Echnaton i Nefreteti byli jego dziećmi.Zobacz płaskorzeżby w Egipcie. Indra mieszka na planecie Indra-loka.
Chrystus po wedyjsku to Pan Kriszna, pan o wielu imionach. O Jezusie Krisznie są filmy na youtube. Np. ” Kim naprawde był Jezus”
Pobyty w bazie danych kosmosu i reinkarnacje choć pewne, są dla nas bez znaczenia, bo nikt i tak nie pamięta nic z poprzedniego życia.Co ciekawe, to to, że Wedy podają że wedyjskie cywilizacje żyją 100 tys. lat . Naturalnie ONI żyją tak długo jak my, do 100 lat. Jednak dzięki technologią odmładzają cyklicznie, przez krew, genetycznie cały organizm i czekają aż my dorośniemy ,żeby podielić się z nami wiedzą jak to robić. Warunkiem dla ziemian jest pozbycie się mentalności kalego i rozumne życie, oparte na odróżnianiu dobra od zła. Religie i patriotyzm to zmory ludzkości, wynikłe z mentalności kalego, i tępego nie odróżniania dobra od zła.http://www.poloneum.com/Pp.html#PRAWDA

18 08 2015 TV Polsat i Paweł Kukiz na koncercie Top Festiwal w Łodzi! Yetisyny z TVN i GW szczują na Ruch Kukiza!

ostatnia aktualizacja 18 08 2015 u dołu strony2469Oglądałem w niedzielny wieczór 9 sierpnia 2015 przez chwilę w Polsacie  sztandarową imprezę letnią tej telewizji Top Festiwal, koncert „Rockowe przeboje lat 80. i 90.”  w ŁODZI. Akurat włączyłem się kiedy na scenie były Piersi i Paweł Kukiz.

Czytaj dalej

Akcja „Anuluj mandat”! – wywiad TV Republika z Tomkiem Parolem.

https://www.youtube.com/watch?v=KhXXLfL1mGM

 

https://www.youtube.com/watch?t=63&v=KhXXLfL1mGM

 

Wolni Ludzie działając na rzecz Wolnej Polski rozpoczęli bezwzględną walkę z bezprawiem w naszym kraju skierowanym przeciw Polakom przez rządzących i administrację państwową oraz resorty siłowe: policję, urzędy celne, służbę więzienna, prokuraturę i sądy. Podajemy linki do odpowiednich inicjatyw społecznych organizowanych przez nasze środowisko przeciw tym praktykom deprawującym państwo polskie i odbierającym szacunek obywateli dla prawa oraz organów państwowych.

PRAWO JEDNAKOWE DLA WSZYSTKICH, ZGODNE Z LITERA I DUCHEM PRAWA! STOP BEZPRAWIU I BEZKARNOŚCI URZĘDNIKÓW PAŃSTWOWYCH!!!

 

DZISIAJ TOMEK PAROL O AKCJI „ANULUJ MANDAT” w wyniku której 20.000 osób anulowało swoje mandaty wystawione bezprawnie z fotoradarów. Akcja trwa od półtoraroku ale wiele osób nie wie o tym ze mandaty z fotoradarów są bezprawne i na nich właśnie żeruje System.

REFERENDUM 6 Września – JOWy szansą dla Polski! Dr hab. Zdzisław Ilski – NTV (Głosuj jak chcesz, ale weź udział!). Czy antypolscy Senatorowie PO odrzucą dodatkowe pytania?!

https://vimeo.com/134473524

 

jow

Zapis wystąpienia dr hab. Zdzisława Ilskiego na XIII Harmonii Kosmosu o Jednomandatowych Okręgach Wyborczych. Prelekcja pod koniec zamieniła się w dyskusję, która dzielnie moderował Janusz Zagórski.

Na czym polega Wielka Zmiana? Nie muszę komentować tego wystąpienia i dyskusji ponieważ nie sposób dyskutować i komentować mądrych wypowiedzi Wolnych Ludzi. Mogę im zaufać w 100%. To samo dotyczy Ruchu Kukiza – To nie jest mój ruch, ale jest to Ruch który idzie we właściwym kierunku – najwłaściwszym z tych ugrupowań, które mają szanse wyborcze. Zwycięstwo Ruchu Kukiza to 25% w Sejmie. Jeśli tak się stanie będzie to krok milowy w kierunku wprowadzenia Demokracji Bezpośredniej i rządów Ruchu Wolnych Ludzi dla Wolnej Polski w kolejnych wyborach, które odbędą się w JOW-ach. 

 

 Czy jakakolwiek siła polityczna poza Ruchem Pawła Kukiza, Ruchem Wolnych Ludzi i Ruchem Wolnej Polski wspiera medialnie i realnie REFERENDUM 6 Września 2015 w Polsce? Odpowiedzcie sobie na to pytanie a będziecie wiedzieć jak ważne jest to Referendum dla obalenia Systemu Pan – Niewolnik!

Czytaj dalej

Porządek w Naszym Własnym Domu – Cyganie i Syryjczycy w Europie Środkowej, Islamiści na Zachodzie.

Porządek w Naszym Własnym Domu – Cyganie i Syryjczycy w Europie Środkowej
aa1Kiedyś pisaliśmy tutaj o Koczownikach:

Baśń o koczownikach, którzy rozprzestrzenili Słowian oraz o „europejskim” rycerstwie.

 

 Nawiązuję do tego tematu świadomie, ponieważ moja bardzo bliska znajoma z Anglii już jakiś czas temu prosiła mnie o poruszenie tematu Cyganów (zwanych teraz przewrotnie Romami) i o ustosunkowanie się do problemu imigrantów w Europie, a szczególnie w Europie Środkowej.

Czytaj dalej