Uwaga: Komunikat specjalny! Hakerzy na Blogu Białczyńskiego – 50 głosów w dyskusjach poszło do kosza!

Hakerzy na Blogu Białczyńskiego – 50 głosów do kosza!

flaga_polskaMoi Drodzy

ten specjalny komunikat wynika z faktu że w marcu 2016 dokonano hakerskiego włamania na mój blog i przekierowano wpisy w dyskusjach pod artykułami prosto do tzw Kosza. Nie zwróciło to początkowo mojej uwagi, bo w ogóle tam nie zaglądam, ponieważ prawie nic tam nie ląduje od lat. W ten sposób łącznie 50 głosów różnych osób z dyskusji, głównie pod artykułami pomiędzy 16 marca a 24 marca 2016 nie ukazało się w ogóle. Zwrócił mi na to uwagę trzy dni temu pan Rafał Orlicki, za co mu tu publicznie serdecznie dziękuję.

Zdziwiło mnie co prawda, że nikt nie dyskutuje pod tak ważnym artykułem jak ten o Swastyce, ale cóż, wziąłem to za przejaw ogólnego skupienia ludzi na Święcie Wiosny.  Niestety dyskusja pod tymi artykułami została celowo zablokowana i wypaczona. Dzisiaj odzyskałem te wszystkie wpisy i umieściłem je tam gdzie powinny być – pod artykułami.

 

Przepraszam wszystkich za ten incydent. Muszę jednak przyznać, że rozumiem, iż artykuł który stał się powodem tego włamania i przekierowania, pod którym po raz pierwszy zdarzyło się takie właśnie przekierowanie 3 marca 2016 mógł pewnych ludzi w Polsce i nie tylko w Polsce bardzo poważnie zdenerwować. U Moskiewskich trolli wywołał on bowiem furię. Był to tekst:

Czy szef NATO w Europie czyta blog Białczyńskiego?

Kolejny atak miał miejsce po artykule :

1920 – Pierwsza zdrada Zachodu wobec Polski – profesor Andrzej Nowak

Od 13 marca zaś, kiedy pojawiło się ogłoszenie o Jarych Godach w Przybyłówce, a zwłaszcza od artykułów w dniu 16 marca:

Skąd się wzięła swastyka? – prosta i oczywista odpowiedź oraz geneza nazwy Gór Świętokrzyskich

i

Kto wejdzie do Sejmu za 4 lata?! Czy będzie wtedy jeszcze istnieć Rosja Putina?

uczyniono stałe przekierowanie komentarzy, paraliżując praktycznie dyskusję pod kolejnymi artykułami  i kompletnie ją wypaczając.

Z tego ataku widać wyraźnie jak celne jest to co piszemy i jak bardzo bolesne zadajemy straty przeciwnikom oraz jakiego rodzaju dyskusję między Wolnymi Ludźmi i jakiego rodzaju komentarze chcieliby oni zablokować. Znamienne, że komuś już od samego początku bardzo przeszkadza jakakolwiek działalność organizacyjna Zrzeszenia Słowian, każdy tekst o charakterze społeczno-politycznym no i oczywiście artykuł o Swastyce. Bardzo charakterystyczny zestaw dla tracącego wpływy w Polsce lewactwa, Komorowszczyzny i Michnikowszczyzny oraz neokolonialnego Obozu Proniemiecko-Moskiewskiego.

 

Chcę wam powiedzieć, że od Kongresu we Wrocławiu w jesieni 2015 jest to kolejny, już trzeci atak hakerski, na tym blogu i na FB, skierowany przeciw mnie osobiście i przeciw Świątyni Światła Świata,  Zrzeszeniu Słowian oraz Ruchowi Wolnych Ludzi i Ruchowi Wolnej Polski.

 

Z tych powodów będziemy zmuszeni opuścić WORDPRESS.

ssss

Podziel się!