Wolne Media: Jesteśmy Wszechświatem stającym się świadomym siebie.

Jesteśmy Wszechświatem stającym się świadomym siebie.

1631519 The Fabric of Life by Rene Campbell artJesteśmy Wszechświatem stającym się świadomym siebie

http://wolnemedia.net/ezoteryka/jestesmy-wszechswiatem-stajacym-sie-swiadomym-siebie/

Opublikowano: 03.04.2016

NASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ OD POCZĄTKÓW STWORZENIA

Starożytne nauki mówią, że zadaniem istot ludzkich jest bycie opiekunami planety na której żyjemy. Zostaliśmy powołani do tego, aby troszczyć się o żyjące tutaj rośliny i zwierzęta oraz chronić naturalne piękno Ziemi. Jesteśmy Ziemi potrzebni pomimo, iż z braku świadomości i niewiedzy krzywdzimy jej ekosystemy oraz szkodzimy sobie sami. A jednak jesteśmy jej potrzebni, bo gdyby było inaczej, to by nas tu nie było.

Według nowoczesnej nauki wszystko we wszechświecie wibruje w określonych częstotliwościach. Każdy przejaw natury jest manifestacją energii o określonych częstotliwościach.

Pradawne nauki oraz współcześnie żyjący rdzenni ludzie przypisują obecność wibrujących energii nawet tak pozornie martwym obiektom, jak skały. Według nich one żyją, bo życie jest wibracją. Współczesne odkrycia naukowe, takie jak teoria superstrun potwierdzają zasadę, że wibracje są korzeniem wszelkiego istnienia.

Niestety, w nowoczesnej kulturze nie jesteśmy uczeni doskonalenia zmysłów pozwalających wyczuwać te energie. Dla większości z nas pozostają one po prostu niedostrzegalne. Ale wystarczy zatrzymać się na chwilę i zwolnić tempo, wczuć się w przestrzeń, aby dostrzec przepływ świata wokół nas. Otwierające się i zamykające kwiaty, cykl narodzin i obumierania, pływy i fale morskie, zmiany pogody, obroty planet, a nawet rozszerzanie się i kurczenie wszechświata, czy też bicie serca i oddech – to są wszystko wibracje o małej i wielkiej skali, poprzez które przejawia się życie Kosmosu.

Według tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej opiekuńcza rola ludzkości polega na korzystaniu z mocy naszych serc, tj. zakodowanej w nich zdolności do tworzenia czystych wibracji emanujących w przestrzeń. Według współczesnej nauki ludzkie serce emituje silne pole magnetyczne tworzące torus (taki obwarzanek) o promieniu około 2 m. Wpływa ono na pola energetyczne w świecie wokół. Indianie twierdzą, że zachowanie pamięci zdolności używania mocy serca jest ich podarunkiem dla świata, misją i podstawą podążania „drogą piękna”.

Ludzie zostali obdarzeni odpowiedzialnością za wszystkie częstotliwości na Ziemi. Mamy zaszczyt i obowiązek pielęgnować siły życia.

 

więcej: http://wolnemedia.net/ezoteryka/jestesmy-wszechswiatem-stajacym-sie-swiadomym-siebie/

Podziel się!