04 04 2016 – Światowa Banksterka obnażona – W. Putin, Ayad Allawi, Salman ibn Abd al-Aziz, Xi Jinping & Sp. z o.o.

Światowa Banksterka obnażona – W. Putin, Ayad Allawi, Salman ibn Abd al-Aziz, Xi Jinping

W toczącej się III Wojnie Światowej strony konfliktu czepiają się coraz cięższych rodzajów broni i bez wahania ujawniają wzajemnie swoje skrywane dotychczas tajemnice. Pamiętacie jak prowadziłem tutaj polemikę z DEZINFORMATORAMI, którzy usiłowali kierować uparcie uwagę Wolnych Ludzi na tak zwanych masonów (którzy dawno już nie mają żadnego znaczenia dla Procesu NWO i wpływu na działania wojenne XXI wieku), a odwracać ją od faktycznych sprawców współczesnego światowego zamętu: BANKSTERÓW.

Proces Wielkiej Zmiany ma to do siebie, że  wyzwala samoistnie Oczyszczające Fale, które dla upadającego Systemu Pan-Niewolnik są Falami Zagłady. Te fale wypływają z Jądra Wojny, jako efekt uboczny zadawanych sobie nawzajem przez Banksterów uderzeń. Sypią się coraz mocniejsze ciosy, a obnażenie wynika z emocjonalnego zaślepienia walczących stron. Niemiecki portal internetowy Interia.pl oraz Onet.pl publikują właśnie bombę, która jest niemieckim odwetem na Putinie, Irańczykach i Chińczykach, czyli części Światowej Banksterki walczącej w tej wojnie o swój udział w Niewolniczym Torcie.

Niemiecko-Amerykańscy Banksterzy mają najwyraźniej dosyć Propagandy Kremlowskich Trolli, którzy próbowali udawać, że Kreml, Pekin i ARABOWIE/ISLAMCZYCY to „Sprawiedliwi wśród Narodów Świata”. Dobrze rozpoznaliśmy już dzięki propagandowym wojennym filmikom Kremla na YouTube banksterów USA i UE (USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraela), teraz dzięki wojennej propagandzie UE poznajemy skrywane dotąd wstydliwie kulisy Rosji, Chin, Krajów Arabskich, Iranu i Pakistanu. 

44

04 04 2016

Najwięksi politycy zamieszani w aferę „Panama Papers”

 

Afera „Panama Papers” to największy przeciek akt w historii. Ilość danych, która została ujawniona, jest większa niż ta, która została upubliczniona przez WikiLeaks w 2010 roku oraz Edwarda Snowdena w 2013 roku. Mossack Fonseca, z której wypłynęły dokumenty, jest jedną z czterech największych firm, która zajmuje się zakładaniem spółek w rajach podatkowych. Władze Rosji określiły całą aferę mianem „wojny informacyjnej”.

Mossack Fonseca obsługuje ponad 300 tys. spółek. Ponad połowa z nich zarejestrowana jest rajach podatkowych związanych administracyjnie z Wielką Brytanią. Istnienie takich spółek nie jest niezgodne z prawem, jednak nie każdy może ją założyć. Na istnienie firmy w raju podatkowym nie mogą sobie pozwolić firmy objęte sankcjami, przestępcy międzynarodowi oraz osoby, które pełnią lub pełniły funkcję publiczne. Może bowiem istnieć ryzyko, że będę podejmować decyzję we własnej sprawie lub zostaną skorumpowane.

Z ujawnionych akt wynika, że z usług spółek w rajach podatkowych korzystali tacy politycy jak Władimir Putin, premierzy Pakistanu, król Arabii Saudyjskiej, zmarły ojciec premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona oraz przywódca Chin Xi Jinping.

 

Bliscy znajomi prezydenta Rosji Władimira Putina wyprowadzili w tajemniczych okolicznościach z kraju, za pośrednictwem fikcyjnych firm, ponad 2 mld dolarów – poinformował w niedzielę dziennik „Sueddeutsche Zeitung” powołując się informacje z kancelarii prawnej w Panamie. Rzecznik Putina określił zarzuty mianem „wojny informacyjnej” przeciwko Rosji prowadzonej przez zachodnie służby.

więcej: http://wiadomosci.onet.pl/swiat/najwieksi-politycy-zamieszani-w-afere-panama-papers/2y8mw1

04 04 2016

„Sueddeutsche Zeitung” o tajemniczych interesach osób z otoczenia Putina

1 godz. 15 minut temu

Bliscy znajomi prezydenta Rosji Władimira Putina wyprowadzili w tajemniczych okolicznościach z kraju, za pośrednictwem fikcyjnych firm, ponad 2 mld dolarów – poinformował w niedzielę dziennik „Sueddeutsche Zeitung”, powołując się na informacje z kancelarii prawnej w Panamie.

Bliscy znajomi prezydenta Rosji Władimira Putina wyprowadzili w tajemniczych okolicznościach z kraju ponad 2 mld dolarów /MAXIM SHIPENKOV / POOL / AFP /AFP
Bliscy znajomi prezydenta Rosji Władimira Putina wyprowadzili w tajemniczych okolicznościach z kraju ponad 2 mld dolarów
/MAXIM SHIPENKOV / POOL / AFP /AFP

Kancelaria Mossack Fonseca w Panamie należy do największych na świecie placówek oferujących klientom założenie i prowadzenie firm offshore znajdujących się w tzw. rajach podatkowych. Panamska kancelaria założyła dotąd 200 tys. takich firm.

Osoby z otoczenia Władimira Putina

Z dokumentów, do których dotarła redakcja „SZ” wynika, że jednym z właścicieli takiej firmy jest Siergiej Roldugin – ojciec chrzestny pierwszej córki Putina, Marii.

„Znany wiolonczelista należy do najlepszych przyjaciół Putina. Z dokumentów wynika, że był centralną postacią całej sieci firm dysponujących jedynie skrzynką pocztową” – czytamy w „SZ”. Firmy Roldugina posiadały udziały w ważnych rosyjskich przedsiębiorstwach.

"Największy przeciek w historii". Miliardy Władimira Putina

Dokumenty, które wyciekły z międzynarodowej firmy prawniczej Mossack Fonseca, pokazują ogromną skalę wykorzystywania przez elity finansowe i polityczne świata rajów podatkowych do unikania podatków i ukrywania majątków. Dochodzenie przeprowadziły redakcje różnych mediów w ramach Międzynarodowego… czytaj więcej

Rzecznik Putina: To wojna informacyjna przeciw Rosji

Autorzy materiału zaznaczają, że w dokumentach nie pojawia się nazwisko Putina, są natomiast osoby z Petersburga z czasów, gdy Putin rozpoczynał karierę polityczną. Jak podkreśla „SZ”, Kreml nie odpowiedział na pytania redakcji. Rzecznik Putina określił zarzuty mianem „wojny informacyjnej” przeciwko Rosji prowadzonej przez zachodnie służby.

Wśród właścicieli firm w rajach podatkowych znajdowali się, według „SZ”, m. in. premier Islandii Sigmundur David Gunnlaugsson, prezydent Ukrainy Petro Poroszenko i król Arabii Saudyjskiej Salman ibn Abd al-Aziz. Gunnlaugsson oświadczył, że firma należała do jego żony.

Ślady z dokumentów prowadzą też do afery korupcyjnej w FIFA.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/prasa/news-sueddeutsche-zeitung-o-tajemniczych-interesach-osob-z-otocze,nId,2172930#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

03 04 2016

„Największy przeciek w historii”. Miliardy Władimira Putina

Wczoraj, 3 kwietnia (22:48)

Dokumenty, które wyciekły z międzynarodowej firmy prawniczej Mossack Fonseca, pokazują ogromną skalę wykorzystywania przez elity finansowe i polityczne świata rajów podatkowych do unikania podatków i ukrywania majątków. Dochodzenie przeprowadziły redakcje różnych mediów w ramach Międzynarodowego Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych. Dokumenty otrzymał Sueddeutsche Zeitung, który przy ich analizie współpracował z dziennikarzami z całego świata.

0005A4D7N4NXS5B8-C116-F4
W dokumentach znalazły się m.in. dane dotyczące majątku Władimira Putina
/AFP

Wśród klientów Mossack Fonseca jest 143 polityków i ich bliskich, w tym dwunastu byłych i obecnych szefów państw i rządów. Dokumenty wskazują, między innymi, na Władimira Putina jako posiadacza aktywów w rajach podatkowych, wycenianych na 2 miliardy dolarów.

Wśród innych polityków są: Nawaz Sharif, premier Pakistanu, były premier Iraku Ayad Allawi, Petro Poroszenko, prezydent Ukrainy, Alla Mubarak, syn byłego dyktatora Egiptu i premier Islandii. Są tam też bliscy co najmniej ośmiu byłych i obecnych członków biura politycznego chińskiej partii komunistycznej.

 

„Największy przeciek w historii”

Mossack Fonseca to międzynarodowa firma prawnicza z siedzibą w Panamie i oddziałami na całym świecie. Zajmuje się pośrednictwem w tworzeniu i zarządzaniu firmami ulokowanymi w rajach podatkowych.

Działa między innymi na Cyprze czy w Szwajcarii, w sumie mając w portfelu 300 tysięcy firm. Jest czwartą największą firmą oferującą takie usługi. W jednym z dokumentów, partner firmy wprost przyznaje: „95 procent naszych działań służy unikaniu podatków”.

Według Sueddeutsche Zeitung, z firmy wyciekło 11,5 mln dokumentów, 2,6 terabajtów danych. Gazeta nazywa przeciek „największym w historii”.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-najwiekszy-przeciek-w-historii-miliardy-wladimira-putina,nId,2172919#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Trzeba powiedzieć, że o ile Kapitaliści Amerykano-Europejscy i Szejkowie Arabscy otwarcie gromadzą swój majątek jako niepodzielni władcy, a na przykład Petro Poroszenko z UKRAINY MÓGŁ SIĘ DOROBIĆ MAJĄTKU NA SWOICH INTERESACH (UWŁASZCZONY OCZYWIŚCIE NA NARODZIE UKRAIŃSKIM BEZ JEGO ZGODY) to przedstawiony materiał jest bezwzględny dla Iranu, Chin i Rosji – czyli Ideologicznych Systemów Zamordystycznych, które są w starciu z tak zwaną „demokracją”, a swoją hipokryzją przerastają Szejków Arabskich i Banksterkę AMERYKAŃSKO-EUROPEJSKĄ o 100 000 RAZY.
 
CB
Podziel się!