Święto Niepodległości 2022

Święto Niepodległości 2022

Jakże wymowne jest to zdjęcie z Marszu Niepodległości w Warszawie w roku 2013. 21 listopada 2013 ze względu na niepodpisanie umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską przez Janukowycza wybuchły protesty na Majdanie w Kijowie. W 10 dni po tym jak ukraińskie flagi przemaszerowały przez Warszawę w naszym Polskim Marszu Niepodległości.

Czy był to inny marsz niż te obecne, w których całe rodziny wędrują z flagami czując się podobno bezpiecznie? Tak był inny, bo Rządy Tuska i PO rozpędzały tłum i pałowały niemiłosiernie uczestników, bito ich i kopano, traktowano gazem łzawiącym, aresztowano, urządzano „ścieżki zdrowia” i prowokacje – takie jak podpalenie budki pod ambasadą rosyjską, czy podpalenie radiowozów, albo zniszczenie wozu transmisyjnego TVN! Tak wyglądała III RP Donalda Tuska i PO. Ale czy III RP Kaczyńskiego i PIS okazała się rzeczywiście lepsza? W ten sam sposób potraktowano ultra-niebezpieczną dla propagandowej narracji plandemicznej PIS / PO i USA / EU (TVP / TVN / Polsat) Demonstrację przeciw Pandemii w 2020 i 2021 roku. W ten sam sposób potraktowano uczestników Marszu Niepodległości w roku 2021! (https://wolnemedia.net/policja-bezkarna-po-postrzeleniu-reportera-na-marszu-niepodleglosci/)

 

Po której stronie był i wtedy TVN i Gazeta Wyborcza, Polsat i Gazeta Prawna??? To pytanie czysto retoryczne, bo byli po tej samej stronie co zawsze  – Banksterki Światowej, umiłowanej „włądzuchny” i Warszawskiej Yetijelity rodem z Okrągłego Stołu oraz Magdalenki – po stronie Tusków, Kaczyńskich, Napieralskich, Kwaśniewskich, Czarzastych, Kosiniaków-Kamyszów i innych późniejszych Balonów Wyborczych w rodzaju Nowoczesnej, których funkcję przejęła obecnie Polska 2050 Hołowni. 

OKAZAŁO SIĘ ŻE TAKŻE I PISOwcy NIE SĄ ŻADNĄ REPREZENTACJĄ POLSKIEGO INTERESU NARODOWEGO, LECZ POSŁUSZNYM PIESKIEM WODZONYM NA SMYCZY ŚWIATOWEGO HEGEMONA, KTÓRY POTRZEBOWAŁ PRETEKSTU DO ROZPĘTANIA III  WOJNY ŚWIATOWEJ I URZĄDZIŁ CAŁEMU TZW „ZACHODNIEMU ŚWIATU”  (łącznie z sojusznikami z Australii i Nowej Zelandii czy Japonii) serię locdownów, bezprawnych aresztowań i przetrzymywania w aresztach domowych na niespotykaną dotychczas na świecie skalę. PIS wmontował się w tę narrację i w te faszystowskie działania i doprowadził do śmierci 230 000 Polaków po zamknięciu „służby zdrowia” dla ludzi naprawdę chorych 2020-2022, i do śmierci 140 000 nieleczonych na ostrą grypę z nowym wariantem wirusa mimo posiadanej przez rządzących niemal od pierwszych dni PLANDEMII wiedzy  o istnieniu leków – choćby takich jak amantadyna, czy witamina C. Oto następstwa tej covidowej oszalałej ciemniackiej, albo wprost zdradzieckiej wobec Polaków polityki PIS i pozostałych Okrąglostołówców, którzy wspólnie – solidarnie-  doprowadzili do obecnego Wielkiego Kryzysu Gospodarczego 2022 z szalejącą inflacją, wojną i brakami paliw energetycznych.

Zwalanie idących w setki miliardów dodruków pustego pieniądza w wyniku zatrzymania gospodarki światowej w latach 2020 -2022 na Putina to szczyt bezczelności i hipokryzji tych bestialskich pseudo-elit rządzących polską i światem

Im to zawdzięczamy:  na równi – PIS i PO / KO, Lewicy i PSL i Polska 2050 – Oto Koalicja Covidian trzymana za gardło na krótkiej smyczy Big Pharmy i Banksterki Światowej oraz korporacji informatyczno-militarnych i wleczona na pasku UE i USA przeciw WOLNYM Polakom! Oto antypolska koalicja w całej okazałości.

Niech nikogo nie zmyli „pro-narodowa” retoryka PISu – To tylko gadanie, a PO CZYNACH POZNAJEMY ICH BEZBŁĘDNIE!

NIE ZAPOMINAJMY O TYM W TO NARODOWE ŚWIĘTO!

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/srodmiescie/warszawa-protest-antycovidowcow-marsz-o-wolnosc-policja-uzyla-granatow-hukowych-i-gazu-komentarz-adama-niedzielskiego-5048401

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8124410,marsz-o-wolnosc-falszywa-pandemia-stop-covid-19.html

https://wolnemedia.net/policja-w-lubinie-miala-torturowac-demonstrantow/

Fala Hejtu ze strony Yelity PIS i PO, czyli Nierząd i Banksterka przeciw Edycie Górniak!

Święto Niepodległości  – Przypomnijmy więc marsze za czasów PIS

 

Marsz Niepodległości odbędzie się na 100%!

Marsz Kobiet, Marsz do Wolności, Marsz Niepodległości, czy Marsz Całej Polski SUWERENNEJ?!

 

1. Polskie dziecko do nas woła – Tak powinna wyglądać Polska!; 2. Paweł Lech Ruszczyński – Chichot Historii – powtórka z rozrywki; 3. Strajk Przedsiębiorców, Warszawa – Bezprawie PIS; 4. Zdrojowa: Ziołem w Demony! Afryka wybiera Niepodległość

wRealu24: PILNE! Kto stoi za bitwą na Marszu Niepodległości we Wrocławiu? Układ Wrocławski vs. Polscy patrioci

 

Iwona Sobczak – Kraina mlekiem i miodem płynąca (na Święto Niepodległości)

Na Święto Niepodległości Gazeta Wyborcza kłamie o pochodzeniu Słowian!

Historia Świata według Sabatonu! – na Święto Niepodległości 2018; wRealu24: relacja z marszu 2018!

TVP Kłamie na temat Stowarzyszenia Niklot w Marszu Niepodległości!

Kroniki Historyczne: 20 stycznia 1319 – Akt Jedności Państwa, czyli prawidłowa data jaka powinna być obchodzona w miejsce obecnego dnia niepodległości.

Jerzy Przybył – Godło (na Święto Niepodległości 7525/2016)

Marsz Niepodległości 11 listopada 2016

11.11. 7524 (2015) – Słowiańska hudba miesiąca i Marsz Niepodległości – listopad 2015 – Kathy Carr: „Kommander’s Car”

 

Podziel się!