1.Tomasz Żuchewicz: Kryminalny(ch) atak z Księdzem na kościółek, Pustelnię Ducha Świętego. Czatachowa 08.11.2020; 2. Anna Kazahari: I kto naprawdę wygrał?; 3. Fala Hejtu ze strony Yelity PIS i PO, czyli Nierząd i Banksterka przeciw Edycie Górniak!; 4. wR24.pl: Relacja z Marszu Niepodległości 2020

Kryminalny(ch) atak z Księdzem na kościółek

Jeżeli nie wiedzieliście do dzisiaj Polacy, Katolicy, jak wygląda państwo prawa według PISu to już wiecie.

Jeżeli nie wiedzieliście do dzisiaj Polacy, Katolicy, jak wygląda wolność wyznania w Polsce to już wiecie.

Jeżeli nie wiedzieliście do dzisiaj Polacy, Katolicy, jak działają urzędnicy kościelni tacy jak prezentowany tutaj proboszcz i jak szanują Eucharystię, to już  wiecie. 

Jeżeli nie wiedzieliście do dzisiaj Polacy, Katolicy, jak służy WAM – SUWERENOM – Państwowa Polska Policja to już wiecie. Niedaleko jej już do Granatowej Policji z czasów Okupacji Polski 1939-1945. Łączy ich coś więcej niż kolor mundurów – służba faszystom! CB

Wieda: Myszkowska policja wraz z proboszczem z Żarek interweniuje w trakcie mszy na pustelni w Czatachowej (gm. Żarki). Jeden ze świadków twierdzi, że na polecenie arcybiskupa Depo z Częstochowy. Kompetentna reakcja zgromadzonych, w tym Tobiasza Żuchewicza, doprowadza do wycofania się policji. Tobiasz Żuchewicz jest jedną z kilku osób w Polsce, które aktywnie walczyły w ostatnich tygodniach o zastopowanie „ustawy kowidowej”.

1.Tomasz Żuchewicz: Kryminalny(ch) atak z Księdzem na kościółek, Pustelnię Ducha Świętego. Czatachowa 08.11.2020

https://www.youtube.com/watch?v=rTpWv2V_i6U&feature=youtu.be

2. Anna Kazahari: I kto naprawdę wygrał?

https://www.youtube.com/watch?v=CQL2majKw3M&feature=share&fbclid=IwAR23F3keQUZKD8_e8EGEoD-_4jnEXctvTL8Wl8FjpqVzVN6sIghahOzccY8

3. Fala Hejtu ze strony Yelity PIS i PO, czyli Nierząd i Banksterka przeciw Edycie Górniak

Zwróćmy uwagę jak System Pan-Niewolnik solidarnie i bezpardonowo zaatakował Edytę Górniak, która był a o krok od decyzji startu w Wyborach prezydenckich jako przedstawicielka Ruchu Wolnych Ludzi! Po prostu piana na ustach i dwoją się i troją. Sami widzicie że takie osoby jak Edyta Górniak maja olbrzymia siłę rażenia, są niebywale groźne dla Systemu Pan-Niewolnik – tak dla Baksterki, Nierządu, całej Yelity i wszystkich Saloonów Medialnych. Wiadomość Dnia 11 listopada w ŁżeMediach: Edyta Górniak i jej teoria spiskowa na temat koronowirusa!

3a. PIS + Nierząd + Banksterka

Niezalezna.pl

Don Gisu śpiewa dla Górniak do melodii „To nie ja”! Dosyć mam głupich tez, głupich tez, głupich tez…
Hospitalizowany z powodu koronawirusa były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz, jako Don Gisu, opublikował nagranie „Dla Edyty”, w którym na melodię „To nie ja” śpiewa m.in. „ja nie jestem statystą, powiem rzecz oczywistą, dosyć mam głupich tez, których wokół tak dużo jest”.

Media informowały w ostatnich dniach, że piosenkarka Edyta Górniak wyraziła pogląd, iż w szpitalach nie leżą chorzy na COVID-19, ale statyści.

W reakcji Posobkiewicz napisał we wtorek w mediach społecznościowych:

Pozdrawiam serdecznie ze szpitala Panią Edytę Górniak – „Statysta” Don Gisu. Ps. Nie życzę Pani, żeby musiała Pani zweryfikować swoje zdanie jako „statystka”. Nie jest to przyjemne i niestety nie wszyscy „statyści” wychodzą na własnych nogach ze szpitala…

– zaznaczył.

W środę Posobkiewicz zamieścił w mediach społecznościowych wpis o treści: „Edyta Górniak obdarzona jest niezwykłym głosem i jest fenomenalną wokalistką. Bardzo lubię słuchać jak śpiewa… – pozdrawiam serdecznie Statysta Don Gisu”.

więcej  u źródła: https://niezalezna.pl/363258-don-gisu-spiewa-dla-gorniak-do-melodii-to-nie-ja-dosyc-mam-glupich-tez-glupich-tez-glupich-tez

Górniak w ogniu krytyki. Zakażony poseł: W „spektaklu” COVID-19 nie tylko „statyści”, a wręcz „aktorzy”
W „spektaklu” COVID-19 są nie tylko „statyści”, ale wręcz „aktorzy” odgrywający sceny ataków duszności, śmierci i pakowania do worków – tak zmagający się z koronawirusem poseł PiS, Jerzy Polaczek odniósł się do wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii.

Media informowały w ostatnich dniach, że piosenkarka Edyta Górniak wyraziła pogląd, iż w szpitalach nie leżą chorzy na COVID-19, ale statyści.

Do tych słów odniósł się na Twitterze poseł Polaczek:

Polaczek – śląski poseł Prawa i Sprawiedliwości, były minister transportu – poinformował o zakażeniu koronawirusem w połowie października.

Na wypowiedź Górniak zareagował też m.in. hospitalizowany z powodu koronawirusa były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz.

Pozdrawiam serdecznie ze szpitala Panią Edytę Górniak – „Statysta” Don Gisu. Ps. Nie życzę Pani, żeby musiała Pani zweryfikować swoje zdanie jako „statystka”. Nie jest to przyjemne i niestety nie wszyscy „statyści” wychodzą na własnych nogach ze szpitala…

– napisał w mediach społecznościowych Posobkiewicz. Don Gisu to jedno z jego wcieleń, gdy będąc szefem sanepidu nieszablonowo – nagrywając klipy – zachęcał do bycia dawcą narządów i tkanek, propagował szczepienia, edukował o szkodliwości palenia i dopalaczy.


Górniak twierdziła, że w szpitalach leżą… „statyści”. Dostała odpowiedź: Pozdrawiam ze szpitala

Resort przekazał we wtorek, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 25 tys. 484 osób; łącznie wykryto dotąd 593 tys. 592 przypadki. Resort podał też, że zmarło dalsze 330 osób, w sumie odnotowano 8375 zgonów.

źródło: https://niezalezna.pl/363186-gorniak-w-ogniu-krytyki-zakazony-posel-w-spektaklu-covid-19-nie-tylko-statysci-a-wrecz-aktorzy

wPolityce.pl:

Hospitalizowany z powodu Covid-19 były szef GIS nagrał piosenkę dla Górniak. Don Gisu: „Ja nie jestem statystą. Dosyć mam głupich tez”

Hospitalizowany z powodu koronawirusa były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz, jako Don Gisu, opublikował nagranie „Dla Edyty”, w którym na melodię „To nie ja” śpiewa m.in. ja nie jestem statystą, powiem rzecz oczywistą, dosyć mam głupich tez, których wokół tak dużo jest.

Muzyczna odpowiedź „Don Gisu”

Media informowały w ostatnich dniach, że piosenkarka Edyta Górniak wyraziła pogląd, iż w szpitalach nie leżą chorzy na COVID-19, ale statyści.

W reakcji Posobkiewicz napisał we wtorek w mediach społecznościowych:

Pozdrawiam serdecznie ze szpitala Panią Edytę Górniak – „Statysta” Don Gisu. Ps. Nie życzę Pani, żeby musiała Pani zweryfikować swoje zdanie jako „statystka”. Nie jest to przyjemne i niestety nie wszyscy „statyści” wychodzą na własnych nogach ze szpitala…

— zaznaczył.

W środę Posobkiewicz zamieścił w mediach społecznościowych wpis o treści: „Edyta Górniak obdarzona jest niezwykłym głosem i jest fenomenalną wokalistką. Bardzo lubię słuchać jak śpiewa… – pozdrawiam serdecznie Statysta Don Gisu”.

Posobkiewicz załączył nagranie, które dostępne jest na youtube.

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/526033-don-gisu-nagral-piosenke-dla-gorniak-ja-nie-jestem-statysta

Kolejne ataki w wPolityce.pl:

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/526348-gorniak-odpowie-za-szerzenie-teorii-spiskowych

PO + Yelita + Banksterka

Tutaj mamy prawdziwe majstersztyki propagandowe – jeden artykuł a w nim sześć, siedem ataków spod linków Posobkiewicza, Polaczka, Bałtroczyka i redakcji Onet z innych artykułów, a na koniec cios od Ministerstwa PRAWDY o Zdrowiu:

Onet.pl

Chory na COVID-19 poseł PiS do Edyty Górniak: są wśród nas „aktorzy” odgrywający sceny śmierci

Edyta Górniak na swoich mediach społecznościowych ostatnio zabrała głos w sprawie pandemii. Piosenkarka wyraziła pogląd, iż w szpitalach nie leżą chorzy na COVID-19, ale statyści. Stwierdziła także, że Bill Gates poprzez szczepionki chce doprowadzić do depopulacji świata. Jej zdaniem najlepszymi środkami na koronawirusa miałyby być witamina D oraz oregano.

„Dziękuję Edycie Górniak za docenienie roli statystów w »spektaklu« chorzy na COVID-19” – napisał na Twitterze poseł Polaczek.

„Są wśród nas nie tylko statyści, ale wręcz aktorzy, którzy odgrywają sceny ataków duszenia się, niemożności zaczerpnięcia powietrza czy sceny śmierci i pakowania do worków. Zapraszamy Panią!” – dodał.

Polaczek – śląski poseł Prawa i Sprawiedliwości, były minister transportu – poinformował o zakażeniu koronawirusem w połowie października.

Na wypowiedź Górniak zareagował też m.in. hospitalizowany z powodu koronawirusa były Główny Inspektor Sanitarny Marek Posobkiewicz. „Pozdrawiam serdecznie ze szpitala Panią Edytę Górniak – »Statysta« Don Gisu. Ps. Nie życzę Pani, żeby musiała Pani zweryfikować swoje zdanie jako »statystka«. Nie jest to przyjemne i niestety nie wszyscy »statyści« wychodzą na własnych nogach ze szpitala…” – napisał w mediach społecznościowych Posobkiewicz. Don Gisu to jedno z jego wcieleń, gdy będąc szefem sanepidu nieszablonowo – nagrywając klipy – zachęcał do bycia dawcą narządów i tkanek, propagował szczepienia, edukował o szkodliwości palenia i dopalaczy.

źródło: https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-jerzy-polaczek-reaguje-na-slowa-edyty-gorniak/rdzr32s,79cfc278

Edyta Górniak odchodzi z Instagrama. Jaki jest powód tej decyzji?

Edyta Górniak znana jest z głoszenia teorii spiskowych wokół koronawirusa. Ostatnio podzieliła się swoimi przemyśleniami i spekulacjami podczas łączenia „na żywo” na Instagramie. Podczas trzygodzinnego monologu artystka ujawniła swoje zdanie na temat tego, co obecnie dzieje się na świecie.

Edyta Górniak kilka miesięcy temu podzieliła się ze światem swymi wątpliwościami dotyczącymi istnienia koronawirusa. Od tego czasu piosenkarka podważa obecność patogenu, którym – jak podało Ministerstwo Zdrowia – tylko do poniedziałku zaraziło się ponad kolejnych 21 tys. osób w Polsce. Przy okazji szerzyła teorie spiskowe dotyczące tego, że „promieniowanie” 5G wywołuje objawy, które przypisuje się koronawirusowi. Z tego też powodu znacznie ograniczyła obecność w mediach społecznościowych.

Ostatnio Edyta Górniak postanowiła zawiesić działalność na Instagramie, ale zanim oficjalnie pożegnała się z internautami, połączyła się z nimi za pomocą transmisji „na żywo”. W trakcie trzygodzinnego (!) monologu ponownie podzieliła się tym, co myśli o koronawirusie i pandemii COVID-19.

Edyta Górniak snuje teorie spiskowe o koronawirusie na Instagramie

Podczas transmisji, którą śledziło średnio 2,5 tys. obserwatorów Edyty Górniak, artystka odpowiedziała na kilka pytań internautów. Ponownie zapewniła, że nie da się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Co więcej, maski ochronne mające chronić ludzi określiła „kawałkiem plastiku, który podzielił ludzi”. Nie brakowało zarzutów, że „światowe układy mające na celu zniszczenie Polski” celowo budzą w społeczeństwie strach przed zarazą.

Interia.pl

Koronawirus. Poseł PiS Jerzy Polaczek odpowiada Edycie Górniak

Są wśród nas nie tylko statyści, ale wręcz aktorzy, którzy odgrywają sceny ataków duszenia się, niemożności zaczerpnięcia powietrza czy sceny śmierci i pakowania do worków” – tak, zmagający się z koronawirusem poseł PiS Jerzy Polaczek odniósł się do wypowiedzi Edyty Górniak na temat pandemii.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-koronawirus-posel-pis-jerzy-polaczek-odpowiada-edycie-gornia,nId,4848625#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Kolejne ataki hejterskie Onetu:

https://kobieta.onet.pl/prof-andrzej-matyja-a-moze-pani-edyta-gorniak-potrzebuje-pomocy/g2evtyk

https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/edyta-gorniak-krytykowana-piotr-grabarczyk-nie-ma-drugiej-tak-zlej-osoby/9ftycmt,681c1dfa

Najwyraźniej prawda głoszona przez osoby cieszące się popularnością i autorytetem jest najgroźniejsza dla ŁżeMediów i Banksterki, która właśnie okrada narody świata. Pomysł Jerzego Zięby żeby taką właśnie osobę wystawić wyborach prezydenckich jako przedstawiciela Wolnych Polaków jest nadal aktualny i bardzo dobry.

Poniżej relacja z Marszu Niepodległości – dla porządku, ponieważ tych relacji było dużo także TVP TVN  i Polsacie – oczywiście z odpowiednimi komentarzami. Tu tych banksterskich komentarzy nie macie, a i obraz jest nieco inny. Dosyć ważne Studio Marszu Niepodległości i kilka istotnych wypowiedzi jakie tam padły – nie wszystkie oczywiście uważam za naprawdę celne. Zwłaszcza wątpliwości budzi kompletny brak rozróżnienia między autentycznymi młodzieżowymi Protestami Kobiet, a podczepionymi pod nie działaniami Banksterki Sorosa i GW w postaci Strajku Kobiet. Kibice w swoich nagraniach pokazują że rozumieją znacznie więcej jeśli chodzi o Wolność Człowieka-Kobiety niż rozumie Kato-Prawica.

4. wR24.pl: Relacja z Marszu Niepodległości 2020

MEGA studio Marszu Niepodległości wRealu24! Sumliński, Bąkiewicz, Lisicki, Żaryn i inni!

https://www.youtube.com/watch?v=9OX5vDf6oCE

Podziel się!

    © Czesław Białczyński