Marsz Kobiet, Marsz do Wolności, Marsz Niepodległości, czy Marsz Całej Polski SUWERENNEJ?!

Marsz Kobiet, Marsz do Wolności, Marsz Niepodległości, czy Marsz Całej Polski SUWERENNEJ?!

Nie ma nic złego w tym że większość wybrała Zmianę i wybrała ją w ramach wyboru jaki miała. Nie dojrzała wtedy ta większość żeby wybrać WOLNOŚCIOWCÓW na rządzących. Dała im tylko 8,8% (Ruch Kukiza). Nie wybrała Zjednoczonej Lewicy do Sejmu – dała jej 7,6%, a Razem dała 3,6%. Nie wybrała Korwina – dała mu 5%. Wybrała coś co się jej wydawało mniej ekstremalne. Nie winię ludzi za ich wybór. Mówiłem i pisałem – PIS wygra wybory – tak musi być! Jak również PIS będzie rządził do 2023!!!

Rzecz w tym czy potrafimy wspólnie wyciągać wnioski i nauki z przeszłości, z tego co się działo, co nieuchronnie nastąpiło.Te trzy opcje razem wtedy to było 26% wszystkich głosów. Wiem, że niektórym Wolnościowcom przeszkadza udział byłej nomenklatury PZPR po lewicy. Tak, oni powinni odejść do lamusa, ich misja jest skończona, to pokolenie dziadków. Ale dziadków warto czasami posłuchać, kiedy coś doradzają. Więc posłuchajcie mnie jako dziadka z innej bajki – ani lewackiej, ani prawackiej, dziadka z prawdziwej Bajki o Wolności Polski i Polaków, który na tej walce zęby zjadł i się w niej zestarzał, ale wcale nie zużył.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4hzZWSvOMSs

Rewolucja to domena Młodych i tylko Młodzi Polacy mogą jej dokonać. Pokolenie dziadków jej nie dokona, pokolenie ojców też nie – takie są prawa natury. Żeby poruszyć Młodych Polaków trzeba było poruszyć wszystkich, wszystkie pokolenia. Dlatego wciąż kładę nacisk na to żeby poruszać WSZYSTKICH, ale wiem że rewolucji nie zrobią matki i ojcowie tylko ich dzieci, które się rodziców nie słuchają, a skłonne są bardziej posłuchać dziadka.

Przemek, gniewna Wolna Kobieto krzycząca pod domem KACZYŃSKIEGO, Rolniku który palisz opony na poboczu szosy, Adam, Jola, Staszek – idziesz na Marsz Wolności 24 10 2020, czy pójdziesz sobie sam jak palec pojutrze, albo za tydzień?!

Czy młodzi Polacy są naprawdę zbyt głupi żeby rozumieć na czym polegała Solidarność i że Solidarność jest im niezbędna dzisiaj? Nie wiedziały tego Młode Kobiety 10 października 2020? Gdzie one były, kiedy szedł Marsz ku Wolności. Gdzie byli wtedy Rolnicy, którzy teraz pala opony?! Będą one i oni 24 10 na Marszu o Wolność, albo wreszcie 11 11 2020 na Marszu Niepodległości, czy są za głupie i za głupi, żeby wywalczyć sobie WOLNOŚĆ???

Czy Narodowcy organizujący 11 11 Marsz Niepodległości są zbyt głupi by dać mu tytuł i ramy „Za Wolność Naszą I Waszą!”? Czy będą dalej Podpalaczami Tęcz i Opluwaczami Wolnych Kobiet??? Czy Wolni Lewicowi Mężczyźni i Kobiety będą dalej pluły na Marsz Niepodległości i nazywały Wolnościowców czy Narodowców czy Konfederatów, czy Kukizowców, czy Kiboli Faszystami?! Czy wszyscy będą dalej lać gnój na Rolników???

Czy  nie wyciągacie żadnych wniosków z przeszłości? Czy słyszeliście coś o Solidarności?!!! Daliście się podzielić władzy jak dzieci!!!

Faszyści dzisiaj stoją za policyjnym kordonem, faszyści dyrygują ruchem pałek i kolumn zbrojnych, faszyści dzisiaj siedzą w Trybunale Konstytucyjnym i w Sejmie!!!

Faszyści to PIS, KO, PSL, Lewica, która żąda kary więzienia z mówienie głośno, że nie ma żadnej pandemii koronawirusa – To są prawdziwi faszyści! Technokratyczna Nowa Neofaszystowska Władza! Ani prawica ani lewica tylko Jaśnie Oświecona Yelita, pożal się boże Yelita, Yelita Intelektualna, ale intelektualna inaczej, Prowincjonalna Intelektualnie (co to znaczy? – wyjaśni się samo na końcu jeśli to do końca przeczytasz!).

Spróbujcie Młodzi Polacy docenić teraz rok 1980 kiedy 10 milionów ludzi ruszyło dupy, a tym bardziej 1970 czy 1968! Wtedy za samo wyjście na ulicę dostałbyś kulę w łeb – tak jak w Gdyni i w Szczecinie! Albo jak w1976 – straciłbyś zdrowie na Ścieżce Zdrowia, a pracę dożywotnio. Zagranicę na zmywak byś z rodziną nie pojechał – zdechłbyś z głodu razem z dziećmi, albo zgniłbyś na Rakowieckiej, a tam by cię pałami traktowali przez całe lata w pierdlu, albo z piąchy byś dostawał od zwykłych bandziorów – garowników dożywotnich. Więc przestań się wymądrzać, a to lewacko a to prawacko i rusz tyłek na ULICĘ! Wolność nie jest po prawej ani po lewej stronie!!! WOLNOŚĆ LEŻY W POPRZEK ULICY ZA POLICYJNYM KORDONEM I DOTYCZY WSZYSTKICH POLAKÓW  – TYCH KTÓRZY MASZERUJĄ PO LEWEJ, TYCH CO MASZERUJĄ PO PRAWEJ I TYCH CO IDĄ ŚRODKIEM ULICY.

Prowincjonalizm intelektualny króluje dzisiaj niestety nie na wsi, ani w małych miasteczkach – tam też jest go sporo – ale najgorsze jest to, że króluje w Warszawie w młodym pokoleniu, które pozwoliło zrobić z siebie Lemingi, które wybrało na prezydenta Warszawy prawą rękę Gronkiewicz-Waltz (z jej kampanii prezydenckiej) wiedząc, że wybiera aferzystów na kolejna kadencje sprawowania władzy. Młode Pokolenie, które gotowe jest tego samego reprezentanta złodziei wybrać na Prezydenta Polski!!!
Gdzie były Wolne Polki i ich faceci których widzę w marszu 23 10 kiedy 10 10 był Marsz ku Wolności???!!! Są za głupie żeby rozumieć co to jest Solidarność – są zbyt prowincjonalne intelektualnie żeby zrozumieć że w Jedności Siła?!

Cały czas powtarzam: Trzymaj władzę za gardło!!! Bo inaczej ona zrobi ci Kuku!

To smutne, że WOLNOŚCIOWCY nie potrafią się ze sobą dogadać! Nie dogadali się przed wyborami do Sejmu Konfederaci z Kukizem, a jedynie oni byli tą garstką, która cokolwiek pokumała na tyle, żeby się ruszyć i wejść do Sejmu. Teraz też nie dogadują się Wolnościowcy od lewej do prawej – od Konfederacji, przez Kukiza, Wolnych Demokratów, PSL, do Razem i Lewicy i Zielonych! Smutne.

Nie był to Ruch Wolnych Ludzi ani Ruch Wolnej Polski, bo po prostu nie mógł to być ani jeden ani drugi. Na wszystko przychodzi właściwy czas, brakowało dojrzałości na skalę masową i wciąż jej być może brakuje, ale nadszedł najwyższy czas żeby ten Ruch Wolnych Ludzi i Wolnej Polski powstał, żeby wykuł się w ogniu tej walki, tej bitwy, która się teraz O Wolność Waszą i Naszą toczy.

KTO WCIĄŻ MYŚLI ŻE MOŻE ZAISTNIEĆ WOLNA POLSKA BEZ WOLNOŚCI DLA KOBIET NIE DOCZEKA SIĘ WOLNEJ POLSKI.

Jak pewnie pamiętacie, kiedy pisałem tutaj o Wolności Kobiet jako niezbędnym warunku Wolności Polaków rzucił się na mnie rój młodych gniewnych obrońców życia poczętego, którzy nie rozumieją co to jest WOLNOŚĆ, a mają się za wielkich Wolnościowców.

NIE MA I NIE BĘDZIE WOLNEJ POLSKI DOPÓKI KOBIETY BĘDĄ W NIEJ NIEWOLNICAMI!

Nie jestem optymistą, jestem realistą, więc wiem, że Młodzi Polacy uczą się dzisiaj na własnej skórze – nie ma innej drogi. Myślę, że wyciągają dzisiaj wnioski z tego podziału do jakiego dopuścili – jeden marsz Wolnych Kobiet, a drugi do Wolności, a trzeci Marsz Niepodległości – a wszyscy boczą się na siebie i opluwają (NIE BO TO CI OD TĘCZY, NIE BO TO ABORCJONISTKI, Nie bo to ANTYCOVIDOWCY, Nie bo to NARODOWCY).

A JA OD 10 lat WOŁAM – SŁOWIANIE RAZEM!!! POLACY RAZEM!!!

Kiedy oburzałem się tutaj na Narodowców Podpalaczy Tęczy w Warszawie, nie było za dużo zrozumienia dla moich słów. Kiedy pisałem o koniecznej wolności kobiet bo takie jest Prawo Naturalne – daje ono Człowiekowi Pełne Prawa do Integralności Własnej Osoby, nie było zrozumienia.

Czy nadal młodym wydaje się że są jakieś dwa rodzaje Wolności? Wolność dla jednych bez wolności dla drugich??? Wolność dla Polaków bez wolności dla Polek????? Jest niby jakaś Wolność dla Wszystkich bez WOLNOŚCI dla niektórych???!!! Coś pośredniego?

Prawdziwa Wolność nie jest łatwa do zaakceptowania, bo wymaga tolerowania wolności odmiennych. W Polsce niestety nie zaszła w pełni rewolucja wolnościowa 1968, bo mieliśmy na głowie wojnę z totalitaryzmem i tę trzeba było wygrać przede wszystkim – może to dobrze, może źle. Można teraz uniknąć pewnych błędów w rozumieniu wolności. Błędem w rozumieniu wolności są Marsze LGBT w których żąda się by para homoseksualna stałą się parą rodzicielską, bo taka para dzieci mieć nie może. To oczywiste, ale rozumiem agresję i obsceniczność i wulgarność płynącą z bezsiły u ludzi, którym od pokoleń społeczeństwo odmawia prawa dziedziczenia po kimś z kim spędzili całe życie! Kto tego nie rozumie nie jest Wolnościowcem i nigdy nim nie będzie!

CZY MŁODZI POLACY SĄ NAPRAWDĘ ZA GŁUPI ŻEBY ZROZUMIEĆ TO CO ROZUMIELI ICH OJCOWIE? TYLKO SOLIDARNOŚĆ, TYLKO JEDNOŚĆ, TYLKO RAZEM MOŻNA WYSADZIĆ Z SIODŁA TOTALITARYSTÓW, FASZYSTÓW, JAŚNIE OŚWIECONYCH!!! – Nie wierzę że nie potraficie zrozumieć tej prostej prawdy!

Starzy rewolucji nie zrobią – to niemożliwe z powodów immanentnych, z samej natury rzeczy. Nie ma innej drogi jak ta która polega na pociągnięciu za sobą garstki przy pomocy wizji, a potem setki, a potem tysiąca, setek tysięcy i milionów. To jest jedyna droga.

To my sami kreujemy rzeczywistość w jakiej żyjemy – wszyscy, jak tutaj jesteśmy o tym wiemy.  Rzecz w tym żeby zrozumiały to i uwierzyły w to miliony Młodych Polaków w całej Polsce. Rewolucja nie nastąpi wcześniej niż Młodzi Polacy w całej Polsce zrozumieją i poczują w sercach to co napisałem, nie nastąpi to wcześniej niż Młodzi Polacy do tego dojrzeją i zjednoczą się w walce z totalitaryzmem.

Nie ma Wolnej Polski i nigdy nie będzie Polski Wolnych Ludzi, gdy jakakolwiek grupa będzie się czuła w niej Niewolnikami innej grupy.

TYLKO MŁODZI POLACY SĄ ZDOLNI DO WYWOŁANIA I PRZEPROWADZENIA TEJ REWOLUCJI, REWOLUCJI PROWADZĄCEJ DO SUWERENNOŚCI NARODU, DO POLSKI DLA WSZYSTKICH POLAKÓW, DO WOLNEJ POLSKI DO POLSKI WOLNYCH LUDZI!!! 

*

PS

Młodzi Polacy mają pierwszą od pokoleń okazję posłuchać swoich dziadków i babć, bo ich nie wymordowano. Próbują ich wymordować teraz w szpitalach i w domach „pomocy społecznej” i w ZOZach, które obrócili na twierdze zdalnego leczenia przez telefon, mordują ich w zamykając w domach plandemią psychozy strachu, a teraz nawet NAKAZAMI RZĄDOWYMI!!!
Zaniechali leczenia raka i czegokolwiek – mordują starych!!! Żeby zerwać ciągłość międzypokoleniową, tak jak to czynili do tej pory przez wojny??? I rządzić młodym, niedoświadczonym, głodnym tłumem, po swojemu???

Odpowiedzcie sobie Młodzi Polacy na pytanie dlaczego?

Podziel się!