Łgarstwa i Krucjata Kurii Wrocławskiej na Ślęży!

Łgarstwa i Krucjata Kurii Wrocławskiej na Ślęży!

nadesłał Paweł Ruszczyński

Oto do jakich bezczelnych łgarstw i manipulacji posuwa się Kościół Katolicki w Polsce. Jak wszyscy dobrze pamiętamy prezydenta Andrzeja Dudy nie było w tym czasie na Ślęży gdyż wycofał się ze swojego udziału w tej haniebnej fałszywej manifestacji 1050 lecia w związku z protestami Rodzimowierców, które tam wtedy zorganizowano.

Tak jak obecnie w XXI wieku fałszerze z Kościoła Katolickiego próbują pisać nam Polakom kłamliwą, łgarską, obrzydliwie propagandową wersję historii współczesnej, tak pisali nam przy pomocy swoich i niemieckich mnichów własne skatoliczone wersje wydarzeń historycznych i Dziejów Lechii i Polski od najdalszej przeszłości do dzisiaj!

Widzimy tutaj jaskrawy przykład zastosowania ich jezuickich metod działania – sprzecznych z ich własnym dekalogiem (Nie kłam! Nie dawaj fałszywego świadectwa!) – tyle, że dzisiaj nikt już nie da się nabrać na tę ich kłamliwą, manipulancką wersję wydarzeń.

Jakby było im jeszcze mało, że tak podłym kłamstwem plują w twarz własny wyznawcom, że łamią własne dekalogi – to na dodatek eskalują bez przerwy konflikt na Ślęży próbując doprowadzić do otwartej wojny religijnej w Polsce.

 

Przykład tej nieustannej krucjaty miejscowych klechów za przyzwoleniem Kurii Wrocławskiej i co za tym idzie Episkopatu Polski, czyli polskiej Faktorii  Międzynarodowej Handlowej Korporacji Watykańskiej na zdjęciu poniżej.

 

Kłamstwa kościelnych namiestników Międzynarodowej Handlowej Korporacji Watykańskiej  w Polsce nie mogą pozostać bezkarne. A dowód że są to bezczelne kłamstwa oraz że toczą oni krucjatę i wywołują wojnę religijną macie w artykułach sprzed kilku lat:

 

Prezydent Duda i Korporacja Watykańska urządzają 1050 rocznicę chrztu Polski na Ślęży; Świętowit wróci na Ślężę, gdyż tego życzą sobie polscy rodzimowiercy i Zrzeszenie Słowian.

1050 rocznica chrześcijaństwa na Ślęży?! – Protest Polskich Rodzimowierców! oraz 17 09 7525 Era Wodnika u Słowaków

 

Prezydent Andrzej Duda nie przyjedzie na Ślężę. „Inne obowiązki”:

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,20651617,prezydent-andrzej-duda-nie-przyjedzie-na-sleze-inne-obowiazki.html

 

https://gazetawroclawska.pl/prezydent-andrzej-duda-nie-przyjedzie-na-sleze/ar/10596799

https://doba.pl/ddz/artykul/prezydent-andrzej-duda-nie-pojawi-sie-jednak-na-slezy/16250/17

 

https://www.duw.pl/pl/dla-mediow/aktualnosci/12339,O-budowaniu-panstwowosci-w-Polsce-w-Jubileusz-1050-Rocznicy-Chrztu-Polski.html

Atak katolickiego kleru na Świętowita na Ślęży! – Usunięto rzeźbę!!!

Ślęża: Słowianie – film Edwarda Maciejczyka (2002)

Huczna rocznica pontyfikatu Wielkiego Reformatora papieża Franciszka – 4 miesiące wymownego milczenia KRK na temat Świętowita ze Ślęży

Jak co roku od kilkunastu lat, także w 2020, spalono Święty Dąb, tym razem w tzw. Boże Narodzenie. Spłonął 400-500-letni Dąb Rzeczypospolitej!

Spalono kolejny, ponad 600 letni Święty Dąb – tym razem na Ursynowie!

Podziel się!