Prezydent Duda i Korporacja Watykańska urządzają 1050 rocznicę chrztu Polski na Ślęży; Świętowit wróci na Ślężę, gdyż tego życzą sobie polscy rodzimowiercy i Zrzeszenie Słowian.

Wrocławska Gazeta Wyborcza podała wiadomość i zamieściła artykuł na temat obchodów 1050 lecia chrztu Polski na Ślęży w obecności prezydenta Dudy organizowanej przez PIS wspólnie z tamtejszym klerem z Sulistrowic i Wrocławia, który wsławił się inicjacją i sprawstwem kierowniczym w akcji  przymusowego usunięcia posągu Świętowita ze Ślęży.  Działo się to w październiku 2013 roku (czytaj: Atak katolickiego kleru na Świętowita ze Ślęży). Jak wiecie w wyniku tejże akcji doszło do protestu podpisanego licznie przez Polaków, a także do wysłania Listu Otwartego z owymi podpisami do Biskupów Wrocławia i do Korporacji Watykańskiej, zaadresowanego bezpośrednio do papieża Franciszka. Bez żadnego łaskawego odzewu ze strony zadufanego w sobie kleru zarówno lokalnego, jak i z centrali korporacji w Watykanie.

Zapowiedzieliśmy, że nie spoczniemy póki Świętowit nie stanie na Ślęży z powrotem, jako Palwan  oficjalnego, współczesnego Kultu Rodzimowierców Polski. Zapewnialiśmy, że w tym celu powołamy Zrzeszenie Słowian. Zrzeszenie zostało zarejestrowane w grudniu roku 2015 po nieskutecznej wcześniejszej próbie rejestracji w Sądzie Wrocławskim, gdzie widocznie Kuria i Watykan mają odpowiednio silne wpływy na tzw. niezależne sądownictwo polskie.

Zapewniam wszystkich uczestników tamtego protestu, że Świętowit stanie na Góry Szczycie i wróci w Stare Gniazdo Stare Prawo! Nie pomogą żadne polityczne poparcia Prezydenta Polski i partii PIS, żadne zakulisowe działania, żadne zaklinania rzeczywistości i żadne pokrapianie kropidłem pogańskiej świętej góry przez Pasożytów – czyli kastę pośredników, która uzurpuje sobie prawo wyłączne rozmowy i kontaktu między Człowiekiem i Bogiem. 

 

Roman_Zmorski_tablica_na_Slezy

 Będzie to zupełnie nowy, Świętowit Ślężański, z rytem z roku 2012.  Dwuletnia blokada rejestracji Zrzeszenia Słowian w Sądzie we Wrocławiu skończyła się niepowodzeniem  naszych wrogów. Tak, muszę ich nazwać wrogami, ponieważ sami postawili się wobec nas Rodzimowierców – działających w Polsce legalnie i oficjalnie, w roli wrogów.

Atak PISu i kleru katolickiego na Świętowita ze Ślęży miał oczywiście swoje preludium. Było nim zbezczeszczenie figury świętej Niedźwiadka Ślężańskiego przez pożal się Boże „wodza” tak zwanych Katolickich  Narodowców, pana Winnickiego, który raczył się sfotografować jak dosiada tegoż pogańskiego „czorta”. Nie inaczej ujeżdża sobie po Ślęży ksiądz Staszak z Sulistrowic, razem z burmistrzem Sobótki urządzając w rezerwacie np. huczne, nocne Sylwestry z fajerwerkami i stawiając na szlaku na Świętą Górę „drogę krzyżową”.

Cóż, przykład idzie z góry – dlatego bezkarnie palone są corocznie w Polsce w XXI wieku niemal tysiącletnie Święte Dęby.  

Obecny atak PISu i kleru, który próbuje zawłaszczyć Ślężę dla katolicyzmu i dla polityki tej narodowo-socjalistycznej partii  w majestacie prawa i z poparciem rzekomo neutralnego światopoglądowo Prezydenta RP, Prezydenta podobno Wszystkich Polaków, jak to obwieszczał w kampanii wyborczej, jest preludium ostatecznego upadku tego narzędzia duchowego zniewolenia Polaków, jakim jest Korporacja Watykańska w Polsce.  Jest też preludium upadku partyjki PIS i partyjniactwa w ogóle, które musimy zastąpić demokracją bezpośrednią – bez żadnych sejmowych PASOŻYTÓW (takie są postulaty Ruchu Kukiza i Ruchu Wolnych Ludzi).

Tak jak Polacy zwyciężyli po kolei wszystkich Materialnych Zaborców swojej Ojczyzny – Rzeczpospolitej Sz-Lacheckiej, tak zwyciężą   Zaborcę Duchowego – Korporację Międzynarodową WATYKAN i jej polską filię.

Tak nam dopomóż Bóg!

IMG_3904

Apeluję do wszystkich którym ta Nasza Słowiańska Sprawa leży na sercu, by wpisywali się do Zrzeszenia Słowian i wspierali swoimi składkami oraz darowiznami cel jakim jest ustanowienie Palwanu Świętowita na Ślęży. Nie wątpię, że w połowie września Zrzeszenie Słowian przyjmie odpowiednią uchwałę w tej sprawie, gdyż postawię ją jako Przewodniczący Rady Zrzeszenia na porządku dziennym podczas naszego wiecu. Utworzymy specjalne konto bankowe na ten cel, gdzie będzie można wpłacać darowizny niezależnie od tego czy jest się członkiem Zrzeszenia czy nie.

Znacie mnie dobrze. Zawsze doprowadzam swoje życzenia w sposób niezłomny do CELU. Zapewniam was, że jest to cecha nie tylko moja, ale wszystkich założycieli Zrzeszenia Słowian. Ci którym marzy się uczynienie z Polski Kalifatu Watykańskiego mogą te swoje mrzonki spokojnie wyrzucić do kosza. Polska nie będzie Kalifatem Islamskim ani Katolickim. Wierzę, że Polacy nie dopuszczą do tego –  Nigdy.

 

ssss

 

  Oto artykuł z Gazety Wyborczej we Wrocławiu (wypowiada się w nim w imieniu Ruchu Wolnych Ludzi Janusz Zagórski)

Prezydent Duda będzie świętował rocznicę chrztu Polski na pogańskiej górze pod Wrocławiem

Agata Grzelińska

Aktualizacja:

Prezydent Duda będzie świętował rocznicę chrztu Polski na pogańskiej górze pod Wrocławiem
Po obchodach w Gnieźnie, 9 września również na Dolnym Śląsku będzie obchodzona 1050. rocznica chrztu Polski. Na miejsce głównych uroczystości z udziałem prezydenta RP Andrzeja Dudy, wybrano podwrocławską górę Ślężę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Ślęża to dolnośląski symbol pogańskiego kultu.

– To tak jakby zrobić uroczystości na Łysej Górze – komentuje Janusz Zagórski, dziennikarz, ufolog i badacz zjawisk paranormalnych. – Dziwię się, dlaczego uroczystości rocznicowe z udziałem prezydenta są w tym miejscu, które w żaden sposób nie wiąże się z chrześcijaństwem.

– Niepotrzebna jest chęć narzucenia temu prasłowiańskiemu miejscu koniecznie chrześcijańskiej ornamentyki. To trochę tak, jakby ktoś sobie zdawał sprawę, że siła pradawnej, prasłowiańskiej energii jest tam wciąż na tyle duża, że trzeba poświęcić sporo czasu, żeby ją dalej przykrywać, choć i tak jest już mocno przykryta – dodaje Zagórski.

reklama

Skąd taki wybór? – Współorganizuję to wydarzenie z arcybiskupem Józefem Kupnym i burmistrzem Sobótki. Potraktowaliśmy Ślężę jako miejsce symboliczne dla naszego regionu, jak i dla historii naszego kraju. Dlatego warto uczcić tam jubileusz 1050-lecia chrztu Polski – odpowiada Paweł Hreniak, wojewoda dolnośląski.

– Jeśli chodzi Ślężę, o czym powszechnie wiadomo, miała ona swoje znaczenie dla kultów pogańskich. Jednak i czas, i historia pokazały, że to chrześcijaństwo stało się wiodącą religią dla ludzi, którzy ukształtowali nasz region. Jest w tym pewna refleksja i myślę, że to dobre miejsce, aby o tych sprawach porozmawiać – dlaczego tak się stało i jak system wartości świata rzymskiego ukształtował naszą cywilizację – dodaje wojewoda z PiS.

Wątpliwości, że Ślęża jest najlepszym miejscem do uczczenia 1050. rocznicy chrztu Polski, nie ma ks. Ryszard Staszak, proboszcz parafii w Sulistrowicach, do której należy ostatnio odremontowany kościół na szczycie góry. – Nie kwestionując pogańskich wierzeń, które tutaj były wcześniej, zresztą przecież cała Polska była pogańska, trzeba pamiętać, że Ślęża ma swój udział w budowaniu państwowości polskiego Śląska i naszego kraju i że proces ten wiązał się z chrześcijaństwem – mówi ks. Staszak.

– Na Ślęży chrześcijaństwo jest obecne od XII wieku. Zaczęło się od Piotra Włosta. On wtedy był właścicielem tej góry i sprowadził na Ślężę augustianów z Francji. Od niego zaczęła się ewangelizacja góry Ślęży. Wtedy tutaj zbudowano pierwszy kościół. Potwierdzają to wykopaliska archeologiczne, w czasie których odkryta została apsyda pierwotnego kościoła z XII wieku.

Co do jednego nikt nie ma wątpliwości: Ślęża to niezwykła góra. Uznawana jest za jedno z najsilniejszych miejsc energetycznych w Polsce. – Z punktu widzenia naukowego, o czym się generalnie nie mówi, bo tego na polskich mapach nie ma – Ślęża jest miejscem olbrzymiej anomalii magnetycznej – mówi Zagórski. – Pas bardzo silnego pola magnetycznego sąsiaduje z pasem bardzo słabego pola magnetycznego. Pokazuje to niemiecka mapa rozkładu pól magnetycznych w południowo-zachodniej Polsce. Skąd to się wzięło? Nie wiadomo. Niektórzy twierdzą, że to może być efekt uderzenia meteorytu i że jądro meteorytu wbiło się pod Ślężę, a druga jego część, już bez żelazowego wkładu, spadła po drugiej stronie i stąd taka duża różnica.

Ślęża – centrum pogańskich wierzeń
Ślęża (717,5 m n.p.m.) stanowiła centrum pogańskich obrzędów dla całego Śląska. Oddawano tu cześć bóstwu słonecznemu, drzewom, źródłom, ciałom niebieskim, wreszcie deszczom czy wiatrom. Po drodze na górę co rusz można się natknąć na dowody tej przeszłości. Szczególną atrakcją dla turystów są pogańskie rzeźby religijne. Te najbardziej znane to panna z rybką, granitowy niedźwiedź na samym szczycie, a także Grzyb i Mnich, w pobliżu których przekupywano bóstwa składając ofiary. Na większości tych rzeźb wyryte są znaki „x” i dopiero niedawno odkryto ich znaczenie. Okazało się, że mają one kontekst religijny i symbolizują słońce oraz najprawdopodobniej pochodzą z czasów zapomnianej już kultury łużyckiej.

http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/wokol-wroclawia/a/prezydent-duda-bedzie-swietowal-rocznice-chrztu-polski-na-poganskiej-gorze-pod-wroclawiem,10541236/
ssss

Zdecydujcie się kabotyni z Gazety Wyborczej, po której jesteście stronie – Wiara Przyrodzona Słowian na Ślęzy przecież istnieje obecnie i nie jest niczym zamierzchłym jak prapolska kultura łużycka, jest czymś tak żywym jak Współczesna Polska  – dobrze o tym wiecie. Nie pomoże też księże Staszak, zakłamywanie postaci Piotra Włosta, którego torturowano, aby się wyzbył majątku i majątku tego pozbawiono go książęcymi mocami dekretów na rzecz kościoła katolickiego, a którego to Piotra Włosta uratowali od śmierci i uzdrowili pogańscy żercy i czarownice z Raduni. Tę prawdę przekazał w swoim obrazie Jan Matejko.

ssss

Apel Rodzimowierczy z FB

Rodzimowiercze Spotkanie na Ślęży 09 09 2016

(inicjatywa Natalie Shah)

https://www.facebook.com/events/384553265001846/

W związku z planowanymi 9.IX na szczycie Ślęży obchodami 1050 rocznicy tzw. chrztu Polski http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/wokol-wroclawia/a/prezydent-duda-bedzie-swietowal-rocznice-chrztu-polski-na-poganskiej-gorze-pod-wroclawiem,10541236/

namawiamy i zapraszamy wszystkich rodzimowierców oraz pogan do przybycia w tym dniu na szczyt naszej prastarej świętej góry i zaakcentowania swojej obecności stosownym strojem. Załóżcie rodzimowiercze lub pogańskie koszulki, zawieście swoje amulety i talizmany i w milczeniu dajmy wyraz tego, że wciąż TU jesteśmy.

UWAGA: Wydarzenie w żadnym razie nie ma na celu zakłócenia oficjalnych obchodów (co jako wykroczenie może być ścigane z kodeksu karnego), a jedynie zaznaczenie swojej obecności. Dlatego prosimy o nie dawanie pretekstu naszym oponentom do uniemożliwienia nam tego spotkania i rzeczywistego, całkowitego zawłaszczenia naszej świętej góry. Już sama nasza wyraźna, rozpoznawalna obecność będzie wystarczającym sygnałem.

ssss

Pamiętajmy słowa Konfucjusza i Mahatmy Gandhiego: Wojny wypowiedzianej przez „ZŁO” nie należy przyjmować na jego, tj „ZŁA”, warunkach, lecz nie ma mowy o tym żeby rejterować. Ucieczka nie jest żadnym wyjściem. Należy jak najszybciej iść w stronę „DOBRA”.

Tak też czyńmy idąc wielkimi krokami w stronę Świętowita Ślężańskiego i proklamowania Republiki Ślężańskiej Wolnych Ludzi.

Kto łudził się kiedykolwiek, że partia PIS będzie „wyzwolicielem Polaków” ten otrzymuje właśnie odpowiedź od tej partii będącej ZAKŁADNIKIEM Światowej Banksterki reprezentowanej w tym wypadku przez największą Międzynarodową Korporację Watykan i największy utajniony banksterski światowy skarbiec – Bank Ambroziano.

Największy na Świecie posiadacz Ziemskich Dóbr – Kościół Katolicki, który zgromadził je stosując niewolniczy wyzysk feudalny swoich poddanych przez ponad półtora tysiąclecia i bezwzględny zabór mienia wspólnego wszystkich narodów (nadania cesarskie,  królewskie, książęce i feudalne ziemi oraz dekrety o niewolnej pracy chłopstwa na rzecz kościoła) nie jest reprezentantem Wolności, ani tym bardziej nie zmierza do uczynienia ludzi wolnymi. Kto łudził się, że z katolickimi ultrasami takimi jak Kuria Wrocławska i PIS w Sobótce można współżyć bezproblemowo ten otrzymał właśnie od nich odpowiedź.  

Polacy nie będą jednak NIEWOLNIKAMI żadnych światowych BANKSTERÓW i ich ideologii, ani tych od Sorosa (Gazeta Wyborcza, KOD, PO, Nowoczesna), ani tych z Berlina od Merkel, ani tych z Moskwy od Putina, ani tych z Waszyngtonu, ani tym bardziej tych z WATYKANU (PIS, Katoliccy Narodowcy), spod znaku Jezuickiego CZARNEGO SŁOŃCA.

Polska stanie się Wolna prędzej czy później za sprawą Polaków, zjednoczonych wokół Ruchu Wolnych Ludzi i Ruchu Wolnej Polski oraz Programu WOLNOŚCI CZŁOWIEKA i DEMOKRACJI BERZPOŚREDNIEJ. Nie będziemy NIKOMU nadstawiać drugiego policzka.

 

Czesław Białczyński, 23 08 2016

Podziel się!