FB – Słowianie – Starożytna Polska: „Megality – Historia sprzed 5500 lat”

FB – Słowianie – Starożytna Polska: „Megality – Historia sprzed 5500 lat”

Piramidy w Wietrzychowicach! Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na film „Megality – historia sprzed 5500 lat”. „Megality – historia sprzed 5500” lat Krzysztofa Paluszyńskiego odkrywa przed widzami tajemnice, na miarę Stonehenge, jakie skrywają polskie ziemie. Megality to monumentalne budowle z ziemi i kamienia, o długości dochodzącej nawet do 150 metrów. Jednak w przeciwieństwie do kamiennych kręgów z południowej Anglii, które przyciągają turystów z całego świata, w Polsce wie o nich zaledwie garstka naukowców. Ponadgodzinny fabularyzowany dokument Krzysztof Paluszyńskiego odtwarza historię polskich megalitów i przybliża ją odbiorcom, używając do tego technik filmowych zdolnych oddać prawdziwą magię zamierzchłych czasów i tych miejsc.

https://www.youtube.com/watch?v=DORM3KxSbc4

 

 

czytajcie też:

 

Złote Czapy z epoki brązu, czyli archeologiczne i wikipedyczne kłamstwo anglo-niemieckie.

RudaWeb: Twarz cywilizacji białej Europy

1. Tagen TV: Jasnowidz – Krzysztof Jackowski – jak wygląda wizja oraz 2. Parę słów ode mnie o piramidach kujawskich i Wielkiej Lechii

Ljubljana Marshes Wheel (Koło z bagien lubljańskich)

 

Anastazja – Wóz z Bronocic (próba rekonstrukcji)

Mir RA, spadek po Słowianach na półwyspie Synaj i w kościele judeo-chrześcijańskim

Anna Koprowa – Sensacyjne fakty – najstarszy język pisany w Europie, znaleziony na naczyniu z Zabielja w regionie Boksitogorskim (Ecogazeta.ru)

Marian Nosal – Waza z Bronocic sprzed 5500 lat oraz fotoreportaż „Jesień Wielkich Bronocic, czy Wiosna już nadchodzi?”

Podziel się!