wRealu24: Polska ma nie istnieć, twierdzi ideolog Kremla A.Dugin. Analiza dr Leszka Sykulskiego

Polska ma nie istnieć, twierdzi ideolog Kremla A.Dugin. Analiza dr Leszka Sykulskiego

Tezę, że Kościół Katolicki i w ogóle chrześcijaństwo nie cieszy się w Europie popularnością i że zmierza do totalnego upadku, dzięki zachłyśnięciu się Europejczyków duginizmem oraz popieraniu wszelkiej heterogeniczności na Zachodzie (w UE), przez GRU rosyjskie, opierające się na antypolskiej i antykatolickiej doktrynie Aleksandra Dugina, wyrzućmy od razu do kosza. Kościół upada bo jest niemoralny, a jego doktryna jest zmurszała i kłamliwa. Reanimacja chrześcijaństwa, które miałoby stać się nowym/starym spoiwem Europy, broniącym jej przed zagrożeniem przez Rosję, to zwyczajna baśniuszka.

Warto jednak posłuchać o Duginie i jego działalności w Rosji, a także wyciągnąć wnioski. Każdy kto zastanawiał się dlaczego Ruch Wolnych Ludzi i Ruch Słowiański w Polsce stał się ważnym celem destrukcji ze strony Kremlowskiej Agentury ma tutaj odpowiedź na swoje pytanie. Rosja Putina nie chce pogodzić się z tym, że nie gra już pierwszych skrzypiec w Słowiańskim Świecie.

Zwróćmy uwagę, że oni doskonale znają potencjał Polskiego Ruchu Słowiańskiego i Ruchu Wolnych Ludzi jako organizacji zdolnych do ustanowienia prawdziwie demokratycznej WOLNEJ POLSKI , POLSKI – rzeczywistego lidera Międzymorza!

https://www.youtube.com/watch?v=0junKFbFHUE

 

W nawiązaniu do tego artykuły:

Pol Lechicki czyli Długie Ramię Moskwy, albo „Czas ŚWIADOMEGO SUWERENA – II Rzeczpospolita Polska / III Rzeczpospolita Żydowska” w Londynie!!!

Wezwanie Czerwiec 2018 Działanie A – Podaj Dalej! A także Marcowy Wiec w Sośniu

„Słowiański Świt” i wszystko jasne, czyli kolejna „inicjatywa” z Londynu!

Jack Caleib: Jak „Polakom” wystrugać z banana WODZA !!- czyli Potocki prezydent pożal się boże, specjalnej troski.

Operacja Potocki: Kłamca Radosław Patlewicz o Ruchu Wolnych Ludzi i Białczyńskim na You Tube (z linkami do Opolczyka!?)

Hrabia Potocki „walczy” o reparacje od Niemców?!

Patlewicz ostatecznie zaorał hrabiego Potockiego i znów skłamał o Trubosłowianach

Porozmawiajmy TV: Konkrety z Londynu – Jan Zbigniew hrabia Potocki

7 05 Warszawa, 13 05 Redzikowo, 17 05 Londyn – NIEBYWAŁE! – Pierwsza na świecie demonstracja milionerów w obronie banksterki światowej i „demokracji” w stylu PRL-Bis! Targowica zawsze z Moskwą! Sowa, Petru i Banksterzy w Londynie!

Podziel się!