Wezwanie Czerwiec 2018 Działanie A – Podaj Dalej! A także Marcowy Wiec w Sośniu

Wezwanie Czerwiec 2018 Działanie A – Podaj Dalej!

Kolejna Inicjatywa z Londynu, gdzie Paweł Kukiz miał 60% poparcia w wyborach prezydenckich, a Ruch Kukiza 24% w wyborach do Sejmu. Czy to  dlatego tam rodzi się obecnie przed wyborczymi maratonami, jakie czekają nas przez 3 lata w Polsce, najwięcej ANTYKUKIZOWSKICH INICJATYW?

Podaję dalej, chociaż nie wiem dlaczego mamy położyć na łopatki Swoją Ojczyznę – Tę Jedyną Jaką Mamy, która i tak jest biedna ORAZ DOSTATECZNIE JUŻ ROZWALONA I WYDRENOWANA PRZEZ MIĘDZYNARODOWĄ BANKSTERKĘ. Czy ten pomysł polega na tym, że Polacy sami sobie rozwalą do reszty Polskę? Dopiero co – wiedziony przez Świadomość Nieskończoną opublikowałem tekst o tych, którzy nie potrafią nic zbudować, a potrafią jedynie rozwalać

A może zaproponujmy tę akcję Niemcom?! Niech oni sami rozłożą swoje Niemcy i położą wreszcie pospolitym ruszeniem na łopatki panią Anielicę Merkel?

Albo dajmy tę szansę Brytyjczykom – Niech rozłożą Wielka Brytanię ze swoją ukochaną Rodziną Królewską i ten obrzydliwy Londyn – City – Centrum Światowej Banksterki?! Już widzę jak wstrzymują się przez 3 dni od płacenia!

A może niech to zrobią u siebie Żydzi w Izraelu?

Albo najlepiej Wuj Sam niech SAM się powiesi?!

ZAPROPONUJMY TO WCZEŚNIEJ EKSPERYMENTALNIE ROSJANOM – NIECH KIWNĄ PUTINA I NIECH POZBAWIĄ PALIWA RAKIETOWEGO SYSTEM ISKANDER SKIEROWANY NA POLSKĘ!

Jeśli ktoś nie rozumie, że 15 milionów Polaków nie ma w ogóle żadnych oszczędności to myślenie, iż przez 3 dni powstrzymają się od jedzenia i picia, jest naprawdę horrendalną utopią!

Lubię dobre mowy i odezwy, pod warunkiem, że są skuteczne a nie przeciwskuteczne. Jaki będzie odzew DLA TEJ MOWY w Polsce? Taki jak wezwanie na Wiec w Sośni?

Każdy z nas POLAKÓW, ma swój chłopski rozum i rozumie POLSKĄ RACJĘ STANU NIE GORZEJ NIŻ BYLE ANGOL CZY SZWAB, WIĘC ….?

Już widzę oczami wyobraźni wszystkich polskich UBeków i WSIoków, jak powstrzymują się od zakupów siedząc ze spasionymi brzuchami w skórzanych fotelach prezesów w swoich ukradzionych Polakom przedsiębiorstwach. Pierwszy powstrzyma się Frasyniuk i staną wszystkie jego ciężarówki w Europie.

Czy KOD i jego czołowy oszust, ten co żyje ze składek Obywateli RP, też powstrzyma się od jedzenia i picia?

A może .N powstrzyma pana Petru od zaplanowanych na te trzy dni wycieczek z kolejnymi „Partyjnymi Blondynkami” na Maderę, albo ta urocza „Blondynka z SLD” Nowacka, zaniecha kolejnej wycieczki na Bali?

Zaproponujmy tę akcję Chińczykom i Hindusom! Jeśli oni przyłączą się do niej to  jako siła 2,5 miliarda płatników doprowadzą rzeczywiście do zawału światowego systemu finansowego.

Destabilizacja Polski za wszelką cenę? – Ot taka sobie kolejna Akcja prosto z Londynu, w prezencie od tamtejszych rewolucjonistów, którzy na sam Londyn mają, jak widać gołym polskim okiem, marny wpływ.

JESTEM PEWIEN, ŻE KACZYŃSKI NIE WYMYŚLIŁBY SOBIE LEPSZEGO SCENARIUSZA DLA PIS i kolejnego zwycięstwa w wyborach na poziomie 70%!

MIĘDZYNARODOWA KORPORACJA WATYKAŃSKA W POLSCE TYLKO ZACIERA RĄCZKI.

Dziwnych pomysłów z Londynu jest dosyć sporo. Nowe paliwo do śmichów chichów dla PISowskich propagandzistów w rodzaju Patlewicza.

Dużo Siędzieje w SERCU ŚWIATA. Komu zależy naprawdę na rozwaleniu polskiego Ruchu Antysystemowego?  Najbardziej pewnie Kaczyńskiemu?

DOBRA MOWA TO MOWA KTÓRA OSIĄGA ZAKŁADANY SKUTEK , A NIE LĄDUJE W KOSZU LUB W PRÓŻNI. To moje osobiste zdanie. Odezwa została przeze mnie przekazana Polakom! Sami ją ocenią w czerwcu 2018.

https://www.youtube.com/watch?v=IZ_Y0TfIz_Q&feature=youtu.be

 

Tak Było w 1 dzień Wiec Słowiański Jare Gody – Sośnie 2018

https://www.youtube.com/watch?v=12BFHBjjUiY

Krótka relacja z Wiecu zorganizowanego przez Eddie Słowianina i Przyjaciół Pszczół w Sośnie w dolinie Baryczy pod Ostrowem Wielkopolskim 24/25 Marca 2018 r. Sława i Chwała !!!

Październik 2017: 15 mln Polaków nie ma oszczędności. Więcej odkładają Rumuni czy Bułgarzy

31 października obchodzony jest Światowy Dzień Oszczędzania. Dane NBP na temat tego, jak z odkładaniem pieniędzy radzą sobie Polacy, są jednak dosyć smucące. Wynika z nich, że 15 mln Polaków nie ma żadnych oszczędności

Z danych Narodowego Banku Polskiego wynika, że z łącznej kwoty dochodów odkładamy 3,4 proc. Z wyłączeniem obowiązkowej części systemu emerytalnego w 2016 roku było to 2,7 proc., przy 1,5 proc. w 2015 roku i 0,5 proc. w 2014 roku. Łączne oszczędności Polaków na koniec 2016 roku wyniosły blisko 1,9 bln zł i były dwukrotnie wyższe niż jeszcze w 2008 roku. Jednak według Międzynarodowego Funduszu Walutowego tylko co piąta złotówka nie jest konsumowana na bieżąco. Spośród krajów Unii Europejskiej wyższą stopę oszczędności mają kraje uznawane za znacznie biedniejsze niż Polska, jak Rumunia czy Bułgaria.

– Ponad 15 mln Polaków nie ma żadnych oszczędności i nie planuje oszczędzać na przyszłość. To zła wiadomość dla polskiej gospodarki i dla nas wszystkich. Oszczędności bowiem stabilizują system ekonomiczny państwa i pozwalają zabezpieczać przed różnego rodzaju nieprzewidzianymi sytuacjami, które mogą nas spotkać w życiu –  mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy Crédit Agricole.

Jak oszczędzać?

Jak wskazuje Przybylski, nie trzeba mocno zaciskać pasa, by w portfelu zostało więcej pieniędzy. – Można zacząć od drobnych rzeczy, jak przyzwyczajenie dziecka, by gasiło światło przy wychodzeniu z pokoju czy wyjmowało z kontaktu ładowarkę, kiedy jej nie używa. Jeśli mamy abonament na telewizję cyfrową, prenumeratę gazety czy karnet na basen i nie korzystamy z nich tak często, jak chcielibyśmy, to być może warto z takich opłat zrezygnować. W sezonie grzewczym warto pomyśleć o tym, by odpowietrzyć kaloryfery, odsunąć od nich kanapy, które je zasłaniają, i w ten sposób zwiększyć efektywność ogrzewania pomieszczenia – wymienia Przemysław Przybylski.

Oszczędności można szukać także podczas codziennych zakupów. Dzięki rabatom i promocjom w kieszeni może zostać znacznie więcej. Eksperci radzą, by zaoszczędzone w ten sposób kwoty, choćby niewielkie, inwestować. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, bardziej lub mniej ryzykownych, które pomagają Polakom pomnażać odłożone pieniądze.

31 października obchodzony jest Światowy Dzień Oszczędzania. Święto ma przypominać o konieczności systematycznego odkładania pieniędzy i odpowiedzialnego traktowania swoich finansów.

https://www.forbes.pl/finanse/swiatowy-dzien-oszczedzania-ponad-15-mln-polakow-nie-ma-odlozonych-zadnych-pieniedzy/lgcqrml

Pominę milczeniem głupie rady tej banksterskiej Gazety Forbes, żeby Polacy zacisnęli pasa i napakowali tym samym kabzę zachodnim bankom, które posiadają tutaj 90% rynku. Jak widać Polacy są za mądrzy na te zakute zachodnie łby!

Jednak dane mówiące, że 15 milionów dorosłych Polaków nie ma oszczędności są mniej więcej prawdziwe.

http://www.sii.org.pl/10288/aktualnosci/felietony/57-polakow-nie-posiada-zadnych-oszczednosci.html

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Wiekszosc-Polakow-chce-oszczedzac-udaje-sie-to-ponad-polowie-7496195.html

A ilu Polaków siedzi w kieszeni Banksterki Światowej na kredytach pod zastaw wszystkiego co mają?

Niech się wypowie ten sam Banksterski Forbes:

Na koniec 2016 roku kredyt posiadało 15,3 mln Polaków, średnie zadłużenie obywatela Polski posiadającego kredyt wyniosło ponad 38 tys. zł, a łączna kwota wszystkich zobowiązań Polaków wynosi ponad 576 mld zł – wynika z raportu „InfoKREDYT”, przygotowanego przez Związek Banków Polskich.

https://www.forbes.pl/gospodarka/ilu-polakow-ma-kredyty-i-ile-sa-warte/gb7mc8h

Rozwalcie chłopcy Wielka Brytanię – to NAPRAWDĘ BARDZO DOBRY POMYSŁ – tam to poskutkuje. W Polsce nie ma kto się powstrzymać od jedzenia i picia przez 3 dni.

Dopiero co – wiedziony przez Świadomość Nieskończoną opublikowałem tekst o tych, którzy nie potrafią nic zbudować, a potrafią jedynie rozwalać. Wybrali oni sobie dziwnym trafem za cel Ruch Wolnościowców, Wolnych Ludzi i Rodzimowierców. W jakim celu to robią? Odpowiedzcie sobie sami:

Przed Dniem Zwycięstwa: Jak zidentyfikować KŁAMSTWO o kimś (o jakiejś grupie ludzi) w Internecie

Podziel się!

    © Czesław Białczyński