Porozmawiajmy TV: Konkrety z Londynu – Jan Zbigniew hrabia Potocki

 

 

http://porozmawiajmy.tv/konkrety-z-londynu-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

 

Krzych

Reply

Panie prezydencie, rozumiem, że ze względu na międzynarodowe sprawy prawne, kwestie konstytucji i ciągłości władzy należałoby zakończyć, po prostu uregulować przeszłość..
Jednak jak widać wpisuje się Pan w ten upadek sprzed tysiąca lat… Te tłumaczenia z orderami i masonami proszę sobie zachować dla zaczadzonych. Jedno ani drugie nie pochodzi ze Słowiańskiego Ducha. Czasy się już zmieniają. Chełpienie się zasadami pustynnej zarazy znad Jordanu, zmodyfikowanej przez tą korporację z Rzymu powoduje, że tylko utrzyma Pan status quo, tego tragicznego upadku…

 

Podpisuję się pod tą opinią Krzycha zamieszczoną na Porozmawiajmy TV pod linkowanym tutaj wywiadem. Nie rozumiem jak można wmanewrowywać świadomie Polaków w Londynie i na Wyspach w popieranie takich rozbijackich inicjatyw i odciągać głosy wyborcze od Ruchu Kukiza. Jest oczywiste, że III RP nie jest państwem demokratycznym, ale  podpinanie się teraz pod Zmianę Konstytucji Polskiej jest nieco spóźnione w stosunku do Inicjatyw Ruchu Kukiza z roku 2014/2015.

Oczywiście Londyn po czasach PRL i 27 latach rządów Michnikowszczyzny i Kiszczaka w III RP jest Stajnią Augiasza, ale nieporównanie mniejszą i mniej ważną w chwili obecnej niż Stajnia Augiasza, jaką mamy w Polsce. Wpierw trzeba się uporać ze Złodziejską Wielomiliardową Kradzieżą Majątku Polaków w POLSCE – np. w Warszawie, w Krakowie, w innych miastach, Aferą Paliwową II, Aferą Amber Gold, Aferą Smoleńską Tuska i tyisącem innych afer na miliardy złotych, wpierw trzeba się uporać z postkomunistyczną Kastą Sędziów, postkomunistyczną Kastą w Mediach, postkomunistyczną Kastą na Wyższych Uczelniach, z nie płacącymi w Polsce podatków banksterskimi firmami zachodnimi i niemieckimi orasz banksterskimi mediami! To jest Priorytet w sprzątaniu Stajni Augiasza jaką nam pozostawia po sobie Komuna i POSTKOMUNA rządząca w latach 1945 – 2015 (z krótkimi epizodami 1991, 2005-2007 w których UBECJA rządziła nie w pełni próbując zasymilować „Obóz Patriotyczny Kaczyńskiego” i Olszewskiego).

I co z tego, że pan „prezydent na Uchodźstwie” nie jest masonem skoro swoim działaniem wpisuje się w działania Banksterki Światowej przeciw Polsce, w Obóz Wrogów WOLNEJ POLSKI – obóz rozbijaczy Wolnej Polski dokładnie w tym samym czasie kiedy ROBI Się Porządek w Polskiej Stajni Augiasza! To BANKSTERKA ŚWIATOWA, ta reprezentowana przez Sorosów, Smolarów jest wrogiem obecnej Polski, a nie żadni  masoni panie Potocki, a tym bardziej Kaczyński!

No i jeszcze wisienka na torcie: Kto przyjeżdża do Polski z Ukrainy według pana „prezydenta” Potockiego: „Wywrotowcy, Banderowcy, Czciciele Diabła” !!! (30 minuta i 45 sekund!)

Aleks stara się prowadzić ten wywiad rzetelnie, ale pan Potocki często i gęsto wymyka się w różne dygresje i częstuje publikę sloganami o tym, że on (a raczej enigmatyczni MY!) doprowadzi do tego, że Polska będzie w Europie największa! Litości!!! To czysta i soczysta megalomania!
 
Cytuję inną wypowiedź ze strony Porozmawiajmy TV:

Сигмор

Reply

Panie Aleksie świetną robotę Pan robi z tymi wywiadami, proszę pozdrowić Pana prezydenta Potockiego i jak najczęściej z nim robić wywiady.

Gdyby Panu Potockiemu udało się wykonać te wszystkie piękne koncepcje które ma w głowie to był by bohaterem porównywalnym z wielkimi Królami Polskimi, chylę czoła i bardzo w Pana wierzę, Panie prezydencie.

Oczywiście panie Sigmor.ru – Zwłaszcza z królem Stasiem Augustem Poniatowskim

– Ocenę każdy wyrobi sobie, jak myślę, sam.

Czesław Białczyński

Podziel się!