Patlewicz ostatecznie zaorał hrabiego Potockiego i znów skłamał o Trubosłowianach

Patlewicz ostatecznie zaorał hrabiego Potockiego i znów skłamał o Trubosłowianach

 

Radosław Patlewicz zaorując ostatecznie hrabiego Potockiego podpiął po raz kolejny do niego nas Turbosłowian i Ruch Wolnych Ludzi, a wybielił tzw środowiska patriotyczne i narodowe, które tego ewidentnego agenta obcych służb goszczą i pozwalają mu uczestniczyć w ich zjazdach, obfotografowują się z nim i toczą wspólne dysputy (patrz. Robert Winnicki czy Forum Patriotów Polskich). Dwie pieczenie na jednym ogniu, sugestia że Turbosłowianie nie są patriotami i że idą ręka w rękę z obcą Agenturą. A co w takim razie panie Patlewicz robią pańscy Patrioci i Narodowcy z tymże Potockim?

My – Ruch Wolnych Ludzi i Turbosłowianie – od razu odcięliśmy się od tego hochsztaplera Potockiego – a WY, panie Patlewicz?! Co wy najlepszego wyprawicie, panowie patrioci i narodowcy???

To co plecie przeciw Wolnościowcom Patlewicz to NIE jest zwykłe patlanie ani paplanie ani plecenie! To nie jest PARANOJA, NIEDOPATRZENIE, NIEDOMYŚLENIE! TO JEST CELOWE patlanie przeciwnika politycznego w czarnym błocku – NAZYWA SIĘ TO czarna propaganda turbo-katolicka, propaganda Czarnej Sotni.

Bo powiedzcie mi w czym taki Patlewicz, Histmag, Gazeta Polska Codziennie, Niezalezna.pl, TVPIS, Kuria  i jej internetowi oratorzy (ksiądz Kneblewski i inni), TV Republika gnojąca Pawła Kukiza i Ruch Wolności Szczepień, czy Ruch Wolności Kobiet, czy Ruch Ekologiczny różnią się od propagandy Sorosa: TVN, GW, Newsweeka, Polsatu, Superstacji, Onetu, Interii, Wp.pl, RMFu czy Radia Zet?

Jedni i drudzy na temat Ruchu Wolnościowego kłamią jak z nut. I dobrze, niech to robią dalej! Przynajmniej łatwo rozróżnić media służące Systemowi Pan-Niewolnik i Światowej Banksterce od mediów Wolnościowych – mediów Wolnej Polski.

 

 

Chwała panu Patlewiczowi, że dorwał się do długów i niepłaconych alimentów miliardera / hrabiego / prezydenta Polski na wieczystym uchodźstwie / pana Potockiego,  ale  po co osłabia swój dobrze udokumentowany wywód na temat tego hochsztaplera ewidentnym kolejnym kłamstwem na temat Turbosłowian?

Posłuchajcie co ma do powiedzenia o panu Potockim, bo warto, choć naprawdę nie rozumiem po co Patlewicz podkopuje swoją wiarygodność kłamstwami o naszym Ruchu Wolnych Ludzi / Turbosłowianach. 

Przecież nic już nie zmieni faktu, że odrodzenie świadomości własnego starożytnego pochodzenia przez Polaków i odrodzenie Dumy Narodowej Polaków z dziejowych dzieł Słowian-Lechitów zostało dokonane przez takich Turbosłowian, jak My  TUTAJ w Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata, czy  Turbosłowianin profesor Grzybowski z Bydgoszczy, czy Turbosłowianin ksiądz Pietrzak z Tropia.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q9O9dEii-ME

 

Czytajcie też:

 

Operacja Potocki: Kłamca Radosław Patlewicz o Ruchu Wolnych Ludzi i Białczyńskim na You Tube (z linkami do Opolczyka!?)

Upadający Kościół wpełza chyłkiem na Sarmackie Korzenie Narodu Polskiego, czyli watykański osinowy kołek w serce Allo-Katopolaków

Tak przy okazji, mam nadzieję, że wiecie Wy wszyscy którzy publikujecie Tutaj swoje Teksty ma temat Wiary Przyrodzonej i Nowej Świadomości Słowian, lub przyzwalacie na publikacje fragmentów swoich tekstów i linków do nich, że jesteście członkami owej TURBOSŁOWIAŃSKIEJ, a w istocie Starosłowiańskiej Świątyni Światła Świata. Kto nie dopatrzył tej informacji i chciałby się wycofać, lub wycofać SWOJE POŚWIĘCONE wierze TEKSTY,  powinien to zrobić natychmiast zanim dostanie od Czerwonej i Czarnej Sotni po „krzyżu”.

Starosłowiańska Świątynia Światła Świata – Baja (Mitologia) Słowian i Wiara Przyrody (Przyrodzona)

Podziel się!