Operacja Potocki: Kłamca Radosław Patlewicz o Ruchu Wolnych Ludzi i Białczyńskim na You Tube (z linkami do Opolczyka!?)

Nie dość że mamy do czynienia z PISowskim manipulatorem i kłamcą to jeszcze powołuje się on bezczelnie w linkach na artykuły Rodzimowiercy Opolczyka. Z jednej strony niby dobrze rozpracowuje Hrabiego, tyle że powtarzając „mądrości” po Jack Caleib i Uszim jak papuga, a z drugiej jak to służby polityczne  III RP, wkręca kłamstwa, żeby oczernić przeciwników politycznych partii rządzącej, w tym wypadku Ruch Wolnych Ludzi, poprzez poszczególne osoby. Dwie pieczenie na jednym ogniu, a może i cztery.

 

 

Miałem zamiar puścić to płazem, bo w końcu „nie ważne, jak o NAS mówią, byle mówili”, ale kiedy ktoś atakuje cały Ruch uderzając w poszczególne osoby, a jedną z nich jesteś ty osobiście i wiesz, że bezczelnie kłamie powstaje jednak pytanie po co to czyni i kim właściwie jest? Czy tylko nieudolnym amatorem, czy też pod płaszczykiem takiego amatorstwa robi coś więcej? Przecież rozpowszechniając ewidentne kłamstwa naraża się na utratę wiarygodności – tak działa internet. Chyba, że to mu jest obojętne, gdyż misja ma nadrzędny cel, ponad jego osobistą wiarygodnością. Otóż kłamiąc z premedytacją człowiek taki liczy albo na to, że nikt jego kłamstwa nie sprostuje, albo prowadzi wielopoziomową grę mając zapewnioną „z góry” bezkarność. Jak by nie było, robiąc to, podważa nie tylko własną wiarygodność, ale wiarygodność wszelkich przekazów w Internecie.Takie działanie to już zadanie „służbowe'”, czegoś takiego nie robi byle kto – chyba, że jest po prostu idiotą.

Otrzymaliśmy od pana Radosława Patlewicza, kreującego się na niezłomnego tropiciela prawdy i   udającego przeciętnego blogera o niezwykłej wiedzy i inteligencji, do tego Antysystemowca (podobno monarchistę???), dowód bezpośredni, że to wszystko to tylko przykrywka. Lansuje się go od niedawna także na znawcę historii Polski. Jest zagorzałym wrogiem narracji przedpiastowskiej, animatorem teorii o tym, że żadnej Lechii w dziejach nie było, nie było też według niego starożytnych Słowian, rok 966 jest świętą datą Polskiej Historii, a Bolesław Chrobry był według niego fatalnym władcą.

Jest on z pewnością manipulatorem i kłamcą, bo to za chwilę tutaj udowodnimy w 100%. Jednak czy kłamie i manipuluje opinią publiczną tylko jako gorliwy katolik i wyznawca PIS, wciskający odbiorcom politycznych komentarzy na YouTube propagandowy, katolicko-pisowski kit, zmieszany z prawdą w proporcji 50/50. Czy może jest wykorzystywany przez służby III RP, albo współpracuje z nimi ściśle? A może jest wręcz etatowym ich pracownikiem?

Sięganie do linków Opolczyka wydaje mi się tutaj szczególnie ciekawym elementem całej tej sytuacji. Czy to jest obliczone na wewnętrzne skłócenie Rodzimowierców, takie samo skłócenie formującego się Ruchu Wolnych Ludzi, w ogóle skłócenie środowisk Antysystemowych, które dla PISu stanowią coraz większy problem? Pewnie w tym działaniu jest wszystkiego po trochu. Tak samo jak i w Operacji Hrabia Potocki. Tak planuje się operacje specjalne – wciska się wszystkiego po trochu, a co „chwyci” to jest już „nasze”, czyli „uwalone”. Z przeglądu ostatnich wydarzeń widać wyraźnie, że rozpoczęła się Wielka Nieczysta GRA.  Ja jestem jednak pilnym studentem doktora Rafała Brzeskiego i gra ze mną nie jest taka prosta.

Posłuchajcie jak ten bezczelny człowiek, znany jako autor ultrakatolickiej „Historii politycznej Polski – nowe spojrzenie” kłamie na temat rzekomego popierania Hrabiego Potockiego przez Białczyńskiego (dokładnie od 22 minuty). Zobaczcie też, jak bezczelnie podpina się pod Rodzimowierców poprzez linki do Opolczyka!

Na końcu podaję linki do artykułów u Białczyńskiego, żeby pokazać CZARNO NA BIAŁYM co Białczyński mówił i pisał o Hrabim Potockim, już w lecie tego roku, kiedy jeszcze Patlewicze, Caleiby/Mizie i Uszi’ny nie śnili, że istnieje taki problem.

Żeby było jasne, ja o panu Potockim i ludziach go popierających, swojego NEGATYWNEGO zdania nie zmieniam, mimo, że Radosław Patlewicz kłamiąc uwiarygadnia oczywiście pana Potockiego.

Mam nadzieję, że to już ostatni mój materiał na temat ewidentnej prowokacji z Hrabią, która zmierzała do ośmieszenia i pozbawienia wiarygodności Ruchu Wolnych Ludzi. Niejako przy okazji wraca sprawa Świętowita ze Ślęży, gdyż oczywiście „przypadkiem” Operacja POTOCKI, nagonki medialne i atak na Turbo-Słowian ze strony publicystów katolickich zbiegają się w czasie z procesem o obrazę uczuć religijnych, wytoczonym Opolczykowi przez Prokuraturę we Wrocławiu. 

Jak wiadomo Wolni Ludzie wspierają póki co Ruch Kukiza, ale także organizują się politycznie, przez co stanowią coraz poważniejsze zagrożenie w kolejnych wyborach w Polsce. Dodatkowo Ruch Wolnych Ludzi stanowi problem dla banksterskich sił z Niemiec. Jest tak, gdyż piszemy i mówimy prawdę o Niemczech i Niemcach, o 1000 letnim Drang nach Osten, skali popełnianych na Słowianach zbrodni i prawdziwej historii oraz o obecnych manipulacjach niemieckich mediów w Polsce. Jesteśmy także solą w oku trollujących dla Kremla w związku ze stałym popieraniem przez nas Idei Międzymorza i ścisłej więzi Polski z Ukrainą. 

Do tego, nasza odradzająca się Słowiańska Wiara Przyrodzona to kolejne zagrożenie, tym razem dla kasty Duchowych Pasożytów, którzy sprawują w Polsce rząd dusz. W styczniu 2018 roku ma ruszyć we Wrocławiu, wytoczony przez księdza Staszka z Sulistrowic i wójta gminy Sobótka oraz ultrakatolików z okolicy Ślęży, proces Opolczyka o obrazę uczuć religijnych, co wiąże się z Usunięciem NASZEGO Świętowita ze Ślęży (czytajcie tutaj: Marek Wójtowicz i Piotr Kudrycki – Światowid-Świętowit na Ślęży, Atak katolickiego kleru na Świętowita na Ślęży! – Usunięto rzeźbę!!! , Huczna rocznica pontyfikatu Wielkiego Reformatora papieża Franciszka – 4 miesiące wymownego milczenia KRK na temat Świętowita ze Ślęży, Prezydent Duda i Korporacja Watykańska urządzają 1050 rocznicę chrztu Polski na Ślęży; Świętowit wróci na Ślężę, gdyż tego życzą sobie polscy rodzimowiercy i Zrzeszenie Słowian).

Sprawa ruszyła z kopyta po dojściu PIS do władzy i opanowaniu przez nich Prokuratury we Wrocławiu (we wrześniu roku 2017, czytajcie tutaj: https://opolczykpl.wordpress.com/2017/11/24/sleza-posag-swietowita-ryszard-staszak-i-farsa-sulistrowickiego-slectfa-rekapitulacja/). Jak widzicie obłuda i bezczelność ultrakatolickich środowisk, które uczyniły z naszej Rodzimowierczej Ślęży miejsce obchodów 1050 Rocznicy Chrztu Mieszka I i kolejnych pielgrzymek, po usunięciu stamtąd podstępnie naszego Symbolu Religijnego – Świętowita, to fakt, a nie jakieś urojenie.

Mamy w Polsce do czynienia, czy to ktoś akceptuje czy nie, z prawdziwą wojną mentalną, medialną, ale i jak najzupełniej REALNĄ, w której MY Wolni Ludzie, jesteśmy stroną atakowaną. Wolność Polaków jest solą w oku wielu naprawdę potężnych sił. Jeżeli sąd skaże Opolczyka w tym procesie będziemy o tym informowali. Nie będzie żadnej medialnej ciszy nad tym procesem i sądu kapturowego w Polsce – te czasy się skończyły. Usłyszy o tym cały kraj tak, jak usłyszał o Usunięciu przez Kler Świętowita ze Ślęży w 2013 roku!

https://www.youtube.com/watch?v=jLOv_ysWSAA

 

Afera weksli PKP: http://krakow.wyborcza.pl/krakow/1,44…

Firma Tulczyn: https://www.money.pl/rejestr-firm/nip…

Uchwała kongresu USA z 20 marca 1991 roku: https://www.congress.gov/bill/102nd-c…

Główny dokument The Reserve Bank of Poland: https://zapodaj.net/a923d6b0829d4.jpg…

Dokument Nikodemowicza: https://opolczykpl.files.wordpress.co…

Dokument Potockiego: https://opolczykpl.wordpress.com/2017…

Artykuł o Potockim: https://www.polityka.pl/tygodnikpolit…

Drugi artykuł o Potockim: https://www.salon24.pl/u/gotowynawszy…

Trzeci artykuł o Potockim: https://www.polityka.pl/tygodnikpolit…

O tym jak Potocki chciał zrzec sie prezydentury: http://www.polityka.pl/tygodnikpolity…

Rozdwojenie jaźni Paza/Pazika: http://neurobiz.pl/lwb/person/details…

 

Wolni Ludzie i Białczyński niebezpieczni dla Systemu Pan – Niewolnik i banksterki światowej w Polsce, więc „tonący brzytwy się chwyta”:

6 sierpnia 2017:

Pol Lechicki czyli Długie Ramię Moskwy, albo „Czas ŚWIADOMEGO SUWERENA – II Rzeczpospolita Polska / III Rzeczpospolita Żydowska” w Londynie!!!

14 listopada 2017:

 

Jack Caleib: Jak „Polakom” wystrugać z banana WODZA !!- czyli Potocki prezydent pożal się boże, specjalnej troski.

23 listopada 2017:

 

Jack Caleib: Jak rozbija się formacje i inicjatywy NARODOWE w Polsce metody !!

 

 

Polecam też dyskusje z linkami o Potockim i jego przybocznym gangsterze niejakim Marcinie Królu – pod artykułem z 15 listopada 2017:

NTV: Janusz Zagórski na Dniu Niepodległości w Anpolu

Podziel się!