Hrabia Potocki „walczy” o reparacje od Niemców?!

Hrabia Potocki walczy o reparacje od Niemców?!

Jeżeli ktoś zastanawia się w jakim celu dojrzały i niegłupi człowiek, taki jak pan Potocki, przedstawiając swoje działanie jako stricte polityczne, kompromituje się (nazwisko i wizerunek) w sposób tak oczywisty, to do głowy przychodzi mi tylko jedno.

https://www.youtube.com/watch?v=g8juYpZglNo&feature=youtu.be

 

 

Wystawiono go aby odebrać głosy tym którzy mają szanse wejść do Sejmu w roku 2019. Jest dosyć czasu żeby ugruntować wizerunek i pseudo-program polityczny pana Potockiego wśród Polaków. Komu miałby on odebrać głosy? Odpowiedź jest prosta – przecież nie PIS ani PO. Chodzi o to ażeby uszczknąć na tej hucpie choćby 1% głosów Wolnościowców i Antysystemowców, czyli Ruchu Kukiza, który dla WSI i KGB okazał się zupełnie nieprzydatny, żeby nie powiedzieć wręcz nieprzemakalny na Stary Układ Post-PRLowski, dając wiele tego dowodów w ciągu dwóch minionych lat obecności w Sejmie. Okazał się ruchem autentycznie Antysystemowym niemożliwym do „kupienia/skorumpowania” przez Układ. Kto był przekupny, albo miał nieszczere intencje już z niego odszedł. Okazał się więc Ruch Kukiza groźnym dla SYSTEMU PAN-NIEWOLNIK przeciwnikiem. Przez te dwa lata ośmieszano i gnojono Ruch Kukiza na wiele sposobów i bez jednej przerwy, jednak notowania sondażowe Ruchu nie spadają. Co więc można z tym fantem zrobić? Ruch Kukiza wysysa przecież te 7-12% głosów elektoratu z innych, potencjalnie użytecznych dla SYSTEMU i gangstersko-politycznego, czyli wprost mafijnego, Układu Warszawskiego. 

Podstawiono tutaj również z pozoru Antysystemowca tyle, że jego otoczenie jako powiązane z byłymi służbami PRL i III RP – a więc z WSI/KGB  ma takie korzenie jakie ma – jest ubabrane w przekrętach, lub czysto mafijne – jak ten gość w ciemnych okularach na filmiku, który groził Mizi/Caleibowi śmiercią, czy też jak pan Pazik vel Aaron Paz, z jego fikcyjnym Bankiem Reparacyjnym. Jest pan „hrabia” Potocki prawdopodobnie za jakąś sumkę nie do pogardzenia, wartą kompromitacji raz na zawsze jego tzw. „aktywów” (nazwiska i wizerunku oraz legendy prezydenta-uzurpatora) wynajęty, aby odebrać 1-2% głosów prawdziwym Antysystemowcom, którzy zjednoczeni mogą w Sejmie 2019 osiągnąć nawet 20-25% poparcie Polaków. 

Ta akcja została podjęta w desperacji przez środowisko które odchodzi bezpowrotnie i bierze wciąż Polaków za idiotów, za stado ogłupiałych baranów, które można tak jak przez poprzednie 25 lat omamić medialnym szoł. Uszi obnaża tę manipulację wystarczająco bezwzględnie.

Ale czy rzeczywiście organizatorzy pociągający tutaj za sznurki z ukrycia, nie mogą mimo tego, liczyć na choćby 1% zaangażowanych politycznie Lemingów w Polsce? Na miejscu KGB/WSI dałbym hrabiemu nawet 1 milion dolarów za tę robotę, byle by się powiodła. W grę wchodzą naprawdę nieporównywalnie olbrzymie kwoty w polskiej gospodarce, którą jak wiadomo do tej pory dojono bezkarnie na 200 miliardów choćby na oszustwach VAT, a na drugie tyle na lewej benzynie z Moskwy i Niemiec.

Podziel się!