Marek Jakubiak kandydatem Kukiz’15 w wyborach na prezydenta Warszawy

Namawiam zdecydowanie wszystkich Młodych Warszawiaków i wszystkich Wolnych Ludzi w Warszawie do głosowania wyłącznie na Marka Jakubiaka. Ważne jest żeby albo on wygrał te wybory, albo był jednym z dwóch finalistów w II Turze.
Złodzieje/bandyci/zdrajcy Polski z PO muszą się znaleźć poza burtą życia politycznego w Polsce.
Jak myślicie, czy NTV został wyłączony przez YouTube w takim właśnie czasie przez przypadek??? Materiały z panem „hrabią” hulają sobie po YouTube bezkarnie przez cały czas. Przypadki po prostu nie istnieją.










