Gawroński Info: Nasze dzieci idą do szkoły polityczno-wyznaniowej

Nasze dzieci idą do szkoły polityczno-wyznaniowej

Edukacja była przedmiotem uzgodnień i narzuconych celów przez Izrael w ramach indoktrynacji Polaków pakietem Mosaismu. Efekt jest widoczny !

Kto będzie miał dzieciaka w « zerówce » ?
No, to coś takiego Was czeka…

Pakiet „Olek i Ada” poziom B+ (dla 6 latków).
Wydawnictwo « MAC Edukacja ». Autorzy: Małgorzata Kwaśniewska, Joanna Lendzion, Wiesława Żaba-Żabińska.
« Podręczniki » zatwierdzone przez MEN !

Zareagujcie, dopóki jeszcze nie jest za późno !
Bo właśnie tak robi się dzieciom wodę z mózgów !

https://www.mac.pl/edukacja-przedszkolna/olek-i-ada-przedszkole

 

 

Swego czasu żydzi z Rosji również indoktrynowali Słowian w ramach pakietu edukacyjnego pt: komunizm po czym ukradli im ich własność w ramach tzw. pakietu prywatyzacji.

No cóż, to na NAS ROD-zicach spoczywa obowiązek aby dziecku wytłumaczyć, że musi chodzić do szkoły dla kłamców, ponieważ jeżeli nie będzie uczęszczał do takiej szkoły to judeo-sataniści zabiorą go i sprzedadzą na części zamienne np. do Izraela, a wszelki ślad po nim zaginie w ramach europejskiej dyrektywy RODO czyli ukrywaniem się judeo-satanistów w społeczeństwie.

Pamiętam gdy chodziłem do szkoły podstawowej i na jednej z lekcji historii był temat pt. Napaść hitlerowskich Niemiec na Polskę. Ja wstałem i powiedziałem że: nie tylko Niemcy napadli na Polskę ale również Związek Radziecki.

Nauczycielka zapytała skąd to wiem więc odpowiedziałem od mego Ojca. Po tej odpowiedzi powiedziała pamiętam te słowa do dzisiaj: Gawroński, skoro tak dobrze znasz historię to wyjdź za drzwi i czekaj tam do końca lekcji. Kilka dni później była ponowna lekcja historii. Nauczycielka przed odczytaniem listy obecności oznajmiła że: dzisiaj także będziemy opracowywali ten sam temat, a ty Gawroński masz coś do dodania ? Już jako klasowy bohater wstałem i oświadczyłem, że tak. Wiec wyjdź za drzwi i wyszedłem. Dwie lekcje historii spędziłem za drzwiami.

 

więcej u źródła: https://rafzen.wordpress.com/2018/08/28/nasze-dzieci-ida-do-szkoly-polityczno-wyznaniowej/

Podziel się!