Nawigatorzy Jutra: Mamy alternatywę dla partiokracji (BARDZO WAŻNY MATERIAŁ!!!)

Nawigatorzy Jutra: Mamy alternatywę dla partiokracji

Rozmowa Izabeli Litwin z Wojciechem Dobrzyńskim na temat wielkich szans dla Polski i Polaków oraz pozytywnej alternatywy dla obecnego systemu partyjnego.

Posłuchajcie bardzo uważnie co mówi  Wojciech Dobrzyński, Przewodniczący Rady Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych. Zwłaszcza od 17’3o” do 25’15”, a szczególnie od 18’15” do 24’30”, a jeszcze mocniej zwróćcie uwagę na podbudowę ideologiczną i słowa o Słowie i Słowianach i wyjątkowości naszej jako Słowiańskiego Narodu od 21’00 do 21’20”.

To ziarno, które zasialiśmy w Polsce dotarło nie tylko do powszechnej świadomości Narodu- Suwerena – Polaków, ale i do świadomości najważniejszych osób w państwie, prawdziwych ELIT umysłowych Rzeczpospolitej Polskiej!

Nie chce tego przyjąć za nic w świecie do wiadomości rządząca Polską dla obcych korporacji tzw. klasa polityczna, czyli Yetiyelita – całe to partyjniactwo o najniższych możliwych horyzontach umysłowych, zdegenerowane negatywną selekcją wynikłą z czasów PRL i PRL Bis/III RP, ufundowanej Okrągłym Stołem.

https://www.youtube.com/watch?v=V3oxCk5yWbY&feature=youtu.be

 

Czy rozumiecie już dlaczego naprawdę YouTube zablokował NTV Janusza Zagórskiego? Nie dlatego na pewno, co powiedział w jakimś filmiku z 2014 roku Jerzy Zięba! Czy rozumiecie dlaczego chcą koniecznie wprowadzić Acta 2.0!!!

 

https://www.youtube.com/watch?v=Zs5shKxYq04

 

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/item/134876-niezalezna-telewizja-ntv-cenzurowana-przez-you-tube

Podziel się!