Witold Gadowski – Debata Jedynki 20.08 – Co wiemy o fałszywych pracownikach służb specjalnych?

Co wiemy o fałszywych pracownikach służb specjalnych?

Zwróćmy bardzo pilną uwagę, w tym zdawałoby się nie dotyczącym szarych obywateli RP materiale, na wątek szczepionkowy i farmaceutyczny owej mafijnej afery. Kiedyś pisałem za Jackiem Caleibem, który poruszył wątek sprowadzenia do polski przeterminowanych, lub też szkodliwych szczepionek i leków w co miała być zamieszana osoba „hrabiego” Potockiego i któraś z jego firm. Dziennikarze z naszego środowiska zlekceważyli tę informację i nie podjęli się drążenia tematu. Zrobiła to jednak Prokuratura Zbigniewa Ziobry. I co się okazało w Głównym Inspektoracie Farmaceutycznym? O wprowadzanych do obiegu lekach w Polsce decydowała mafia Przebierańców – fałszywych oficerów Służb Specjalnych połączonych z usłużnymi im dziennikarzami i urzędnikami państwowymi, a wszystko oparte było na indywidualnym szantażu dyrekcji instytucji państwowych i światka dziennikarskiego, przez byłych oficerów WSI.  Dziennikarze współpracowali z Gangiem Przebierańców także dobrowolnie pisząc brednie o szczepionkach i lekach zapewne za sute wynagrodzenia. Miejmy nadzieję, że nie brał w tej grupie przestępczej udziału bezpośrednio pan Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł, który tak ostentacyjnie wraz z innym ministrem rządu PIS, szczepił się publicznie na ekranach TVP przeciw grypie!

 

 

Kiedy środowisko Wolnych Ludzi, dr Czerniak i Jerzy Zięba oraz Stop NOP twierdzi z całą stanowczością, że w Polsce są w obiegu szkodliwe szczepionki z zawartością śmiertelnych trucizn i leki z amerykańskich firm o podejrzanej reputacji, Minister Zdrowia lekceważy nasz głos! Teraz okazuje się, że szefostwop Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego – jedyny decydent dopuszczający szczepionki i leki w Polsce był szantażowany, skorumpowany i działał pod dyktando mafiosów. 

Jesteśmy na Progu Wielkiej Afery Farmaceutyczno-Szczepionkowej, której istnienie sygnalizowaliśmy tutaj kilka miesięcy temu.

Nagranie zostało wykonane w Pierwszym Programie Polskiego Radia, jako tzw Debata Jedynki. Jest to więc medium głównego ścieku informacyjnego i propagandy, a nie dziennikarstwo społeczne z blogów i Internetowych Telewizji.

Myślę, że wszystkie bezkrytyczne Lemingi w tym także Lemingi z Ruchu Kukiz’15, które bezczelnie po Polsatach, TVP, TVNach i innych Gazetach Wyborczych, razem z pseudo-dzienikarzynami idącymi na pasku farmaceutycznego lobby i zwykłej lekarsko-szczepionkowej mafii (np. ze Szpitala Bielańskiego w Warszawie) strzępiły sobie jęzory na Jerzym Ziębie i Stop NOP, czy Marszu Przeciw Przymusowi Szczepień, będą mieć teraz przez Prokuraturę nieźle utarte te długie na kilometr, kłamliwe, obrzydliwe propagandowe nochale.  Mam także nadzieję, że skończy się gonitwa policji na wezwanie skorumpowanych lekarzy po szpitalnych korytarzach za matkami, które odmawiają szczepienia swoich dzieci trucizną.

Słuchajcie uważnie od 10 minuty!

https://www.youtube.com/watch?v=qKsQ-6eEa74&t=135s

Do tzw. gangu przebierańców należą byli esbecy lub też funkcjonariusze zlikwidowanych Wojskowych Służb Informacyjnych oraz skorumpowani dziennikarze. Ci dziennikarze zajmują się tzw. kasteciarstwem, czyli używaniem dziennikarstwa do osiągania zysków poprzez grożenie opublikowaniem jakichś informacji. Co gang przebierańców ma wspólnego z Ostródą? Dlaczego do miasta przylgnęła nazwa „polskiej Sycylii”? W Debacie Jedynki dyskutowali o tym Piotr Nisztor (dziennikarz śledczy) i Łukasz Kister (ekspert ds. bezpieczeństwa).

 

Podziel się!