Polacy – JAKO MASA PRZECIĘTNYCH GŁOSUJĄCYCH

29. 07 17 otrzymałem taki oto komentarz pod artykułem List do Rzymian, Obowiązki Chrześcijanina, Miłość i pokora zasadą postępowania” cytuję fragment do którego odnosi się moja odpowiedź:

” Przeciętny głosujący jest kretynem. Wierzy w to, co wyczyta w gazetach, syci wyobraźnię i zagłusza pragnienia kinem, łudząc się że może wyrwać się z niewoli podczas meczy piłkarskich, wypełniania krzyżówek i obstawiania zakładów.

Jego niewiedza nie ma sobie równych.
Nie potrafi myśleć niezależnie. Jest ofiarą strachu. Ale posiada głos.
Można nim rządzić wywołując w nim szał wojenny, grając na jego lękach i uprzedzeniach, aż w końcu przyjmie represyjne prawo będące wbrew jego oczywistym interesom.

Wystarczy grać na jego próżności, by stał się ślepy na przejawy swojej nędzy i poddaństwa.”

Moja odpowiedź:

Polacy – JAKO MASA PRZECIĘTNYCH GŁOSUJĄCYCH – są niewrażliwi na małpią propagandę. Patrzą i widzą. Nie głosują na polskich Macronów podsuwanych im przez Banksterkę Światową, nie lecą za krzykaczami z mega-mediów, fundacji „obrony” i „dialogu”, ani za dowódcami paneuropejskich partyjek ufundowanych w Polsce przez Berlin i Ubecję. Nie pomaga podsypywanie kasy przez czołowego wykonawcę woli Światowej Banksterki i NWO – Sorosa, ani innych jawnych czy ukrytych wrogów Polski. Nie pomaga też wcale prowadzona na dużą skalę antypolska wojna informacyjna, ani próby rozbijania ośrodków Wielkiej Zmiany w Polsce i wśród świadomych politycznie Polaków na Emigracji, tym samym dzielenia Polaków na wrogie sobie obozy.  Antypolskie wystąpienia uliczne POstUBecji i POstKomuny są jej łabędzim śpiewem, ostatnim bojem i ostatnim aktem upadku POst-PRL.

Polska Dojna Krowa, Rzeczpospolita Mlekiem i Miodem Płynąca, urwała się z banksterskiego łańcucha, dzięki Przeciętnym Głosującym Polakom.

Jest na początku drogi do Wolności, ale z tej drogi nie da się jej już zawrócić. Nigdy i nikomu nie udało się jej zawrócić z drogi obranej przez Polaków. Ani w 1791, ani w 1794, ani w 1812, ani w 1830, ani w 1848, ani w 1863, ani w 1914, ani w 1918, ani w 1920, ani w 1939, ani w 1944, ani w 1945, ani w 1956, ani w 1970, ani w 1980, ani w 1989, ani w 2010, ani w 2015.

Czytaj dalej

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO: Prof. Marek Jan Chodakiewicz: Międzymorze – USA da Polsce parasol ochronny i broń jądrową…

Międzymorze – USA da Polsce parasol ochronny i broń jądrową

W tym wykładzie i rozmowie Marek Chodakiewicz i Tomasz Sommer mówią bardzo wiele mądrych rzeczy. Padają znamienne słowa oceniające polską naukę historii i inne nauki uniwersyteckie – ich poprzednie „modlenie się do Moskwy” a także obecne „PRZEMODLENIE” się tych samych profesorów-postkomuchów i ich naukowego przychówku doktorów, następców rodzinnych, itp – do Berlina i Brukseli.

Czytaj dalej

Pol Lechicki czyli Długie Ramię Moskwy, albo „Czas ŚWIADOMEGO SUWERENA – II Rzeczpospolita Polska / III Rzeczpospolita Żydowska” w Londynie!!!

Pol Lechicki czyli Długie Ramię Moskwy, albo Czas Świadomego Suwerena, sieje zamęt wśród Polaków w Anglii.Ten pan usiłuje wszędzie wejść. Próbował też do Polachii, ze swoimi luksusowymi domami kopułowymi,  od których sprzedaży podatki będą płacone w Wielkiej Brytanii, a nie w Polsce. Byłaby to też sprzedaż angielskiej, a nie polskiej technologii. Nie udało się. Z tego co słyszę i widzę Eddie Słowianin zerwał z nim współpracę.

Mam nadzieję, że cały Wolny Polski Londyn i cała Wolna Polska Great Britain (Wielka Wyspa) rozpoznaje bez problemu Akcje Fałszywej Flagi, takie jak ta! Mam też nadzieję, że będziecie głosować nadal BEZWZGLĘDNIE całym blokiem na Ruch Kukiz’15 w kolejnych wyborach. Choćby nie wiem jak mieszała tam w Wielkiej Brytanii, Szkocji i Irlandii propagandowa Banda Putinowskich Trolli, czy „pożytecznych” dla Putina „idiotów”. Nie brakuje ich niestety jak widzę także wśród Polskiej Emigracji.

Czytaj dalej

1. Witold Gadowski: Spray przeciw ko… muchom!; 2. Mamy dowód na piśmie, że Sąd Najwyższy jest przekupny! – Stanisław Michalkiewicz

Witold Gadowski: Spray przeciw ko… muchom!

O tym co i za czyje pieniądze robi w Polsce Fundacja Otwarty Dialog, o trosce Bono o polską demokrację, o dwóch wetach prezydenta i czy Andrzej Duda mógłby założyć własną partię.

Czytaj dalej

Stanisław Pagaczewski; Pamiętnik z lipca i sierpnia 1944 – Rabunek i paniczna ucieczka Niemców oraz Volksdojczów ze stolicy GG – Krakau!

Zdecydowaliśmy z żoną o publikacji krótkiego fragmentu pamiętnika naszego Taty (dla mnie był ojcem bardziej niż mój własny ojciec, który mnie opuścił, kiedy miałem 7 lat), po to żeby przypomnieć w Rocznicę Powstania Warszawskiego młodym Polakom o tym czym była II Wojna Światowa, i jaki był prawdziwy rozmiar ludobójstwa i rabunku Polski przez Niemców. Czytając ten wojenny pamiętnik uświadamiamy sobie jak cienka była linia naszego własnego życia. Mogło nas nie być w ogóle na świecie! Mnie i Ciebie. Nas Polaków. I was także, Nasze Dzieci i Wnuki.

Niestety Niemcy uciekając w popłochu do końca próbowali zwerbować Polaków do walki przeciw Sowietom, a stosowali do tego celu groźby polegające nawet na rozstrzelaniu, jeśliby ktoś nie chciał kopać okopów na linii Krakowa. W tym czasie wywozili z miasta wszystko co przedstawiało jakąkolwiek wartość. Nie muszę dodawać, że już na początku swojego pobytu ukradli co najlepsze kamienice i zajęli mieszkania ich właścicieli wysyłając ich często do Auschwitz. 

Tak się składa, że Stanisław Pagaczewski prowadził przez całe swoje życie codzienne zapiski z tego co się wydarzyło. Były to notatki bardzo osobiste, więc nigdy nie ujawnimy ich i nie wydamy drukiem. Można jednak opublikować wybrane ich fragmenty. I tak właśnie zdecydowaliśmy, jeśli idzie o koniec wojny i Paniczną Ucieczkę Panów Świata z okupowanego kraju.

Jestem zdania, że Polacy pokazali Niemcom olbrzymią moralną przewagę nad nimi. To, że Polacy nie dokonali masowej, idącej w miliony rzezi Niemców w finale i po II Wojnie Światowej, jest wystarczającym dowodem Wielkości Narodu Polskiego  i niezaprzeczalnym dowodem wyższości naszej Słowiańskiej KULTURY nad germańskim zwyrodniałym Antyczłowieczeństwem/Antyhumanizmem, WYROSŁYM W ZADZIWIAJĄCY SPOSÓB NA CHRZEŚCIJAŃSKIM PODŁOŻU.

To zwyrodnienie pokazywał zresztą cały Zachód grubo przed II Wojną Światową, rozpoczynając w XVII wieku podboje kolonialne świata i grabież na niespotykaną skalę oraz barbarzyńskie postępowanie wobec mieszkańców podbitych krajów i ludobójstwo miejscowej ludności połączone z jej chrystianizacją. Był to Zachód nie tylko germański: Wielka Brytania, Belgia, Holandia, Niemcy, Francja – ale także Włochy, Portugalia, Hiszpania oraz Wschód, czyli Rosja Imperialna przekształcona w Sowieckie Imperium Zła.  Od XVIII wieku w ten sam sposób Niemcy, Austria i Rosja „kolonizowały” Polskę. 

Myślę, że Atypolonizm jaki obserwujemy obecnie w wielu krajach (o niby wysokiej kulturze!) w Europie, a także w Rosji, jest wynikiem tej wielkiej lekcji moralnej i kulturalnej, jakiej udzieliła im Polska, i udziela nadal, stojąc zawsze po stronie słabszych i wyzyskiwanych.

PAMIĘTAJCIE MŁODZI POLACY ZAWSZE O TYM, CO NAM ZROBILI NIEMCY – NIGDY NIE MYŚLCIE O NICH EMOCJONALNIE, LECZ ZAWSZE Z ŻELAZNĄ LOGIKĄ I ŻELAZNĄ KONSEKWENCJĄ. TĘ SAMĄ MIARĘ STOSUJCIE TEŻ ZAWSZE DO ROSJI. ZWŁASZCZA DZISIAJ W ROCZNICĘ POWSTANIA WARSZAWSKIEGO, 1 SIERPNIA, W GODZINĘ „W” – 17.00 – 1944 – bądźcie tego świadomi.

WIECZNA SŁAWA I CHWAŁA WSZYSTKIM POLAKOM, KTÓRZY ODDALI ŻYCIE ABYŚMY MY MOGLI ŻYĆ W WOLNEJ POLSCE!

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA I NIECH NA WIEKI WIEKÓW TAKA POZOSTANIE – TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG!

Czytaj dalej

Racjonalista.pl; Mariusz Agnosiewicz – New York Times: Trójmorze będzie najdynamiczniejszym blokiem ekonomicznym świata

Liberalny New York Times, opozycyjny wobec Trumpa, kończy chyba batalię przeciwko Polsce.

Na jego łamach główny strateg banku Morgan Stanley dowodzi, że dwa lata populistycznych rządów, które realizowały swoje populistyczne obietnice, jak ta dotycząca obniżenia wieku emerytalnego oraz 500+, wbrew założeniom liberalnych analityków nie wykoleiły gospodarki, przeciwnie, rozwija się ona tak dynamicznie, że wszystko wskazuje na to, że Polska będzie kolejnym po Korei Południowej dużym krajem świata, który dołączy do grona państw bogatych. Polska gospodarka jest dziś na tyle duża, by umieścić całą Europę Środkową na globalnej mapie gospodarczej.

Czytaj dalej

Jacek Bartosiak – Istnienie Trójmorza jest korzystne dla USA

Istnienie Trójmorza jest korzystne dla USA

Wszystkie elementy wynurzyły się już na powierzchnię. Mamy dzisiaj w Ameryce Dzień Niepodległości. Pamiętajmy, że poglądy Jacka Bartosiaka są tylko jego poglądami. Z tą wypowiedzią akurat zgadzam się nie więcej niż w 50%. Przede wszystkim USA wcale nie zamierzają popuszczać Niemcom, ani odpuszczać swojej roli w NATO. Jakby zapomniał, że USA nadal stacjonuje w Niemczech. Jeżeli zaczyna się spekulować wyłącznie intelektualnie, czyli przestaje się widzieć Ducha Zmian, gdyż człowiek zbytnio zaczyna podziwiać swoją przenikliwość i własne ego, to traci się intuicję i skręca się w przeintelektualizowanie. Przestaje się wtedy mieć cokolwiek do powiedzenia.

Czytaj dalej

Jacek Bartosiak: Brama Smoleńska kluczem do Wielkiej Polski

8 minuta 20 sekund, Jacek Bartosiak mówi na czym była oparta siła Wielkiej Lechii – Bałtyk i Szlak Bursztynowy oraz jego kontrola strategiczna i jak się to przekłada na XXI wiek. 14 minuta 20 sekunda – Upadek Imperium Rzymskiego, Grecja i Wielka Scytia – Kijów, Chazaria – w roku 1000. CB

Fragmenty prelekcji dr Jacka Bartosiaka – spotkanie autorskie 08.05.2017 r. w warszawskiej księgarni „Książnica Polska”.
Brama Smoleńska jest kluczem dla pomyślności Polski.
Na przestrzeni między Odrą, Bałtykiem, Karpatami, Dnieprem, Dźwiną jest tyle punktów, które dają siłę, które zaczepiają szlaki komunikacyjne. Tak jak w życiu osobisty, tak też w geopolityce chodzi o dostęp do zasobów i o kontrolowanie szlaków komunikacyjnych. Te zasoby mogą być różne, niektórzy mają jedzenie u babci, niektórzy dobrą prace, drogę do podwórka, generalnie zrozumienie tego powoduje, że nie koncentrujemy się na rzeczach zbędnych.

Czytaj dalej

ZDROWA ŚWIADOMOŚĆ: Geopolityczna szansa dla Polski – na politykę spojrzenie uwewnętrznione [Resharmonica]

Opublikowany 29 maj 2017

Przed naszym krajem leży aktualnie historyczna szansa. To, czy ją wykorzystamy, zależy od tego, czy uda nam się wznieść wzrok ponad wrzawę bitewną, mającą aktualnie miejsce wojny polsko – polskiej. To co jest zawarte w filmie, ma charakter informacyjny. Wiem, że wszyscy wiedzą, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje – a i tak się wszyscy dalej kłócimy. W sumie są do tego realne powody… Inną kwestią jest to, co konkretnie zrobić, by przestać się spierać, a inną po prostu tylko wiedzieć, że spory do niczego nie prowadzą. Nie mniej – samą mnie ciekawi, czy prześpimy tą historyczną szansę, czy też nie. Jeśli choć parę WŁAŚCIWYCH osób w porę się obudzi – jest na to szansa.

Czytaj dalej

[Efekt Setnej Małpy.pl]: Zmarł jeden z głównych administratorów naszej planety

Jeżeli wierzyć rejestrom spędził 89 lat pod postacią człowieka. Był niedoścignionym wzorcem psychopaty – poziom jego empatii nie przekraczał 0%. Przez prawie 40 lat był architektem polityki zagranicznej imperium, które dyktuje warunki większej części planety na zasadach mafijnych. Praktycznie niespotykany wśród humanoidów zerowy poziom empatii doprowadził go do pomylenia geopolityki z szachownicą, na której stoją drewniane figurki. Rozgrywał na niej partię za partią stosując przelicznik pionków na tysiące ludzkich ofiar, zaś figur – na przywódców innych państw. Uwielbiał gambity i był w ich stosowaniu niedościgniony.

Był mistrzem charakteryzacji. Dla jednych był posłańcem wolności, dla innych był zbrodniarzem umoczonym we krwi ludzkiej na podobieństwo kilku znanych nam z podręczników historii postaci. Zaledwie kilku.

Czytaj dalej

Jacek Bartosiak – Chiny muszą, Polska może – EKG 2017

 

Chińczycy muszą budować lądową wersję Nowego Jedwabnego Szlaku z powodów geopolitycznych – mówi ekspert ds. Chin Jacek Bartosiak. – My możemy na tym, krótkoterminowo, bardzo dobrze zarobić. Ale to wymaga złożonej wizji politycznej – dodaje. Oprócz mądrego działania polityków Polska powinna bronić się m.in. przed majoryzacją firm przez podmioty z Chin.

Czytaj dalej