Jacek Bartosiak Strategia USA wobec Niemiec – 21.04.2017 r.

Jacek Bartosiak Strategia USA wobec Niemiec

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Vu9ugQaC2PI&feature=youtu.be
Podziel się!

5 komentarzy do “Jacek Bartosiak Strategia USA wobec Niemiec – 21.04.2017 r.

  1. PATENTEM NA ROSJĘ, JEST UDOWODNIENIE, ŻE OD ZABORU I WYMORDOWANIA ELIT RUSI PÓŁNOCNEJ – NOWOGRODZKIEJ, ROSJA JEST EKSTERMINATOREM WSZELKICH NIEPOSŁUSZNYCH JEJ SŁOWIAN, Z WŁASNYMI NA CZELE. To korporacja polityczno – religijna, władzy i kościoła, tronu i ołtarza. Dzisiaj, szczególnie wyraźna. Bo nie ma nad władzą Rosji już nawet totalitarnej partii, czuwającej nad służbami NKWD. Teraz, jak za Cara, jest tylko władca + rodzina i przyjaciele a FSB jako służba ich ochrony. Państwo, to wąska grupa trzymająca tą korporacyjną władzę. Putin połączył korzyści dla władzy z systemu carskiego i bezwzględnej ochrany , pozbywając się mono partii (jest tylko jego partia, marionetkowa). Za cara, ziemię nadawano zasłużonym dla carskiego dworu. W tym polską, po rozbiorach i powstaniach. Teraz, tak Putin nadaje większe, gotowe biznesy na tej ziemi, lub koncesje na nie. Nie mają tutaj znaczenia Słowianie, tam żyjący. Są jedynie mięsem armatnim i ekonomiczymi niewolnikami, którym zamknięto usta i umysły, propagandą i obecnie – religią wspierającą taką władzę. Słowianie, są tym systemem systematycznie eksterminowani lub utrzymywani na poziomie zwierząt domowych, bez specjalnej troski o ich byt – w odróżnieniu od zwierząt.

  2. To co ważne to mocne zaznaczenie w wykładzie różnicy jakościowej pomiędzy gadulstwem a praktyką i realizacją założeń. W polityce polskiego rządu, szczególnie w ramach polityki zewnętrznej i niestety obronnej, dominują słowa i zapowiedzi. Tak na zimno. Zgadzam się w 100 % z końcową tezą: idea Trójmorza jest póki co mrzonką polityczną a przyczyną jest słabość Polski.
    Inaczej być w tej chwili nie może skoro coraz widoczniejszy jest na polskim ciele czarniawy nalot watykańskiej proweniencji. Patrzmy tylko jak lada chwila znajdzie się w senacie RP stały fotel dla pasibrzucha z miodowej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.