Strefa Polityki: Rozpad Rosji staje się realną możliwością. Nadchodzi era post-rosyjska?
Wpisy w kategorii: Społeczeństwo – Polska
Nowy Paradygmat: Potęga Synchroniczności. Synchroniczność czy manipulacja? Część I
NTV: Rodowe uwarunkowania, a rozwój osobisty – Agnieszka Ziembińska
1. Jerzy Zięba – Czyj to egzamin?; 2. Historia Realna: Ucieczka za Dniepr! Rosja przegrywa bitwę o Chersoń? – Jarosław Wolski i Piotr Zychowicz; 3. GNN: Dlaczego lekarze i inni akademicy muszą kłamać?- cz.3 dr Peter McCullough; 4. ONR Brygada Małopolska: „Czy Międzymorze jest szansą dla Polski?”
Bald tv: Dlaczemu Ej Aj?
1. G. Płaczek: Konferencja w Parlamencie Europejskim nie pozostawia suchej nitki na rządzących!; 2. Jerzy Zięba: Zdamy egzamin czy nie? + Egzamin z Konfederacji; 3. wR24: Kto stanie się liderem prawicy? DEBATA 1na1 – Grzegorz Braun vs. Rafał Piech; 4. Rafał Ziemkiewicz – Czas Wielkiej Polski
Konferencja w Parlamencie Europejskim nie pozostawia suchej nitki na rządzących!
Przepraszam co wrażliwszych za ten dosadny mem, ale oddaje on po prostu PRAWDĘ w sposób w 100% celny.
Relacja przedstawiona przez Grzegorza Płaczka pokazuje potężny problem kłamstwa naukowego, które wykorzystują rządy państw tzw demokracji parlamentarnej do obchodzenia prawa i odchodzenia od zasad demokracji oraz do ograniczania lub wręcz odbierania społeczeństwom wolności obywatelskich, w tym wolności informacji i komunikacji społecznej, co zmierza do systemu brutalnej dyktatury pseudonaukowej. Zamordyzm / faszyzm/ nazizm oparty był w przeszłości i jest oparty obecnie na kłamstwie naukowym oraz na propagandzie a nie na prawdziwych podstawach naukowych. Ten problem grup manipulujących prawdą naukową w środowiskach naukowych rozciąga się na wiele dyscyplin nauki – o czym tutaj wspomniano – ale w związku z tzw pandemią koronawirusa obnażył nazistowskie / faszystowskie postawy tzw Banksterki Światowej (Właścicieli Większości Majątku Światowego) i Koncernów Big Pharmy oraz Sektora Cyfrowo-Informatycznego w ścisłym porozumieniu z rządami i politykami parlamentów ponad 200 państw świata, uważanych za demokratyczne. Wszystkie te państwa jak w przeszłości hitlerowskie Niemcy wprowadziły decyzjami politycznymi w życie faszystowskie bezprawie, w wielu wypadkach nadal kontynuują te bezprawne pseudo-normy pozakonstytucyjne w celu medialnego udowodnienia istnienia pandemii, która od samego początku jest farsą i plandemią korupcji a zastosowane przez nich metody obciążają ich winą za kryzys prawa, kryzys ekonomiczny i kryzys zaufania do nauki oraz do państwa i jego instytucji. Teraz muszą za to odpowiedzieć przez sądem.
Jeśli to się nie stanie – jeśli POLITYCY i BANKSTERZY-OSZUŚCI nie odpowiedzą – świat stoczy się NIEUCHRONNIE w przepaść jawnego niewolnictwa, w CAŁKOWITĄ CIEMNOŚĆ, w obszar jawnego braku kontroli nad politykami i ich decyzjami, w stronę nieuchronnego sformalizowanego faszyzmu i nazizmu identycznego z tym który obserwujemy w Rosji czy Chinach, a wcześniej obserwowaliśmy w Niemczech czy Kambodży! Australia, czy Nowa Zelandia z ich obozami koncentracyjnymi dla „niezaszczepionych” i „chorych” oraz zamykaniem ludzi (całych społeczeństw – jak obecnie w Chinach) w areszcie domowym na długie tygodnie z powodu wyimaginowanych kilku przypadków chorobowych w całym kraju były już bliskie tego!
1. Ator: Napisał Do Mnie „Jeden z Nich” ujawnił plan na 4 Rozbiór Polski (oraz materiały poprzedzające z 2020 i 2021); 2. GNN: Dr Marik o potrzebie przyzwoitości, o korupcji w medycynie, o stanie wiedzy o Covid i…; 3. Andromeda: Jak zaniepokojeni rosyjscy oficerowie mówili o perspektywie wojny na Ukrainie; 4. Radio SuperNova: Jaka Polska po pandemii? Dr Witczak: “Ludzie stracili zaufanie do zdrowia publicznego”
Napisał Do Mnie „Jeden z Nich” Ujawnił Plan na 4 Rozbiór Polski
To ilustracja do materiału nr 1
1. Sieć Obywatelska: Katarzyna Batko-Tołuć – Bezkarność za lojalność; 2. Ator: Stało się! Facebook (META) stracił 750 mld dolarów wartości! Winna Cenzura!; 3. III Wojna Światowa w Chinach – Nowy lockdown dla 200 mln osób; 4. Strzyżewski – Dlaczego Białorusini walczą z Putinem + Andromeda – Niewzorow o rosyjskim społeczeństwie, mobilizacji i wielu innych
Praweda: Ceremonia Dożynek na podstawie Księgi Tanów Czesława Białczyńskiego 3-4 09 Przebudzenie Słowian
Polska gędźba / hudba miesiąca, listopad 2022: Hańba – „Nikt nam nie zrobił nic” (Nobody did us any harm) – Polish alternate history song (i inne piosenki)
Niezła muza – Ironicznie o wartościach narodowych i narodzie polskim w ironicznym kontekście Święta Zmarłych, jako że te antywojenne, pacyfistyczne teksty chyba niespodzianie trącą dzisiaj myszką, a więc są „zmarłe”. A może wcale nie? Kto wie?!
W tym kontekście także ciekawa nazwa zespołu – Hańba. Bardzo dobra sztuka taka powinna być- zdumiewać, zatrzymywać w biegu, zastanawiać, pobudzać do myślenia krytycznego.
Nie słyszałem ich nigdy wcześniej chociaż grają już długo. Dla mnie to jest odkrycie roku, ale mam ambiwalentne odczucia, zwłaszcza od 24 lutego 2022. Czy o Majdanie w 2014 też by tak śpiewali??? Czy może są tylko pożytecznymi idiotami Banksterki Światowej.
1. GT-BT: III Wojna Światowa – USA nakłada blokadę na chiński rynek półprzewodników; 2. Myśl Polska: Marian Waszkielewicz – Naród władzą zwierzchnią; 3. Lechickie Odrodzenie: Lechiccy Oficerowie przejmują pieczę nad Polską; 4.Tarnogórski: DEWASTUJĄ kopalnię Makoszowy. Pod ziemią ogromne złoża WĘGLA
WP: 500-letni dąb podpalony. „Nie ma na to kulturalnego określenia”
500-letni dąb podpalony. „Nie ma na to kulturalnego określenia”
Jest oczywiste, bez żadnego idiotycznego tzw. „szacowania strat”, że to drzewo zostało zabite z premedytacją przez Niszczycieli Tradycji i Pamięci, przez zwykłych pospolitych bandytów. Ale pobłażliwość tzw Państwa Polskiego rządzonego w rzeczywistości przez przedstawicieli Pustynnej Zarazy trwa od dziesięcioleci i jest udokumentowana na tym blogu od bardzo bardzo dawna. Kolejne „zarządy” naszej ojczyzny mają za nic narodowe pomniki i wartości. To właśnie świadczy o nich. Na bayraktary i himarsy, którymi będą zabijać ludzi forsę mają, na ciężkie traktory do mordowania lasów, do zrywki drzewa, też mają – masową wycinkę prowadzą od dziesięcioleci, a najlepiej im się to udaje w Puszczy Białowieskiej. Holokaust Drzew w Polsce zarządził najświatlejszy ze światłych „obrońca przyrody”, niemalże święty Pisowski Minister „świętej pamięci – nieodżałowany” Jan Szyszko (co za ironia z tym nazwiskiem) – zaraz po ich dojściu do władzy.
Na wszystko ich stać – na zakupy niepotrzebnych szczepionek mRNA za miliardy, na tarcze antyinflacyjne i antycovidowe, na tarcze antyrakietowe i bóg wie jakie jeszcze tarcze które dopiero wymyślą w przyszłym roku wyborczym. Na kamery w lesie za to ich nie stać! I jeszcze ani jednego sprawcy tych zbrodni, które mają miejsce każdego roku w Polsce, nie odnaleziono ani nie ukarano. Brawo Okrągłostołowcy!!! I ci z PIS i ci z Lewicy i ci z PO/KO 2050 i ci z PSL!!!













