1. wPolityce: „Prawicowa teoria spiskowa” właśnie się potwierdziła. „Zespoły pracowników Twittera zbudowały czarne listy konserwatywne”; 2. Napaść Rosji na Ukrainę: Eksplozje w rosyjskich bazach! Płoną obiekty w Moskwie!; 3. Andromeda: Rozgoryczony Girkin ze łzami w oczach; 4. Wszechkot – Informacje z Wieloświata: Zaczyna się. Jaka jest śmiertelność dzieci na C? To niedobra jest.

„Prawicowa teoria spiskowa” właśnie się potwierdziła. „Zespoły pracowników Twittera zbudowały czarne listy konserwatywne”

Cytat dnia: ”

Coraz więcej się mówi w mediach że Jack Dorsey (współzałożyciel i dawny dyrektor generalny serwisu internetowego Twitter) mógł kłamać przed Kongresem. Może niedługo dowiemy się ciekawych rzeczy.”

Elon odpali kolejną bombę?

1. wPolityce: Ta „prawicowa teoria spiskowa” właśnie się potwierdziła. „Zespoły pracowników Twittera zbudowały czarne listy konserwatywnych głosów

Adnotacje w systemie Twittera (na dole) o wpisaniu konta na sekretną „czarną listę” / autor: @bariweiss

https://wpolityce.pl/media/625638-ta-prawicowa-teoria-spiskowa-wlasnie-sie-potwierdzila

2. Napaść Rosji na Ukrainę: Eksplozje w rosyjskich bazach! Płoną obiekty w Moskwie!

Geo&Pol: Marek Budzisz: na pewno dąży do stworzenia takiej broni

https://www.youtube.com/watch?v=qnK4TdsaJ9A

Kanał Polityczny: Eksplozje w rosyjskich bazach! Płoną obiekty w Moskwie! Co zrobi Putin? M. Budzisz, gen. Bieniek

https://www.youtube.com/watch?v=segju3JWRHI

Ukraińcy przeprowadzili skuteczny atak w okupowanym Melitopolu! Ostrzelali bazę, w której znajdowali się kadyrowcy. ZOBACZ WIDEO

Wczoraj wieczorem siły ukraińskie zaatakowały rakietami ośrodek wypoczynkowy Obóz Myśliwego w okupowanym przez Rosjan Melitopolu. „Swoją bazę urządzili tam kadyrowcy. Wśród bardzo wielu zabitych i rannych najprawdopodobniej znalazł się nieoficjalny szef regionu z ramienia Ramzana Kadyrowa – Murad Saidow” – informuje za ukraińskimi mediami Biełsat.

Propagandowa, państwowa agencja rosyjska TASS potwierdziła, że Obóz Myśliwego został zbombardowany, lecz według niej zginęły tylko 2 osoby, a 2 kolejne zostały ranne.

mm/belsat.eu

3. Andromeda: Rozgoryczony Girkin ze łzami w oczach narzeka na sytuację na froncie. Monolog piwniczny 08.12.2022

https://www.youtube.com/watch?v=phXO8sZWjTQ

Onet: Girkin kolejny raz ośmiesza Putina. Mówi też o przyszłości kraju

4. Wszechkot – Informacje z Wieloświata: Zaczyna się. Jaka jest śmiertelność dzieci na C? To niedobra jest + Niedzielski prosi o pomoc –  tak to jest jak nie czyta się kontraktów i nie umie liczyć.

https://www.facebook.com/102106409063114/videos/679617850211625

FB tnie zasięgi i blokuje publikowanie.
Nowa strona. Zapraszam do obserwowania, polubienia i udostępniania. Niech jak najwięcej osób korzysta.

Niedzielski prosi o pomoc –  tak to jest jak nie czyta się kontraktów i nie umie liczyć.

Coraz więcej się mówi w mediach że Jack Dorsey (współzałożyciel i dawny dyrektor generalny serwisu internetowego Twitter) mógł kłamać przed Kongresem.
Może niedługo dowiemy się ciekawych rzeczy.

 

Podziel się!