1. GNN: Upadek etosu profesorskiego zabija. Pandemia Covid pokazała czubek góry lodowej; 2. Kanał Polityczny: Dr Bartosiak i A. Arestowycz: Celem jest OSTATECZNA PORAŻKA Rosji. To sens sojuszu Pol-Ukr; 3. Kapitan Lisowski: Rosja – Cuda ruSSkiej ekonomii i gospodarki; 4. wR24: Dlaczego Izby lekarskie prześladują mądrych lekarzy? System eliminuje niewygodnych? dr Z. Martyka

Upadek etosu profesorskiego zabija. Pandemia Covid pokazała czubek góry lodowej

1. GNN: Upadek etosu profesorskiego zabija. Pandemia Covid pokazała czubek góry lodowej. Dochodzenie w sprawie zatwierdzenia szczepionek na Covid-19 w UK + uaktualnienie

(na końcu uaktualnienie z 12.12.2022)

W bogatym świecie 3-cim najczęstszym powodem zgonów są skutki uboczne leków i zalecanych procedur. Jedno sfałszowane badanie doprowadziło do 800 000 zgonów, zanim wykryto fałszerstwo.

Dlaczego profesorowie nakłaniają setki milionów ludzi do przyjęcia nieskutecznego i niezwykle szkodliwego preparatu terapii genetycznej na Covid? Dlaczego zdradzają społeczeństwo?

Własne badania kliniczne 3 fazy preparatu terapii genetycznej mRNA Pfizera i Moderny pokazały, że ryzyko hospitalizacji i ciężkich powikłań z powodu preparatu mRNA na Covid przewyższa ryzyko związane z podobnie ciężkim przejściem koronawirusa wariantu z Wuhan – podkreśla Dr Aseem Malhotra MD, uznany kardiolog, wymieniony przez “The Sun”, jako jedna z najbardziej wpływowych osobistości w nauce w UK, obok Stevena Hawking’a. W artykule “Curing the pandemic of misinformation on Covid-19 mRNA vaccines through REAL evidenc-based medicine” stosując UCZCIWE zasady medycyny opartej o fakty w sposób jednoznaczny, po raz kolejny, wykazał on, że wspomniane preparaty nigdy nie powinny były zostać dopuszczone do obrotu. Jak to się stało, że dyskredytujące preparaty dane, pochodzące od samego Pfizera, posłużyły za podstawę masowych, nierzadko obowiązkowych szczepień, a późniejsze dramatyczne dane medyczne tych szczepień nie zatrzymały?

Dlaczego tak niewielu profesorów ma odwagę stanąć w obronie społeczeństwa, za co pobierają wynagrodzenie? Dr Malhorta odpowiada na to pytanie w wystąpieniu

od 49 minuty Full Episode EP#57: Recap of VSRF Event with Dr. Peter McCullough, MD/MPH, Dr. Aseem Malhotra MD, and Five Times August (odysee.com) wykł: https://odysee.com/@VSRF:d/VSRF-Webinar-EP-57_120122_Final:c slajdy: 638e46b2e9575c52852a2207_Aseem Malhotra Dallas Presentation.pdf (webflow.com)

Dr Aseem Malhotra – Totality of Evidence

Wybrane problemy zidentyfikowane przez Dr Aseem Malhotra MD:
biznesowy model medycyny
 • Potężne kary finansowe i zgony pacjentów, jakie sądy nakladają na przemysł farmaceutyczny, traktowane są przez jako koszta biznesu. Dziesięć największych z tych firm zapłaciło w ostatnim okresie 13 miliardów dolarów kar za fałszerstwa i nielegalny marketing, za chowanie niekorzystnych danych. Trzecią najczęstszą przyczyną zgonów w bogatych krajach, w tym w USA, są skutki uboczne leków i procedur medycznych zastosowanych zgodnie z zaleceniami. Zatem chodzi o leki dopuszczone do użytku na podstawie sfałszowanych danych. Budżety firm farmaceutycznych na marketing średnio przekraczają 20 razy te na badania.
 • Big Pharma finansuje nawet przeszło 90% kosztów funkcjonowania agencji dopuszczających leki w poszczególnych krajach, badania kliniczne swoich preparatów, ich opis, analizę i druk w czasopismach medycznych, i te czasopisma, a w USA i UK po kadencji w radach doradczych agencji dopuszczających leki 9 na 10 członków znajduje lukratywne posady w przemyśle farmaceutycznym.
 • Tematy badań medycznych na uniwersytetach są motywowane finansowo, Finansowo motywowane są w większości wyniki badań (Jan Ionides, jeden z czołowych światowych epidemiologów podaje w “why most publishe papres are false” że większość publikowanych rezultatów badań jest fałszywa). Kiedy Dr Malhatra zapytał na konfrencji, czy słuchający go lekarze znają takie przypadki, 1/3 podniosła rekę., ale NIKT ze słuchaczy nie podniósł ręki na pytanie, czy to zgłosil. Sławne sfałszowane badanie dotyczace beta blokerów u pacjentów z zawałem serca spowodowało około 800 000 zgonów, zanim to ujawniono. (slajd poniżej)
 • Korzyści z nowo opracowywanych leków na przestrzeni ostatnich 3 dekad gwałtownie maleją. Większość stanowią połączenia, nowe wersje starych preparatów. Spośród 667 całkowicie nowych medykamentów, jakie pojawiły się na rynku w latach 2000-2011 (na blisko 1000), w badaniach post-marketingowych tylko 8% wykazało wyraźne korzyści dla chorego, a 15% okazało się być wyraźnie szkodliwymi. Reszty tych preparatów w zasadzie mogłoby nie być., tak mało wnosiły.
konsekwencje
 • lekarze klinicyści podejmują decyzje w oparciu o fałszowane dane Mamy epidemię źle poinformowanych lekarzy, którzy szkodzą pacjentom.
 • Jednym z większych problemów zdrowotnych dzisiejszego społeczeństwa są szkody wynikające z niepotrzebnych procedur medycznych i leków. Równocześnie prowadzi to do wzrostu kosztów opieki zdrowotnej i ograniczenia do niej dostępu. Chodzi tu, na przykład, o nadużywanie statyn, wstawiania stentów, leczenie cukrzycy, Alzheimera, depresji lekami, modulującymi poziom serotoniny, która jak wykazano, nie jest powodem depresji, że ogromna część leków w onkologii nie była właściwie przebadana i w praktyce niewiele wnosi. Tymi ostatnimi zajmuje się Prasad Vyniard na YouTube i substacku.
 • Studia medyczne nie uczą czytania i interpretowania badań medycznych, ani komunikowania ich wyników pacjentom. Stąd tak łatwo było żerować na tej niewiedzy podczas pandemii, ogłaszając 95% względną skuteczność preparatów na Covid z badania klinicznego Pfizera (pomijam fałszerstwa wokół tego badania) bez ujawnienia wartości istotniejszej dla pacjenta skuteczności absolutnej wynikającej z tych samych danych, która wyniosła ok 1.5% . Tę prostą różnicę pomiędzy skutecznością względną, a bezwzględną powinien rozumieć każdy pacjent i pytać lekarza o podanie absolutnej korzyści i ryzyka z zapisywanych mu leków. (Polecam wyjaśnienie tych pojęć przez prof. Normana Fenton’a na Odysee i na jego www.)
 • Większość lekarzy liniowych nie jest świadoma katastrofalnego stanu nauk medycznych, nie rozumie statystyki i w podejmowanych decyzjach medycznych kieruje się informacjami medialnymi.. Walensky, dyrektor CDC, stwierdziła w jednym z wywiadów, że swój optymizm na temat szczepionek Pfizera czerpała z …CNN. Dr Mahotra podaje, że jego koledzy polegali na wiadomościach o szczepionkach z … BBC.
 • Większość profesorów nie chce widzieć prawdy (cechuje ich wilful blindness), bo …. “każdy profesor ma tytuł” .
Powiązane wpisy:
 • „Dlaczego tak niewielu profesorów i lekarzy jest gotowych pójść pod prąd, by bronić prawdy, życia swoich pacjentów, czy życia zawodowego niszczonych kolegów? „Bo każdy profesor ma tytuł”
Cogito Ergo Sum
Dlaczego tak niewielu profesorów i lekarzy jest gotowych pójść pod prąd, by bronić prawdy, życia swoich pacjentów, czy życia zawodowego niszczonych kolegów?
Jeffrey A. Tucker https://brownstone.org/articles/why-did-so-many-intellectuals-refuse-to-speak-out/ Why Did So Many Intellectuals Refuse to Speak Out? JEFFREY A. TUCKER Dlaczego tak wielu intelektualistów odmówiło zabrania głosu? Pomyśl o wszystkich instytucjach, które szły ramię w ramię podczas dramatycznego upadku cywilizacji na przestrzeni trzech lat…
Read more
 • Former Vaccine Advocate Dr. Aseem Malhotra Exposes the Pharma-Corrupted State of Medicine in Masterful Presentation (substack.com)
Dr Malhotra wzywa do moralnej odnowy środowiska medycznego. Inicjuje w Parlamencie UK publiczne dochodzenie w sprawie procesu zatwierdzenia szczepionek na Covid-19: (26 listopada, 2022)
Koniecznie zobacz jego www. dr Aseem Malhotra – “Totality of Evidence”
Uaktualnienie wpisu z 12.12.2022

The pharmaceutical industry is dangerous to health. Further proof with COVID-19 – PMC (nih.gov) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC9610448/

 • Statin Nation – The Documentary | Dr. Malcolm Kendrick (drmalcolmkendrick.org)
Arkmedic’s blog
The Australian Bureau of (Lies, Damned Lies and) Statistics
By now it seems common knowledge that the pandemic year was not 2020 or 2021, but the post-vaccine rollout year of 2022. Nowhere is this more stark than in Australia, one of the few countries that has a relatively comprehensive COVID data set that can be interrogated…
Read more

2. Kanał Polityczny: Dr Bartosiak i A. Arestowycz: Celem jest OSTATECZNA PORAŻKA Rosji. To sens sojuszu Pol-Ukr

https://www.youtube.com/watch?v=OZndpYSEnkY

3. Kapitan Lisowski: Rosja – Cuda ruSSkiej ekonomii i gospodarki. Ekspert: PAWEŁ JEŻOWSKI

https://www.youtube.com/watch?v=otKq6SlxelY

https://www.youtube.com/watch?v=LFgOYqwZf7g

4. wR24: Dlaczego Izby lekarskie prześladują mądrych lekarzy? System eliminuje niewygodnych? dr Z. Martyka

 

https://banbye.com/watch/v_c_0o8KhG6O_e

Podziel się!