1. Grzegorz Płaczek – Nie jestem antyszczepionkowcem, ale warto posłuchać kilku faktów! (szczepienia dzieci na c-19 w Polsce!); 2. GNN: Niemcy i UK – wzrost nagłych zgonów od wprowadzenia szczepień mRNA; 3. Gadowski tv: Pan Samochodzik i niemiecka wdowa; 4. Strajk.eu: Żałosny poziom w polskich mediach na temat wydarzeń w Chinach

Żałosny poziom w polskich mediach na temat wydarzeń w Chinach

Znacie te twarze? Już się zdawało że zniknęły z przestrzeni publicznej raz na zawsze. Ale cóż PIS na swoje bieżące polityczne potrzeby wyciągnął ich z lamusa, po to żeby razem z Niedzielskim i jego zastępcą – odpowiedzialnymi za zakup 200 milionów dawek „szczepionki” mRNA, która sieje spustoszenie w zdrowiu Polaków ,podtrzymać zgrabnie mit pandemii, która byłą plandemią, mit skuteczności maseczek, który urąga rozumowi felczera i pielęgniarki oraz dokopać Rosatiemu z PO, który poszedł po rozum do głowy i logicznie rozumując iż covid-19 nie jest niczym groźnym, a PCR i inne testy są do dupy (i słusznie bo te fakty zostały potwierdzone przez naukę!) przyszedł do Sejmu mimo, że test mu wyszedł dodatni (nie pierwszy i nie ostatni, a jeśli zrobi ich odpowiednio dużo to wyjdzie mu dodatnich odpowiednio dużo) zagłosować przeciw Ziobrze w wotum nieufności. PIS zapoczątkował plandemię w Polsce na zlecenie zewnętrzne z USA w procesie wprowadzania Scenariusza III Wojny Światowej jako narzędzie zrywające współpracę międzynarodową i wprowadzające kontrolę granic i społeczeństw. Narzędzie to okazało się użyteczne we wszystkich krajach w tłumieniu buntu społecznego i dyscyplinowaniu społeczeństw przed dniem 24 lutego kiedy rzeczywiście w Europie wybuchła wojna.PIS przedłużał jego represyjne, antypolskie stosowanie i przedłuża nadal w nieskończoność, bo wciąż jest użyteczne w walce politycznej o władzę, jak też  potrzebne mu dla usprawiedliwiania wprowadzonego bezprawia i spowodowanej nim fali śmierci Polaków trwającej od 13 marca 2020 roku do dzisiaj**. 

Kontynuowanie przez partię PIS i jej media tej skompromitowanej linii covidowej, która przyniosła Polsce dwucyfrową inflację i zerowy wzrost gospodarczy* oraz 230 000 nadmiarowych zgonów w latach 2020-2021 wróży tej partii bardzo źle w nadchodzących wyborach. Im się wydaje że panują nad sytuacją ponieważ zrobią publiczną pokazówkę PO na temat ich konszachtów z Rosją. Cios w te zdychające skaczące sobie do oczu sprzedajne, służalcze w stosunku do obcych Partie Okrągłego Stołu przyjdzie z zupełnie innej strony. Przyjdzie nieuchronnie. Już nadciąga! Zapamiętajcie moje słowa i rozliczcie mnie z nich po wyborach 2023. 

*wzrost PKB 2020 = – 2,7% zamiast prognozowanego wcześniej + 4,5% co = minus 7,2%; wzrost PKB w 2021 = + 6,8% wciąż oznacza na koniec tego okresu minus 0,4%, a po roku obecnym ma znowu nastąpić niemalże zerowy wzrost PKB w 2023 roku. Takie są prawdziwe realia zamiast chciejstwa Morawieckiego, Kaczyńskiego i spółki, którzy opowiadają kłamstwa o doganianiu Francji. Do takiego samego o ile nie gorszego wyniku doprowadziłyby nas też rządy plandemicznych formacji sejmowych PO/KO 2050 czy Lewica Razem.

** Materiał informacyjny nr 2 z Niemiec i UK pokazuje wiarygodne dane statystyczne na temat „nagłej” umieralności w tych krajach. Z Polski oczywiście danych brak – poza publikacjami z województwa łódzkiego na temat niespotykanego wzrostu zachorowań na HIV, które zresztą przemknęły tylko jak meteor przez media głównego ścieku.

wPolityce: TYLKO U NAS. Eksperci komentują lekkomyślne zachowanie Rosatiego: „Immunitet rozwiązuje problem”; „To nie jest dobry przykład”

Materiał numer 1 jest bardzo bardzo ważny, szczególnie go polecam, podobnie jak nr 2.Porównajmy co robi nierząd Polski z Kaczyńskim, Morawieckim i Niedzielskim, a co robi rząd np. Danii, Norwegii, czy choćby Florydy – wzorca Trumpowskiego Konserwatyzmu tak uwielbianego przez PIS i Kaczyńskiego i tzw Prawicę..

Materiał informacyjny nr 4 polecam dla trzeźwego oglądu geopolityki po to byśmy mogli sobie wyrobić nieco inny punkt widzenia na to co dzieje się w Chinach – nie po to żeby Chiny polubić i je naśladować, ale po to żeby WIEDZIEĆ. Jest to moim zdaniem materiał skrajnie prochiński. Leszek Ślazyk marzy w nim o sile Chin zdolnej zrównoważyć potęgę USA, ale jest to tylko marzenie o sile, sile której jak na razie wciąż nie ma. Opowieści o tym, że w Europie nie produkuje się określonej amunicji bo jest w niej niezbędny komponent bawełniany z Chin, którego nie  ma to baśniuszki do poduszki Dziadka z Mchu i Paproci. Zwłaszcza w chwili, kiedy Ukraina samodzielnie uruchomiła w warunkach wojny i ostrzałów rakietowych i nalotów dronów irańskich (rodem z tego przemiłego sojuszu Chińsko-Irańsko-Arabskiego – najbardziej demokratycznej koalicji na świecie –  o której pan Ślazyk mówi) masową, idącą w dziesiątki tysięcy produkcję amunicji kalibru 152 i 122 milimetrów. Kpiarsko-chichusiowo-śmichusiowy ton całej tej wypowiedzi na temat USA i EU przypomina niestety żywcem wypowiedzi Sołowiowa i Girkina/Striełkowa z audycji kremlowskich i pohukiwania Ławrowa i Putina o tym, że zaraz swoją niezmierzoną potęgą zmiotą cały świat z powierzchni Ziemi, podczas gdy właśnie obrywają na potęgę po dupie, od jedynej prawdziwej potęgi – NATO.

1. Grzegorz Płaczek – Nie jestem antyszczepionkowcem, ale warto posłuchać kilku faktów! (szczepienia dzieci na c-19 w Polsce!)

https://banbye.com/watch/v_cYXe9Nn4ECjp

https://www.youtube.com/watch?v=XCsaQ8nNFL0

2. GNN: Niemcy i UK – wzrost nagłych zgonów od wprowadzenia szczepień mRNA

Niemcy – od wprowadzenia masowych szczepień nagłe zgony z wszelkich przyczyn 2.5 razy wyższe ; UK- wszelkie zgony z wszelkich przyczyn u szczepionych o 26% wyższe, niż wśród nieszczepionych.
Nagłe zgony z nieznanych przyczyn w Niemczech kwartałami 2016-2022

szczegóły w

„sudden death from unknown cause” – by el gato malo (substack.com)

Podczas trwających mistrzostw świata w piłce nożnej w Katarze zmarło nagle już dwóch reporterów telewizyjnych. Już 3 a to dopiero półfinały.
Qatar World Cup: Second journalist ‚died suddenly’ on same day as Grant Wahl – Mirror Online

ttps://www.mirror.co.uk/sport/football/news/qatar-world-cup-journalist-death-28711046.amp

Zgony w UK z wszelkich przyczyn (nie tylko nagłe) o 26% wyższe wśród zaszczepionych niż nieszczepionych

szczegóły w

The Vigilant Fox
‘The One Chart That Tells the Entire Story’: Analysis Shows 26% Worse Mortality Among the Vaccinated
Watch now (2 min) | ‘COVID-19 Vaccines: What They Are, How They Work and Possible Causes of Injuries’. That’s the title on the agenda today (December 7, 2022), as Senator Ron Johnson holds a roundtable discussion of doctors, medical experts, and researchers in an effort to shed light on the current state of knowledge regarding the Covid-19 shot…
Read more
Zrecenzowany artykuł przedstawiający wyniki autopsji zmarłych nagle, jednoznacznie dowodzi, że przyczyną wielu nagłych zgonów są szczepienia mRNA na CovidConclusive Proof. Peer Reviewed German Study. The Jabs Cause Cardiac-Mediated Death! Do You Still Need More Evidence? Is This Murder of Children, Suicide by Jab? (substack.com)

https://supersally.substack.com/p/conclusive-proof-peer-reviewed-german?utm_source=post-email-title&publication_id=429125&post_id=90344403&isFreemail=true&utm_medium=email

szerokie omówienie badania tutaj

Myocarditis German evidence – YouTube ttps://www.youtube.com/watch?v=j_DdSMn55cA

oraz seria artykułów w

VAX_DANGER (2022-12-13) Tue [killJAB] – by Super Spreader (substack.com)

w tym najciekawszy dla mnie

The Most Important Dataset of the Pandemic Was Just Released
Germany Has Provided The Means To Quantify The Human Cost Of The Experimental Vaccination Program

https://www.youtube.com/watch?v=N2HIj8qXUwc

4. Strajk.eu: Żałosny poziom w polskich mediach na temat wydarzeń w Chinach

https://youtu.be/7zBnob4yFvs

Podziel się!