Wojciech Sumliński: Niebezpieczne gry Jarosława Kaczyńskiego

Niebezpieczne gry Jarosława Kaczyńskiego

Nigdy się nie poddawaj #48

Wielka Zmiana i Wolni Ludzie w natarciu! 100% zgody. CB

https://www.youtube.com/watch?v=HahqGqhALoI

 


Gazowy przekręt stulecia – dzieło minionego, przestępczego rządu! — NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI ANDRZEJA LEPPERA w sklepie sumlinski.com.pl: https://sumlinski.com.pl/ksiazki/67-n…

 

Jeżeli ktoś nie wie kim jest pan Wojciech odsyłam do naszych publikacji na temat sprawy Wojciecha Sumlińskiego.

 

TVP nareszcie ujawnia wywiad Sumlińskiego z Komorowskim, czyli o Mafii WSI!

Paweł Kukiz: 1. W Programie Rafała Ziemkiewicza; 2. Sumliński o Kukizie; 3. Jak rozpoznać informacyjną Agenturę Putina lub Berlina!

19 12 2015 – Finał Sprawy Wojciecha Sumlińskiego podsumowaniem odchodzącej III RP

 

18 05 2015 – II Tura – W III RP wszystko jest możliwe – Empik blokuje sprzedaż książki Sumlińskiego! – Sitwa WSI w akcji! Platforma z Komorowskim na dnie!

 

Mix Kolonko: Prawda o śmierci ks J. Popiełuszko i A. Leppera

 

21 05 2015 – Komorowski stchórzył przed debatą niezależną u Kukiza! – WIELKA ZMIANA! Nie głosuj na KOMOROWSKIEGO, już raz Cię oszukał! Paweł Kukiz: Czas minął – To jest wojna!!! Czerwona generalicja popiera Komorowskiego!

Podziel się!

14 komentarzy do “Wojciech Sumliński: Niebezpieczne gry Jarosława Kaczyńskiego

 1. Taka ciekawostka w temacie stosunków międzynarodowych. W pierwszym noworocznym wydaniu ambasada Turcji zamieściła gratulacje (na całą stronę) dla Polski z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Mały cytat:

  Turcy zawsze wspierali dążenia niepodległościowe i terytorialną integralność Polski.
  Sam Adam Mickiewicz, polski wieszcz narodowy, mówił o Turkach:
  „W czasach, kiedy żadne z państw nie sprzeciwiało się uciskowi Polski przez wrogich
  sąsiadów, jedynymi naszymi przyjaciółmi byli Turcy. Darzymy naród turecki przyjaźnią
  jako ten, który nie ugiął się przed naszymi wrogami i nie zaakceptował rozbiorów Polski.”

  A jak wspominałem kiedyś, wcześniej był komunikat od ambasady Turcji dziękujący za wsparcie od Polski w czasie ostatniego zamachu stanu w Turcji.

  • Zamach zorganizował Erdogan przy pomocy tureckiego nacjonalistycznego/radykalnego wojska. Turcja po tym jak Iranowi przytną palce i obiją stanie się jedynym oparciem w świecie Islamu i tylko ich głos będzie brany pod uwagę. Jest, to wizja Imperium Osmańskiego jakie ma wrócić na właściwe tory (według Turków i muzułmanów), po okresie stagnacji jakim był okres państwa świeckiego. Turcja od zawsze była radykalna, a okres świecki, to jest właśnie projekt USA/Europa.
   Co do komunikatu, takie słowa ze strony Turcji są dobrym prognostykiem w świetle powstanie Międzymorza. Oznacza, to mniej więcej, że w przypadku napaści na Polskę Niemiec – Rosji, Turcja może wspomóc Polskę. Turcja jest w NATO, ale jest ona jakby osobnym elementem niezależnym od Hegemona USA.

    • Prowokację, którą później zażegnali w swych objęciach Erdogan z Putinem, bardzo romantyczne zakończenie. Typowe podpalanie stołka na którym siedział w ów momencie Erdoga. A to, że piloci uciekli do placówek CIA znaczy jedynie tyle, że państwo świeckie Turcja była głęboko inwigilowana przez kraje „zachodnie”. Piloci, to najważniejsi żołnierze w dzisiejszym świecie armii.

 2. Duda przegrał otaczając się wsiokami, sprawa raport wsi i niestety mam wrażenie że rodzina i znajomi żony robią dobrą robotę dla pewnej grupy społecznej która nienawidzi Polaków ( Pan Wojciech tego nie dostrzega lub zachowuje to dla siebie)
  Morawiecki ma szybki test pod tytułem pan minister Antoni Macierewicz.
  Zobaczymy co przyniosą zmiany w sądach bo to jest istotny ruch w dalszej grze o Polskę.

 3. Panie Wojciechu Sumliński. Swoimi pytaniami do PiS, po dwóch latach rządów tej partii, i wcześniejszych, już sam Pan sobie odpowiedział o co tutaj chodzi. To układ. Ameryka, tak jak Rosja, nie jest święta.Oba kraje ostro sobie i zupełnie nie etycznie poczynają. Podobnie UE czy Izrael. PiS, jak każda inna partia, wybrał swoja drogę relatywizmu politycznego za którym idzie i historyczny i ekonomiczny/gospodarczy i ustrojowy. Oparli się o konkretny układ, pomimo jego działań spod fałszywej flagi. Dlatego, większości z tego, czego się Pan domaga, się nie spełni. Sam Pan o tym mówi, w nawiązaniu do Żydów. Rozumiem, że Pana pytania są już odpowiedzią a zarazem oskarżeniem. Bo nikt jej Panu ze strony PiS nie udzieli, ani swoimi działaniami, ani werbalnie. Żyjemy w po-okrągłostołowym układzie, PiS to żadna prawica. To inna postać tego układu, dostosowana do sytuacji społeczno – politycznej. Jest Pan odważnym, widzę, że nie naiwnym człowiekiem.

 4. Piękne i celne słowa na koniec, oddające istotę prawdziwego Chrześcijaństwa. Trzymajmy się Prawdy! Prawda wyzwala nie tylko indywidualnie, lecz cała Polskę. Państwowo, duchowo, politycznie, gospodarczo. Prawda to również ta Prawda o zbrodniach i podbojach katolicyzmu. Nie tylko o współczesnej polityce. Ty;e tylko Panie Wojciechu, że w relatywizmie nie ma miejsca na Prawdę. Jedynie na jej ułamki i pełno kłamstw.
  Przecież Pan wie, dlaczego Szydło czy Duda nie wygarnęli tej prawdy Trupowi, na oczach całej Polski. O sprzedaniu nas Moskwie, o przekazaniu Rosji 1/3 kraju, o tolerowaniu Rosji całe lata pomimo wspólnego z Hitlerem wywołania II wojny, o utajnianiu Katynia podobnie jak długo holokaustu, o tolerowaniu zamordyzmu w Emiratach a ganieniu Iranu, itd…itd…
  Bo rządzi relatywizm Kwaśniewskiego i mu podobnych, z jednego układu talmudycznego, załganego, nie żadna tam Prawda!
  Tylko Prawda postawi Świat na nogi, w pokoju i rozwoju, uczciwie, sprawiedliwie.
  Lecz nie przy tych ludziach.
  Oni żyją w półprawdzie, czyli wspomnianym relatywizmie.
  A półprawda, to kłamstwo prowadzące czasami do chwilowych sukcesów, lecz na dłuższą metę zawsze do kolejnej niewoli.
  Nie mamy odważnych Polaków u władzy, uznających tylko Prawdę.
  Za nią, oddał życie JFK.
  I każdy odda, u władzy, kto się jej domaga, tylko jej używa.
  Dlatego politycy kluczą, relatywizują, szukają układu.
  Efekt?
  Rządzi układ.
  To w naszych czasach, prosta droga do układu globalnego, NWO.
  Spisek?
  Nie!
  Wynik zwykłego relatywizmu.
  Podporządkowania się narodów, za ograniczone korzyści.

 5. Jeszce im wierzycie?
  http://imperiya.by/video/62ub1Cw4APu/PiS-zrobi-Was-w-konia-dorwnujc-PO-w-hipokryzji-160.html

  Czy chrześcijańscy, są ci, którzy podają się za katolików i stale mieszają religię do polityki, obnoszą się z nią, wspierają medialnie. To talmudyzm, czyli anty-etyka, podszywanie się, kłamstwa we własnym interesie. A tylu Polaków właśnie za rzekomą religijność katolicką ich popiera.

  Czy patriotami są ci, którzy dużo mówią o narodzie i suwerenności kraju i wolności Polaków, gdy sami im tej wolności nie oddają. Żadnej demokracji, czy ekonomicznej, gospodarczej. To talmudyzm.

  Czy prawicowi są ci, którzy podają się za Prawicę a czynią jak socjaliści? To Talmudyzm.

  Wszystko to pijar.

  Morawiecki K. w nagraniach u Sowy sprzed wyborów, chwali PO za dokonania gospodarcze i inne. A po wyborach ich krytykuje. To przecież gra, udawana walka wspierana pozorami, pojedynczymi rozwiązaniami – rodzynkami. Każda władza coś musi dać, dla uwiarygodnienia pijaru. Nigdy jednak wolnościowymi czy w ustroju czy gospodarce.

  I te szabasowe spotkania, debaty w myckach, niekiedy z gwiazdą, symbolem poddaństwa lub przynależności do tej kultury i nacji.

  Jest jeden projekt, Judeo – Polonio – Ukraina. Dlatego mamy banderyzm, byśmy się ponad głowami sefardystów sami z Rusinami nie połączyli, bez nich. Władza sefardyjska nad Ukrainą, stworzyła neobanderyzm i go rozwija. Władza sefardyjska w Polsce, go toleruje. Bo tylko strach i wrogość nas dzielą. Dwa narody, starożytne, słowiańskie, poscytyjskie, które zjednoczone, w trymiga by stały się rdzeniem Międzymorza.

  Zastanówcie się, kto rządzi naszym krajem od lat? Jaka sitwa, nacjonalno – ideologiczna, powiązana od wojny a niekiedy i przedwojnia.

  http://imperiya.by/video/ReNW_vUw9Tu/Mateusz-Morawiecki-to-typ-ekonomisty_psychopaty-Jacek-Wilk.html

  http://imperiya.by/video/JgciiwEKHZd/Jonny-Daniels-chce-wyeliminowa-Brauna-Reyser-odpowiada.html

  http://imperiya.by/video/hoIc1Itbau4/Co-powiedzia-Morawiecki-w-restauracji-SowaPrzyjaciele.html

  http://imperiya.by/video/sxBGvHc0u5r/OTO-PLAN-KACZYSKIEGO-I-POROSZENKI-CAA-UKRAINA-NA-UTRZYMANIU-POLAKW-.html

  • Czy chrześcijańscy, są ci, którzy podają się za katolików i stale mieszają religię do polityki.

   Tak,ponieważ jest to religia stworzona przez władzę do podtrzymywania swej władzy.

   Nie ma czegoś takiego jak „prawdziwe chrześcijaństwo” w którym nie występuje kosmopolityzm
   walka o wpływy ,przejmowanie ziemi,polityka itd itp etc etc

   „Niewolnicy! Z całą bojaźnią bądźcie poddani panom nie tylko dobrym i łagodnym, ale również surowym.”( 1 P 2,18).

   „Niewolnicy, bądźcie we wszystkim posłuszni doczesnym panom, nie służąc tylko dla oka, jak gdybyście się mieli ludziom przypodobać, lecz w szczerości serca, bojąc się Pana.” (Kol 3,22; por. Ef 6,5n).

   „Każdy niech pozostanie w takim stanie, w jakim został powołany. Zostałeś powołany do wiary jako niewolnik?
   Nie martw się! Nawet gdybyś miał okazję stać się wolnym, skorzystaj raczej z twego niewolnictwa [pozostając w tym stanie]” (por. 1 Kor 7,20n).

   “Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.” Zbigniew Brzeziński

   Dlatego też:

   „Senat jednogłośnie zatwierdził uchwałę Rady Wydziału Nauk Społecznych o nadaniu doktoratu honoris causa byłemu doradcy Prezydenta USA prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu

   za wkład w rozwój nauki oraz za zasługi dla narodu i kultury chrześcijańskiej w Polsce i na świecie”.

   kul.pl/doktor-honoris-causa-kul-zbigniew-brzezinski,art_11697.html

   List do Rzymian, Obowiązki Chrześcijanina, Miłość i pokora zasadą postępowania,

   13: Posłuszeństwo wobec władzy świeckiej
   1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. 2 Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu.
   Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia. 3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego.
   A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. 4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga,
   [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle. 5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie. 6 Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd.
   7 Oddajcie każdemu to, mu się należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć.

   Kpł 25:44-46
   Kiedy będziecie potrzebowali niewolników i niewolnic, to będziecie ich kupowali od narodów, które są naokoło was. Także będziecie kupowali dzieci przychodniów osiadłych wśród was, przychodniów i potomków ich, urodzonych w waszym kraju. Ci będą waszą własnością. Zostawicie ich w dziedzictwie waszym synom, aby ich posiadali na własność, na zawsze. Będziecie ich uważać za niewolników. Ale z braćmi Izraelitami nie będziecie się obchodzili srogo.

   Niewolników (w tym dzieci) jak najbardziej można kupować:
   Jeśli kupisz niewolnika – Hebrajczyka… Wj 21, 2

   Kiedy będziecie potrzebowali niewolników i niewolnic, to będziecie ich kupowali od narodów, które są naokoło was. Także będziecie kupowali dzieci przychodniów osiadłych wśród was, przychodniów i potomków ich, urodzonych w waszym kraju. Ci będą waszą własnością. Kpł 25, 44

   Można też sprzedawać w niewolę swoje dzieci (dziewczynki):
   Jeśliby ktoś sprzedał swą córkę w niewolę jako niewolnicę… Wj 21, 7

   Niewolników oczywiście można bezkarnie bić, muszą jednak przynajmniej dzień zostać przy życiu:
   Kto by pobił kijem swego niewolnika lub niewolnicę, (…) A jeśliby pozostali przy życiu jeden czy dwa dni, to nie będzie podlegał karze, gdyż są jego własnością. Wj 21, 20-21

   „Rasa ludzka umrze na cywilizację.” Ralph Waldo Emerson

Dodaj komentarz

Zaloguj się lub zarejestruj aby komentować bez podpisywania i oczekiwania na moderację (od drugiego komentarza).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.