Biesiada Biesów czyli dary dla tych którzy przed świtem żywią się woniami
smOKO Jeziorka
Biesiada Biesów czyli dary dla tych którzy przed świtem żywią się woniami
smOKO Jeziorka
Trump w więzieniu? Czy wyrok sądu pozbawi go szans na prezydenturę?
To zdjęcie z Dnia Dziecka przechodzi do historii! Nigdy się już nie odklei od tego człowieka, zwłaszcza że Naród jest tak zdegustowany 6 miesiącami rządów Tęczowej Koalicji, że fala dowcipów dorównuje tej z czasów PRLu. Jak można być tak głupim? Naprawdę nie wiem!
A zjednoczenia organizacji i partii Demokracji Bezpośredniej jak nie było tak nie ma.
Wieści zza Wielkiej Wody (materiał nr 1) są nie najlepsze. Miejmy nadzieję że za dwa tygodnie z Eurowyborów będą lepsze.
Dzisiaj Globalista (materiał nr 2), podobnie jak Pan Tusk nie ma też dla Polaków dobrych wiadomości. Polacy są BIEDNI i POZOSTANĄ BIEDNI. Zamknięcie rozwojowych inwestycji, podpis pod paktem migracyjnym, podwyżki cen wody, gazu, prądu, benzyny, obniżka 14-stki dla emerytów i inne oszustwa wyborcze (np obietnica PODNIESIENIA progu kwoty wolnej od podatku) – Taki jest faktyczny trend ROZWOJOWY POLSKI i WZROST ZAMOŻNOŚCI, wyznaczany przez Proniemiecką Koalicję.
I nie pomoże im dla Wizerunku ani ten obrazek u góry ani zmiana frontu na granicy białoruskiej, która śmieszyłaby gdyby nie fakt, że żołnierz walczy o życie, a to ON SAM – Przemądry Europejczyk, kumpel Macrona, von der Leyen i Scholza – przyczynił się do obecnej eskalacji brutalności „tych biednych migrantów” z nożami, szkolonych przez KGB, których własnymi ryncami 6 miesięcy temu bronił jeszcze razem z Postkomuną, jak nie przymierzając Kmicic Częstochowy. Tymczasem Europa jest już dzisiaj pełna Czarnych i Islamskich Nowych Europejczyków (materiał nr 3).
Diabelski Kamień z Kontrewersu pod Mieniowem (Kieleckie)

08.12.2006 CHYBY LAS ( WOJ SWIETOKRZYSKIE) KAMIEN PIASKOWIEC Z RYTAMI PRAWDOPODOBNIE Z OKRESU NEOLITU DZIS ZOSTAL PRZEWIEZIONY POD URZAD GMINY W POBLISKIM MNIOWIE . BYLO TO KONIECZNE Z UWAGI NA TO, ZE PO ODKRYCIU RYSUNKOW TURYSCI ZACZELI GO NISZCZYC. W MIEJSCE ORYGINALU STANIE REPLIKA. A GLAZ STANIE PRZED URZEDEM W SPECJALNYM SZKLANYM POJEMNIKU . RYTY NA GLAZIE SA HOMOLOGIOCZNE Z RYTAMI INDIAN HOPI I SWIADCZA O KULCIE SZAMANIZMU . WEDGLUG SZACUNKOW ARCHEOLOGOW MOGA MIEC OKOLO 18 TYSIECY LAT.
FOT. JAROSLAW KUBALSKI / AGENCJA GAZETA
Phil Konieczny: Prawdziwe wiadomości 30.05.2024
Oficjalna narracja rządu „polskiego” i mediów prorządowych rozjeżdża się z rzeczywistością, którą możemy zauważyć gołym okiem. Dotyczy to nie tylko zachorowań przez młodych ludzi na raka po roku 2021. Nie ma portów zbożowych, nie ma CPK, nie ma atomu, nie ma raka. Za to są TELEWIZYJNE IGRZYSKA KOMISJI ROZLICZENIOWYCH KTÓRE NIKOGO NIE POCIĄGNĄ DO ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI, podwyżki cen prądu, gazu i benzyny o 30% oraz spłata przez Polaków majątku utraconego przez Żydów z powodu zrujnowania naszego kraju najazdem Niemców II wojną Światową.
Więc jesteśmy w końcu jako Polska KRAJEM PRAWORZĄDNYM.
TO KRÓTKIE PODSUMOWANIE OKRESU 6 MIESIĘCY RZĄDÓW AGENTA WORLD ECONOMIC FORUM (NWO1) TUSKA I JEGO TĘCZOWEJ KOALICJI: PO/KO+2050+PSL+NOWA LEWICA.
Marsz Wolności i Zdrowia – VIII Protest Przeciw Przymusowi Szczepień 8.06.2024
Stop NOP i Justyna Socha zaprasza!
A ja popieram bezwzględnie to wydarzenie. CB
Daleki jestem od dawania wiary tym ludziom spod szyldu jak na obrazku, ale… niestety istnieje coś takiego jak Polska Racja Stanu więc….? Wóz albo przewóz, albo Nosił Wilk (Niedźwiedź) razy kilka ponieśli więc i ..???
Nie jestem zwolennikiem polityki vegańskiej wobec Rosji, uprawianej przez W. Gadowskiego czy przez S. Pitonia. To co S. Pitoń ostatnio mówi to moim zdaniem pekińsko-moskiewski punkt widzenia rzeczywistości). Rosjanom – znów moim skromnym zdaniem – należy zmłócić tyłki na bitki lub na schnitzle po wiedeńsku albo po niemiecku (tj. na rumsztyki). A jeszcze lepiej posiekać im je na sznycle po polsku czyli na drobno mielone! W sumie tak czy siak całkiem na krwawo i mięsnie, bez żadnej vegańskiej łagodności obyczajów! Bo inaczej nie ROZUMIEJĄ. BEZ ZŁUDZEŃ – NIE ZROZUMIEJĄ!!!
Niestety USA i UE boi się szybkiego i zdecydowanego uderzenia w Rosję i stawia na Zimną Wojnę. Wojnę MOŻNA BYŁO oczywiście ZAKOŃCZYĆ W ZESZŁYM ROKU KIEDY UKRAIŃCY ZDOBYWALI KUPIAŃSK I CHERSOŃ, ALE SKĄPIONO IM BRONI, RAKIET, SAMOLOTÓW – WSZYSTKIEGO!!!
Jak wiecie ostatnia Zimna Wojna trwała 40 lat. Ja wolałbym jakąś taką taktykę, której efektów dożyję. Ponieważ zapowiedziałem publicznie że przeniosę się na Welę, w Prawię albo nawet i w Jednię, czyli do Światła Świata po ukończeniu lat 120, więc obawiam się, że przez kilka ostatnich miesięcy na tym Łez Padole mogę już niezbyt jasno klapować co się w koło mnie dzieje, a co dopiero tak daleko jak na Wschodniej Ukrainie czy w Moskwie, albo Pekinie.
Jednakże muszę na koniec przyznać, że taktyka Zimnej Wojny już raz się sprawdziła, więc jest skuteczna i istnieje też szansa że rzeczywiście dożyję dnia całkowitego załamania się Rosji w wyniku zastosowania taktyki zimnowojennej, chociaż będę już wtedy człowiekiem bardzo wiekowymi słabo zapewne kontaktującym co jest co i kto jest kto.
Cytat dnia: „Kawałki mięsa dobrze wytłuc, lekko posolić. Tak przygotowane sznycle wiedeńskie obtoczyć w mące, i w jajku, następnie w bułce tartej. Na patelni rozgrzać dosyć dużą ilość tłuszczu – oleju lub masła. Sznycle po wiedeńsku należy smażyć po obu stronach aż do uzyskania złotego koloru panierki.”
Niewidzialna armia, przysięga rycerska na Słońce, oraz czarna legenda I RP, szlachta jako właściciele niewolników.
Głęboko w syberyjskich lasach odkryto tajemniczą strukturę. Jest to „przełomowe odkrycie”
Czego w Niemczech nie wolno śpiewać?
Oto mamy w Niemczech NOWY FASZYZM, który walczy ze Starym Faszyzmem dokładnie tymi samymi faszystowskimi metodami. A było już tak pięknie. Dosłownie jak w Raju, który cały świat powinien był naśladować i wcielać u siebie. Niestety teraz w Polsce wcielane jest wszystko najgorsze co stamtąd płynie. Ale bynajmniej nie od pół roku. Od 1989!!!
Będzie referendum ws. Puszczy Białowieskiej
Dzisiejszy materiał nr 1 to klasyczna ilustracja metody stosowanej przy rozbijaniu Polskiego Ruchu Wolnościowego przez różne służby, agendy i organizacje rządowe, czy pozarządowe finansowane z Polski, przez granty czy przez określone podmioty zagraniczne działające niejawnie przeciw ruchowi wolnościowemu i jakiemukolwiek ruchowi, który zakłóca przyjęte w Polsce układy zainstalowane w 1989 roku (Układy Okrągłostołowe zarządzające Polską w powiązaniu z międzynarodowymi ich mocodawcami).
Ruch Wolnej Medycyny, Ruch Wolnych Ludzi i Ruch Demokracji Bezpośredniej dostał się na widelec tychże organizacji w roku 2019 („przypadkowo” w przygrywce do Stanu Wojennego zwanego Pandemią 2020-2022 i Wojny Rosji z Ukrainą / Zachodem – od lutego 2022) i zaczął być mocno inwigilowany oraz rozbijany.
Podobnie, ale wcześniej rozbijano Ruch Słowiański od roku 2014 (w Rodzimowierstwie Polskim, czy Zrzeszeniu Słowian od jego rejestracji, czy inicjatywy w Świętokrzyskiem -członków Zrzeszenia i Adolfa Kudlińskiego, czy medialnie jako Turbosłowiaństwo), co „przypadkiem” zbiega się z czasem Majdanu w Kijowie i początku wojny Rosji z Ukrainą w Donbasie i na Krymie).
Tak działają „służby” w Polsce („służby” – czytaj ten cały Układ Zarządzający Polską z jego krajowymi i zewnętrznymi agendami, mediami, i niejawnymi organizacjami), tak dzielą i rządzą.Wchodzą do serca organizacji wolnościowych, udają bardziej papieskich niż sam papiż, prą do zarządu, do finansów, a potem przejmują – jeśli ktoś nie zna ich metod i w porę ich mnie rozpozna – To spotkało właśnie jak widzę Jerzego Ziębę – dziwne że dopiero teraz.
Obecnie ich łupem padł też Festiwal Wszyscy Jesteśmy Jedno w Bałtowie, po aresztowaniu Dzikiego Preppersa, co było częścią ich działań przeciw Królestwu Słowian. Najpierw używano szyldu „Hrabia Potocki” i innych londyńskich rzekomo słowiańskich organizacji, telewizji, prasy internetowej rzekomo słowiańskiej, radia itp, a teraz mamy inne, kolejne podmioty….
Działanie Bogdana Morkisza i Siewców Prawdy wykazuje cechy dzielenia i rozbijactwa oraz nadużywania autorytetu osób publicznych – Mam tutaj osobiste negatywne doświadczenia, których nie zamierzam opisywać publicznie.
Dziwię się Jerzemu Ziębie, że dopiero teraz zaczyna banować tego typu wulgarne ataki na siebie i to co reprezentuje swoją niezależną wolnościową postawą. Ja robię to od roku 2013 a w 2014 był już taki zalew kremlowskiego i antypolskiego i antysłowiańskiego hejtu i tak ostry trolling, że szedł w setki dziennie w czasie pierwszej wojny na Ukrainie. Sypały się też groźby karalne przeciw mojej osobie. Na to trzeba być przygotowanym i uodpornionym.
Materiał nr 2 to demokracja bezpośrednia w zastosowaniu w realiach Polski, w takiej skali w jakiej godzą się na jej działanie w karykaturalnej postaci uczestniczy Porządku Okrągłostołowego w Polsce.