Welesożary, czyli Odcięta Noga Byka (2) – „Carpe diem” kwantowej RzeczyIstności i Wielkie Odczarowanie Krakowa (Archiwum 2016)

Welesożary, czyli Odcięta Noga Byka (2) – „Carpe diem” kwantowej RzeczyIstności i Wielkie Odczarowanie Krakowa (Archiwum 2016)

Przypominam przy pomocy tego jednego linku cały cykl o Odciętej Nodze Tura/Byka. Linki do poszczególnych dalszych lub poprzednich części cyklu znajdują się na końcu każdego z odcinków. Warto zobaczyć nie tylko Odczarowywanie Krakowa w roku 2016 – Między innymi Krypty Gereona, ale wielu innych miejsc – i grono osób, które to działanie przeprowadziły – fantastycznych Istot zresztą – ale też warto rzucić na te treści okiem po latach, żeby zobaczyć gdzie obecnie jesteśmy. Polecam na koniec fotoreportaż Arjuny .

Wszelkie klątwy i kłódki założone przez egzorcystów krystiańsko-watykańskich na tych miejscach zostały wtedy zdjęte i energie tych przyrodzonych czakramów zostały ponownie uruchomione.  Znakiem skuteczności tego działania niech będzie udostępnienie Krypty Gereona dla zwiedzających, po dziesiątkach lat bezprawnej obstrukcji kościelno-naukowej. 

Nie zapominamy tutaj absolutnie o ważnej roli Andrzeja Nikodemowicza w tym dziele OTWARCIA WAWELU i Krypty GEREONA oraz roli Zwolenników Czakramu Wawelskiego. Otwarcie ostateczne nastąpiło w roku 2020.

 

 

Welesożary, czyli Odcięta Noga Byka (2) – „Carpe diem” kwantowej RzeczyIstności i Wielkie Odczarowanie Krakowa

 

Czytajcie też ciąg dalszy:

Wielkiego Odczarowania Czakramu Wawelskiego i Krakowa ciąg dalszy – 2020

Zobaczcie też koniecznie:

 

Wielkie Odczarowanie Krakowa (fotoreportaż Arjuny 2016)

 

Podziel się!