Nieznana Historia Świata: Łukasz Kulak – Supercywilizacja. Odkrycie Polskiego Naukowca

Supercywilizacja. Odkrycie Polskiego Naukowca

Profesor Szałek najwyraźniej poszedł tropem Stanisława Szukalskiego, który również doszedł do wniosku że istniał prajęzyk wspólnoty ludzkiej cywilizacji, nazwał ów język Macimową, a lokował go na Wyspie Wielkanocnej. Działo się to w okresie międzywojennym kiedy działa Szczep Rogate Serce w Krakowie. Oczywiście Stach z Warty był przede wszystkim artystą plastykiem, w związku z czym wyśmiewano się z niego i posądzano go obsesję oraz schizofrenię.  Do dzisiaj Szukalski jest traktowany zupełnie niepoważnie przez tzw elity intelektualne. Tymczasem Wyspa Wielkanocna przewija się w wielu przekazach i wizjach wbrew bardzo późnemu datowaniu oficjalnemu jej cywilizacji. Sam doświadczyłem takich przekazów o czym pisałem w artykułach na blogu. Linki do nich przypominam przy okazji.

Jaki los spotka teorie i dowody przedstawiane przez profesora Szałka? Jak widać dotychczas, kiedy odkrycie przekracza zdecydowanie ramy współczesnej dogmatycznej nauki spotyka się po prostu z przemilczeniem a jego autor z ostracyzmem. Praca popularyzatorska jaką wykonuje Łukasz Kulak zasługuje na najwyższą uwagę i docenienie. Przedstawiałem na blogu jego materiały także związane z cywilizacją Mu i Wyspą Wielkanocną. (linki poniżej)

https://www.youtube.com/watch?v=uYuJeKL10uE&feature=youtu.be

Znana historia świata jest tylko fragmentem dziejów naszych przodków. Okazuje się, że jakieś 7 000 lat p.n.e. istniała globalna cywilizacja, na ślady której natknął się polski naukowiec prof. Benon Zbigniew Szałek z Uniwersytetu Szczecińskiego. Badania uczonego oparte są na glottochronologii, czyli datowania na podstawie podobieństw lingwistycznych. Szałek po drobiazgowych studiach uznał, że niektóre języki są do siebie podobne, choć teoretycznie tak być nie powinno. Przy okazji badacz odczytał pismo rongo-rongo, które wywodzi się z cywilizacji Doliny Indusu. W całą sprawę zamieszany jest tajemniczy biały lud.

 

Blog: lukaszkulak92.wordpress.com

E-mail: lukaszkulak92@wp.pl

facebook: https://www.facebook.com/ZatajonaPrawda/

Jeżeli chcesz wesprzeć mnie finansowo możesz przelać określoną przez Ciebie kwotę na poniższy rachunek bankowy: Konto bankowe: 65 1050 1793 1000 0092 5955 9566 (ING BANK ŚLĄSKI)

Ezoteryka Wyspy Wielkanocnej, czyli RApa Nyji a teoria Macimowy S. Szukalskiego.

Jeszcze jedna Dziwna Linia przecinająca Ziemię – Wyspa Wielkanocna – Machu Picchu – Giza

Sielan Dewa – Wyspa Sielskich (Sielnych-Zielnych) Bogów: Siel-Lanka (Śri Lanka) – stare świątynie Światła Świata w Dambulli, Sigiriji i Polonnaruwie oraz Małe Dewy (Male-diwy)

Łukasz Kulak – Inna Historia Świata: Wyspa Wielkanocna. Zaginiony ląd Mu cz.1

Łukasz Kulak – Inna Historia Świata: Ruiny Nan Madol. Zaginiony ląd Mu cz.2

Łukasz Kulak: Inna Historia Świata: Archeologia wysp Pacyfiku, Ląd Mu cz.3

Łukasz Kulak: Inna Historia Świata: Ruiny Yonaguni, Ląd Mu cz.4

Łukasz Kulak – Inna Historia Świata: Gunung Padang, Ląd Mu cz.5

Łukasz Kulak – Inna Historia Świata: Nosiciele Cywilizacji, Ląd Mu cz.6

Łukasz Kulak: Edgar Cayce o Atlantydzie i historii Ziemi

Łukasz Kulak: Nieznana Historia Świata – Cywilizacje sprzed milionów lat?

Tagen TV: Nieznane dzieje Polski – dr Franc Zalewski; 2. Łukasz Kulak – „Zaawansowana cywilizacja z Krakowa” oraz „Kto budował zamki w Polsce”; 3. Dziwne zdjęcie – trójkątne wiertło i runy?

 

Podziel się!