Jeszcze jedna Dziwna Linia przecinająca Ziemię – Wyspa Wielkanocna – Machu Picchu – Giza

 

https://www.youtube.com/watch?v=Uv-E7SIlL7Q

 

Film udostępniony po polsku przez BladyMamut – dziwi mnie że przez cały rok ten film miał w Polsce tylko 5800 odtworzeń. Przypisywanie Egipcjanom budowy piramidy w Gizie jest więcej niż nonsensowne, to czysta „naukowa” baśniuszka, najzwyklejsza brednia rozpowszechniana przez zatwardziałych materialistów.

W związku z zablokowaniem w Polsce filmu który znajdował się w tym miejscu publikuję tutaj link i film który zawiera całość przedstawionego tam materiału. PRAWDA jest fascynująca i nie do zablokowania.

https://www.youtube.com/watch?v=kujBFi9cVIA

 

 


 Φ = OIO = Złota Liczba. Równonoc = RA.  π = Bhrama. Fi-⊄i-Pi.

(gdzie ⊄ = cz, a czi = chi=ji)

[tzw. „wielka ostateczność”, tai-ji = taja = 太]

1-44       2-88

24′ filmu (48 minuta nowego filmu) – Tym razem jeszcze jedna Dziwna Linia i trochę więcej materiału do przemyślenia dla wszystkich, którzy są przekonani, że Giza to „nic nadzwyczajnego”, że sztuka budowniczych starożytności da się wyjaśnić przy pomocy dotychczasowych bajek. Warto przypomnieć sobie ten materiał. Najlepiej zobaczyć raz jeszcze cały ten serial od początku do końca. Zwracam uwagę na 23 minutę i 30 sekund. Ta Linia nie jest pomysłem ani „wynalazkiem” „fantasty” Białczyńskiego, czy też innych „geomantów”, speców od wahadełek i „ezoteryków”. Znowu mamy do czynienia z orientacją Linii względem równika i 30 równoleżnika. No i Finał w 36′.  Jak się ma do tej Głównej Linii Linia Nyse Dal – Ślęża – Giza???

 

Linia Gjende Ostoya Ivosojon Chełm Kosza Kraków Brama Morza Mora

25′ – Piramidy rozsiane po całym świecie i przypisywane różnym cywilizacjom, mają podobną budowę  – zapewniającą nienaruszalność w razie trzęsień ziemi,  wskazują Równonoc, początek Słowiańskiego Roku 21 marca, początek każdego agrarnego kalendarza.

15’30” (28 minuta nowo wklejonego filmu) – faraon, ta rzeźba twarzy nie jest wizerunkiem faraona, bo żaden człowiek realny nie ma idealnie symetrycznej twarzy.

30 piramid wokół Nazca? Ciekawostka. Cuzco – Cancun – Saqusayhuaman również tworzy olbrzymi Trójkąt.

 

Trójkąt pokazany w 21’05” (obecnie 39′ nowego filmu) – ma boki 1250 metrów – moduł podstawowy, który pokazałem na budowlach i świętych Wzgórzach Krakowskich., którego krotności ustanawiają odległości między świętymi wzgórzami i kopcami Krakowa.

 1h12′ , 1h 15′ – Na to zwróćcie uwagę w nowym filmie.

I wreszcie dla Wtajemniczonych  wszędzie Złota Liczba, czyli Φ, czyli OIO.

 

 

Podziel się!