Łukasz Kulak: Nieznana Historia Świata – Cywilizacje sprzed milionów lat?

Łukasz Kulak: Nieznana Historia Świata – Cywilizacje sprzed milionów lat?

Jak dawno temu na Ziemi istniały zaawansowane technicznie kultury? Wydawałoby się, że to kwestia kilku tysięcy lat, tymczasem znaleziska archeologiczne przedstawiają zupełnie inną rzeczywistość. Już dziś wiadomo, że wyrafinowane cywilizacje istniały ponad 10 000 l.p.n.e., czego dowodem jest kompleks Gobekli Tepe w Turcji.

Są też takie odkrycia wskazujące, że rozwinięte technologicznie ośrodki cywilizacyjne były obecne na Ziemi… miliony, a nawet miliardy lat temu.

https://www.youtube.com/watch?v=aC8ksC3l3DI

 

Zapraszam do wysłuchania audycji. blog: lukaszkulak92.wordpress.com e-mail: lukaszkulak92@wp.pl

Patronat: https://patronite.pl/lukaszkulak

Konto bankowe: 65 1050 1793 1000 0092 5955 9566 (ING BANK ŚLĄSKI)

 

fragment dyskusji spod filmu:

Sfinks, Piramidy na calym swiecie, Puma Punku, Monolity z Baalbek, Abusir, Ollantaytambo, Sacsayhuaman, Abu Simbel, Scięte góry Nazca, Derinkuyu, Zelazna kolumna z Indii Takie przyklady mozna mnozyc i mnozyc…. Naukowcow glownego nurtu nazywam nazywam naukowcami gównonurtu.

8

Archeologia jest jedną z najbardziej zakłamanych dziedzina nauki, jaką opanovały siły iluminatóv, którzy nie chcą abyśmy poznali pravdzivą historię Ziemi, ludzkości, oraz ich pochodzenia. Na szczęście nie mają oni aż takiej mocy, by vszystko ukryć przed opinią publiczną, a to co do nas dociera, to kropelki z przeciekóv, których nie mogli zatamovać lub v bardziej rozszerzonej versji spisku, nie chcieli ukryć tych artefaktóv, by povoli przyzvyczajać nas do śviadomości, że historia życia jest inna niż ta, którą dotąd nas karmili do svoich celóv. Jeśli kogoś interesują takie odkrycia vykopaliskove, które stoją v opozycji do zakłamanej archeologii akademickiej, niech poczyta książkę „ZAKAZANA ARCHEOLOGIA” autorstva Michaela Cremo. Moneta z 13 minuty ma naokoło pevne symbole z Pisma Uniwersalnego. Tym językiem ludzkość móviła zanim pozaziemskie szatany podzieliły ludzi na narody móviące różnymi językami – no viecie, ten motyv z tak zvaną Wieżą Babel. Jeden z tych symboli na monecie vidnieje na obrazie, który namalovałem kilka lat temu z serią symboli z Pisma Uniwersalnego, które vyszły z mojej vyobraźni, że tak się vyrażę, choć można też poviedzieć, że vyszły z mojej podśviadomości. Pismo Universalne, to pismo leżące u podstav vszechrzeczy i jest to pismo z języka Boga, z Języka Universalnego, który opisuje vszystko co istnieje v śviecie vidzialnym i nievidzialnym. Posługują się nim cyvilizacje, które stają się na tyle zaavansovane, by svobodnie poruszać się po kosmosie. Język ten umożlivia verbalną komunikację miedzy takimi cyvilizacjami.

13

4;21 minuta ,,,czy to nie wyglada jak Pi? ?? Nie warto by bylo sprawdzic wielkosci Pi do wielkosci bloku skalnego lub terenu odkrycia w stosunku do wartosci Pi?? wiele (lub masa) prastarych znalezisk mozna wyliczyc w Pi !! Poczawszy od Wysp Wielkanocnych poprzez Stonehange do Piramid i wiele innych,nawet krag na wybrzezu Polski (a tak!)Moze to mapa?? Hehe ,,,NIE!! Nie do skarbu!! Do wiedzy,dla potomnych, Subskrybuje od dawna ,Dobre ,ciekawe,nie narzucajace wlasnej opinii materialy!

11

UWAŻAM ŻE TE DATOWANIA SĄ BŁĘDNE,TO TEŻ POWIELANIA GŁUPOT NAUKOWCÔW.BODAJ KOŁO 70 LAT TEMU FACET LABORATORYJNIE,CHYBA W PRZECIĄGU GODZINY UZYSKAŁ GRANIT I WĘGIEL KAMIENNY, GAZETY I INNE PUBLIKACJE BYŁY,ALE OCZYWIŚCIE,KRÓTKO PO ,ODKRYCIE POSZŁO POD DYWAN! DLATEGO MOŻE BIŻUTERIA W WĘGLU I TAKIE JAK TU RZECZY MAJĄ MIEJSCE.TRUDNO POWIEDZIEĆ ILE CZASU UKRADZIONO PRZEZ TE BŁĘDY I MANIPULACJE, SKAŁY MOGĄ BYĆ DUŻO MŁODSZE,A MOŻE I STARSZE NAWET! NIGDY SIE JUŻ TEGO NIEDOWIEMY! TRZEBA BY WYTRUĆ PRAWIE WSZYSTKICH PROMINENTNYCH NAUKOWCÓW I ZACZĄĆ OD POCZĄTKU CAŁĄ WIEDZĘ O LUDZKOŚCI!

7

BARDZO CIĘ PROSZĘ,NIE PODPIERAJ SIĘ NIGDY BADANIAMI NASA! TA INSTYTUCJA WRAZ Z WATYKANEM ZBLIŻA NAS DO UPADKU CYWILIZACJI! PRZY OSTATNIM ZAĆMIENIU KSIÈŹYC OBIEGŁ ZIEMIĘ W CIĄGU DOBY! I TAKIE TAM GALAKTYKI I LĄDOWANIE BETONIARKĄ NA KSIĘŹYCU,TO JUŹ DLA SŁUCHACZA CZY WIDZA DO LAT 7 MIU! OK? SZUKAMY PRAWDZIWEJ WIEDZY,NIE OPOWIADAŃ CZUBKÓW! BĄDZ POWAŻNY!

7

kule wyglądają jak przedstawienia planet – obręczne wyżłobiny to pierścienie, zagłębienia to księżyce 😛

3

„oficjalna”(?)tzw.historia Ziemi odrzuca inną wersję tejże historii z prostej przyczyny,obala przyjęte scenariusze oparte głównie na wierzeniach religijnych.! Jeszcze długo się to nie zmieni! Wersja,że stworzył to Bóg może być prawdziwa,ale nie w przekazywanym powszechnie czasie.

8

Polecam książkę ślady sprzed milionów lat

21

Jeden z ciekawszych materiałów, osobiście twierdzę, ze nic się nie zmieni jeżeli te „akademickie dziadki” nie przejdą na emerytury bo ewidentnie widać że zamiatają wszystkie niewygodne fakty z tego obszernego działu historii i prehistorii pod dywan, liczę i trzymam kciuki za takich ludzi, prekursorów jak Dr.Franc Zalewski. Gratuluje wyboru tego tematu jak i oczywiście innych ciekawych które pojawiają się na kanale. Panie Łukaszu co Pan sądzi na temat „eye of sahara- atlantis” na terenach Mauritani ?, o – i to jest moja propozycja na kolejny temat na kanale. Słucham, oglądam i pozdrawiam.

5

Panie Łukaszu, dobra robota! Bardzo ciekawy materiał. Czekam na kolejne 😉

 

Podziel się!