Wybory prezydenckie – Kosiniak Kamysz już trzeci, ale tak naprawdę drugi!

Wybory prezydenckie – Kosiniak Kamysz już trzeci

Jeżeli Chińczycy wypuścili wirusa przeciw Europie i USA, to razem z Propagandą Moskiewską uczynili to po mistrzowsku, jak zwykle zwalając całą winę na USA i Izrael. Propaganda ma siłę bomby wodorowej, a razem z bronią biologiczną rzuconą na pole III WŚ może być siłą decydującą w rozgrywce.

Świat oszalał, trup wśród Białych Ludzi sypie się gęsto. Włochy wkroczyły na „chińską ścieżkę” w rozprzestrzenieniu epidemii i liczbie ofiar śmiertelnych, tyle że nie jest ich miliard, żeby mogli wyjść na tym tak jak Chińczycy. Francja i Hiszpania dzielnie podążają tym samym szlakiem. To nie totalitarne Chiny, żeby ludzie dali się łatwo zamknąć w gettach. Europa sparaliżowana, podzielona granicami, zrujnowana gospodarczo – oto co się dzieje! KOMU MOGŁO O TO WŁAŚNIE CHODZIĆ? Odpowiedzmy sobie na pytanie kto na tym zamęcie zyskuje a kto traci. Już widać gołym okiem. Zyskuje Moskwa i Pekin i Iran – cóż tam parę trupów dla nich, którzy w wojnie Czeczeńskiej potrafili wysadzać całe bloki w Moskwie, żeby mieć pretekst do wojny, czy też prowadzą terroryzm światowy jak Iran, albo obozy katorżnicze dla więźniów politycznych jak Chiny. Kto traci? Oczywiście, traci UE.

A efekt uboczny tego zamętu mamy powyżej. Czy ktoś jeszcze myśli w kategoriach jakiejś normalności – także w Polsce kraju najbardziej na świecie odpornym na propagandę? – odpowiadam od razu na to retoryczne pytanie. NIE. 

 

Gdy ktoś zajrzy na stronę główną tego blogu jeszcze sprzed tygodnia to bez trudu zauważy, jak bardzo przez ten tydzień zmienił się  świat.Zastanawiam się czy Polacy dali się całkiem „przekręcić” propagandzie strachu i przede wszystkim NIENORMALNOŚCI ŻYCIA CODZIENNEGO, KTÓRE ODBYWA SIĘ W WARUNKACH STANU WOJENNEGO JAK W 1981?

Tak moi drodzy – dziwnym zbiegiem okoliczności z datą 13 marca 2020 wprowadzono w Polsce Stan Wojenny. 15 marca pojawiła się pierwsza wiadomość, że patrole policji będą wzmocnione wojskiem. Starszym Polakom chyba coś to powinno przypominać???

13! Ulubiona data pewnych kręgów w Polsce – nie polskich, ale obcych.

13 grudnia 1981! 13 maja 2020!!! 

Za chwilę minie od tamtego czasu 40 lat, a w związku z tym samo nasuwa się pytanie podsumowujące ten okres. KTO RZĄDZI DZISIAJ NADAL POLSKĄ i JAKI MAMY TUTAJ USTRÓJ?

Demokrację?

Rządzą Polacy?

Kolejne odpowiedzi negatywne.

A więc 3x NIE!

A tymczasem na fali paniki rozpętanej przez System PAN-Niewolnik jedzie sobie prezydent Andrzej Duda na kolejne 5 lat prezydentury niczym Piłsudski na swoim koniku Fantazji, czy tam Kasztance.

Kolejne obietnice dobrobytu nie są już tak obfite jak te poprzednie wygenerowane przez speców manipulacji z PIS. Zabrakło Fantazji, czy też Gorących Kasztanów na powalonym koronawirusem Placu Pigalle?

Powiedziałbym wręcz, że przy zafundowanym  Polakom przez Chińczyków i M. Morawieckiego Kryzysie Gospodarczym i te marne obietnice to czysta fantazja pana prezydenta.

Mam nieodparte wrażenie, że my wszyscy w Polsce, (a raczej wszyscy POLACY) żyjemy w świecie magii, fantazji i fikcji. Polacy pozwalają rządzić sobą obcym mediom i grupom nacisku oraz bandzie nie tyle ciemniaków co sprytnych grabieżców i morderców (nie przesadzam- koronawirus udowadnia, że zależy im nie na życiu zmarłych na zapalenie płuc POLAKÓW, tylko na „swojej prawdzie” GISu, PISu i szeroko rozumianej Rodziny – w jak najbardziej jej mafijnym rozumieniu tego słowa). Ta mafia kupuje sobie poparcie POLAKÓW za garść kolorowych paciorków sprzedając, jak w KONGO w roku 1960, spod lady diamenty, złoto, gaz, miedź, srebro, ropę i inne narodowe polskie klejnoty.

Jak to się skończyło w Kongo z Lumumbą i Dobrobytem sprzedawanym przez obcych doradców wojskowych niech młodzi Polacy sobie poczytają w w Internecie – dzisiejszym odpowiedniku cenzurowanym jak za PRL były cenzurowane gazety, radio. książki i TV.

Jaka jest dzisiaj pozycja Kolonialnego Konga – to kraj wybitny, liczący się na świecie, bogaty, dostatni, szczęśliwy? 4x NIE!

Czy do tego zmierzają Polacy w swoich „demokratycznych” wyborach 2020?

Fałszywe Balony: Szymon Hołownia, to chyba nazwisko białoruskie, bo po polsku Głownia (czy to jakiś kandydat diaspory MOSKIEWSKIEJ, KGBowskiej w Polsce?) i Krzysztof Bosak, z ewidentnie PROMOSKIEWSKIEJ KONFEDERACJI odbierają głosy jedynemu kandydatowi na prezydenta, który ma Program Wolnościowy, a w nim przede wszystkim Referendum z Niskim Progiem, Odwoływalność Posłów i Inicjatywę Obywatelską (WIR) i pozostałe z 10-ciu punktów Programu dla Demokracji Bezpośredniej Pawła Kukiza.

Kosiniak Kamysz jest jedynym KANDYDATEM programowo głoszącym Suwerenność Polaków w swoim kraju. Na dodatek już w tej chwili gdy zsumujemy głosy w sondażu jakie Polacy oddaliby na niego i na te Fałszywe Balony Wyborcze, o których już pisałem w poprzednim artykule to widzimy, że wygrywa on z Kandydatką Betonu III RP, czyli Niemiecko-Rosyjskiego Kondominium – panią Kidawą-Błońską i to on wchodzi do II Tury Wyborów!!!

Ale kto teraz ma głowę do polityki, kiedy śmierć siana z ekranów TV zagląda przerażonym Polakom w oczy.

Polacy czy naprawdę pozwolicie się zwariować tej bandzie banksterskich sługusów i dacie Dudzie w I turze wyborów 51% głosów???

Do 10 maja jest jeszcze trochę czasu żeby się opamiętać.  Ale czy się opamiętamy???

15 marca 2020:

Duda  – 51, 36 %

Kosiniak Kamysz  – 21,11% (z głosami Hołowni i Bosaka)

Kidawa-Błońska – 19,79 %

Nie ma dla mnie nic ważniejszego niż Wolna Polska, a w niej WOLNI POLACY rządzący SWOIM KRAJEM!

Czytajcie też tutaj:

W Obozie PIS prawdziwa panika – Duda w drugiej turze wyborów przegrywa tylko z… Kosiniakiem Kamyszem!

wPolityce.pl: Ruch Kukiza przekształca się w partię K’15!

WP.pl: Wybory prezydenckie 2020. Władysław Kosiniak-Kamysz na konwencji w Jasionce

Koalicja Polska – Kukiz’15+PSL: 1. Kukiz reformuje PSL; 2. 5G – Rozmowa z Posłem Jarosławem Sachajko – Ewa Pawela (NTV)

Onet.pl: Paweł Kukiz o Programie Ruchu wpisanym do Statutu PSL

 

Kukiz’15+PSL: Znasz lepszy Program Wolny Człowieku? No to na niego zagłosuj!

 

Podziel się!