Koalicja Polska – Kukiz’15+PSL: 1. Kukiz reformuje PSL; 2. 5G – Rozmowa z Posłem Jarosławem Sachajko – Ewa Pawela (NTV)

5G – Rozmowa z Posłem Jarosławem Sachajko – Ewa Pawela

Kukiz ’15 reformuje PSL. W sobotę zmieniony zostanie statut partii ludowców

Władysław Kosiniak-Kamysz i Paweł Kukiz / Marcin Pegaz / Gazeta Polska

„W sobotę 25 stycznia zbiera się Rada Naczelna PSL, która zajmie się zmianami w statucie partii. Ich celem jest włączenie do statutu postulatów ruchu Kukiz’15” – poinformował wicemarszałek Sejmu Piotr Zgorzelski. Rada przyjmie też harmonogram kampanii sprawozdawczo-wyborczej PSL.

 

 

Zgorzelski powiedział, że Rada Naczelna PSL będzie poświęcona przede wszystkim przyjęciu harmonogramu kampanii sprawozdawczo-wyborczej, a Rada Naczelna PSL zajmie się uchwałą kierunkową w sprawie zmian w statucie partii. „Poszerzającą tak naprawdę zdolności PSL włączając postulaty ruchu Kukiz’15” – podkreślił. Jak dodał, „będzie to nadanie nowego tempa prac nad Koalicją Polską”.

Do Koalicji Polskiej dołączają kolejne ruchy i stowarzyszenia. „Pojawiają się coraz to nowe w strukturach Koalicji Polskiej stowarzyszenia, ugrupowania, jak chociażby w zeszłym tygodniu w Krakowie stowarzyszenie przedsiębiorców” – podkreślił rzecznik PSL.

Jak poinformował, nowe kluby Koalicji Polskiej powstały w ostatnim czasie w Radomiu, Łodzi i Krakowie. „I będą powstawały w innych miastach, niebawem również na Śląsku” – podkreślił Motyka.

Przed wyborami parlamentarnym w 2019 r. Kukiz’15 i PSL podpisały porozumienie programowe o współpracy w wyborach do Sejmu. W obecnej kadencji tworzą Klub Parlamentarny Koalicja Polska – Polskie Stronnictwo Ludowe – Kukiz15.

źródło: https://niezalezna.pl/307177-kukiz-reformuje-psl

 

2. 5G – Rozmowa z Posłem Jarosławem Sachajko – Ewa Pawela (NTV)

Ważne jest to że mamy w Sejmie Posła Jarosława Sachajko, który wokół siebie zorganizował zespół aż 12 posłów (ponad podziałami partyjnymi – a więc zgodnie z taktyką budowania Ruchu Wolnych Ludzi w Sejmie i Koalicji Polskiej wzdłuż Linii Nowego przeciw Staremu Myśleniu, a nie w okopach podziałów partyjnych. Ważne też, że zapraszane są przez posła Sachajko niezależne telewizje internetowe na obrady komisji – na przykład tej, o której tutaj mowa. Jest to przykład realizacji „Nowego” w Sejmie, gdzie Suweren ma sporo przedstawicieli rozproszonych po różnych klubach i kołach poselskich.

Zwracam uwagę, że organizacja tego zespołu jest osiągnięciem nowego myślenia i działania przyjętego w Koalicji Polskiej, czyli jak na razie koalicji PSL i Kukiz 15. Koalicja ta może być w każdej chwili powiększona o Zielonych, Razem, część Konfederacji, PIS, KO czy inne podmioty idące drogą Wielkiej Zmiany w polityce. Jak widać możliwe jest i już praktykowane organizowanie zespołów wokół problemu, który pozostaje w polu zainteresowania posłów z różnych ugrupowań politycznych.  

5G jest tylko wstępem do 6G, która ma zostać wprowadzona do roku 2030. Jest to technologia wojskowa, którą wprowadza się obecnie do użytku w skali powszechnej, tak jak niegdyś wprowadzono Internet. Jak każda nowa technologia może być ona użyta z pożytkiem dla człowieka lub przeciw niemu – także jako broń biologiczna. Internet uzależnia tak samo jak narkotyki i alkohol. Jak uzależni nas 5G dostarczająca dane w czasie rzeczywistym, albo jak bardzo wpłynie na nasze zdrowie?! Nie wiem. Lemingom które robią sobie bekę z zagrożeń 5G polecam najnowszy film Stevena Spielberga Player One, który nie bez powodu zdaje się nie miał w Polsce swojej premiery kinowej (https://www.filmweb.pl/reviews/recenzja-filmu-Player+One-21288). Ustawa podwyższająca dawkę dopuszczalną promieniowania elektromagnetycznego jest przygotowaniem do wprowadzenia 6G, a wszystko to ma służyć głównie wojsku. Posłuchajcie Ewy Paweli w tym filmiku o Pentagonie od 34 minuty chociażby.

Lemingom zaś życzymy wesołej zabawy w Mikrofalówce w jakiej znajdą się oni i ich dzieci. Na pewno są to narzędzia wojenne, ale być może są to też nowe narzędzia ewolucji, które uzależniają Człowieka od Sztucznej Inteligencji. Kolejna linia starcia Starego Myślenia z Nowym?

 

Mam zbyt mało danych aby się opowiedzieć po którejś stronie. CB

https://www.youtube.com/watch?v=YNl7iep2vgA

 

2.

5G – drugie dno! – Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=kgOLE2aijf4

5G: Normy promieniowania będą wyższe. Nawet stukrotnie. Ministerstwo szykuje projekt

 

Rząd szykuje się na szybszy internet. Zmiana przepisów

 

Co oznacza zmiana norm PEM? Rozmawaliśmy z przedstawicielami Ministerstw

Podziel się!

    © Czesław Białczyński