Kukiz’15+PSL: Znasz lepszy Program Wolny Człowieku? No to na niego zagłosuj!

Znasz lepszy Program Wolny Człowieku? No to na niego głosuj!

 

Mówię to do wszystkich Wolnych Ludzi w Polsce, do Antysystemowców, do Wolnościowców i Samorządowców, do ludzi którym na sercu leży Suwerenność Narodu Polskiego w jego własnym państwie – w Polsce, do wszystkich którym marzy się wolność gospodarcza i społeczna, równość kobiet i mężczyzn, czystość ekologiczna ziemi, powietrza i wody, do wszystkich którzy chcą Polski wolnej od GMO i od dyktatury Big Pharmy oraz światowej BANKSTERKI. Mówię to do wszystkich Polaków, którzy chcą NAPRAWDĘ POLSKI WOLNEJ!:

W jesiennych wyborach do Sejmu Głosujcie WYŁĄCZNIE na RUCH KUKIZ’15+PSL, czyli na Komitet Wyborczy PSL Koalicja Polska! Dlaczego?! Posłuchajcie poniżej i przeczytajcie dlaczego.

https://www.youtube.com/watch?v=eYH8Sq7uhFM

Oto dlaczego:

I. Wybór polityczny to nie ma być wybór emocjonalny, ani wybór idealistyczny, który poprowadzi Ruch do klęski przekreślającej realizację CELU, w tym CELU MINIMUM. Ma to być wybór racjonalny, a w sytuacji kiedy idealistyczne oczekiwania albo kalkulacje nie mają szans spełnienia musi to być wybór takiego kompromisu, który pozwoli zrealizować CEL, lub CEL MINIMUM. 

Paweł Kukiz otrzymał wolną rękę od swojego Klubu do realizacji takiej koalicji która będzie optymalna dla realizacji CELU Ruchu KUKIZA, lub CELU MINIMUM.

CEL MINIMUM Ruchu Kukiza to od 4 lat niezmiennie:

a. Doprowadzenie do ustanowienia JOWów (Jednomandatowych Okręgów Wyborczych),

b. Doprowadzenie do Obowiązkowego Referendum w ważnych sprawach dla Polaków

c. i Obligatoryjności referendum, czyli zastosowania wyników Referendum w przepisach wykonawczych.

d. Możliwości odwołania posła w trakcie kadencji gdy nie realizuje programu wyborczego z którym wszedł do Sejmu 

Rozmowy Pawła Kukiza z PIS i Konfederacją, w której znajduje się Partia Wolność Korwina Mikke i Ruch Narodowy nie doprowadziły do zawarcia koalicji bo te podmioty nie wyraziły zainteresowania dla realizacji programu Ruchu Kukiza.

Skoro PSL zawarł z Ruchem Kukiza pakt o realizacji poniższych  punktów programowych to z kim Ruch Kukiza miałby zawrzeć koalicję programową, jak nie z nimi?!

Politycy Ruchu Narodowego, a potem związani z ideami partii Wolność Korwina Mikke, po Kornelu Morawieckim pierwsi zdradzili Ruch Kukiza występując z Klubu Kukiza w Sejmie, a kończą żałośnie w PISie jak Andruszkiewicz i wielu innych, albo w Konfederacji Korwina Mikke – Niszczyciela z 40 letnim doświadczeniem w rozwalaniu formacji politycznych, w których bierze udział i sprowadzaniu ich poniżej progu wyborczego, czyli UNICESTWIANIU.

II. Czy istnieje jakieś inne ugrupowanie polityczne, które startuje w wyborach do Sejmu i deklaruje na poważnie programowo, że zrealizuje w nadchodzącej kadencji Sejmu, lub zrobi wszystko co możliwe, aby zrealizować następujący program wyborczy:

10 kluczowych Postulatów KUKIZ’15+PSL:

1. możliwość startu indywidualnego (JOW) do Sejmu (a nie tylko z list partyjnych) dla każdego Obywatela
2. możliwość głosowania przez internet (e-voting)
3. możliwość odwołania posła w trakcie kadencji
4. e-konsultacje wszystkich procedowanych ustaw.
5. obniżenie progu frekwencyjnego przy referendum krajowym do 30% i obowiazek dostosowania się do jego wyniku przez władze.
6. wybór Rzecznika Praw Obywatelskich, Prokuratora Generalnego, Krajowej Rady Sądownictwa oraz sędziów pokoju bezpośrednio przez Obywateli.
7. dobrowolność w opłacaniu składek ZUS przez przedsiębiorców
8. emerytury i renty zwolnione z podatku
9. 50% udział OZE w polskim miksie energetycznym.
10. wprowadzenie ustawy antykorupcyjnej

III. Jeżeli znacie jakąkolwiek formację polityczną, która zamierza w kadencji 2019-2023 zrealizować choćby połowę z tego programu który powyżej zapisano i zarejestrowała swój Komitet Wyborczy to podajcie mi jej nazwę. Natychmiast na nią ZAGŁOSUJĘ.

Tak jak kiedyś już napisałem – 1Polska to jest fajna idea, ale chyba widzicie, że nie ma szans na zarejestrowanie swoich komitetów w roku 2019 – najwcześniej w 2023. To oczywiste.

IV. System Polityczny jest REFORMOWALNY, a jeśli okaże się że nie jest, to nie zmieni go nic poza REWOLUCJĄ, czyli masowym ruchem nieposłuszeństwa obywatelskiego.

Jaki jest dowód na reformowalność Systemu Politycznego?

Następujący:

System został zreformowany od środka przez Polaków w sposób ZASADNICZY, kiedy wybrali oni PIS w 2015 – zmiana polega na tym, o czym wielokrotnie pisałem przed tamtymi wyborami a mianowicie, że „PIS musi zrealizować obietnice wyborcze w rzeczywistości, bo to jest ich jedyna i ostatnia szansa na władzę”. No i swoje obietnice realizuje – to ma miejsce pierwszy raz od 1989. KONIEC OSZUKIWANIA = KONIEC PO-KO. PIS realizuje swoje obietnice w taki sposób jaki uważa za słuszne, ma do tego prawo, chociaż ten sposób realizacji jest dla demokracji w Polsce SZKODLIWY.

V. Teraz KUKIZ’15+PSL głosząc jedyny Program Wyborczy mogący konkurować z programem PIS i realizujący CEL MINIMUM Ruchu Wolnych Ludzi i Ruchu Wolnej Polski muszą STANĄĆ NA GŁOWIE ŻEBY GO ZREALIZOWAĆ.

Obydwa te podmioty znajdują się w tej samej dokładnie sytuacji (i PSL i Kukiz’15) co PIS w 2015 – być albo nie być. Oba te twory mają ostatnią szansę i muszą się wywiązać z obietnic, albo ich byt będzie skreślony raz na zawsze.

VI. Aby zrealizować CEL MINIMUM w polityce należy być gotowym pójść z diabłem dla osiągnięcia celu, pod warunkiem, że cyrograf nie będzie polegał na tym iż zapiszę mu duszę – czyli swój program oddam w jego ręce.

Wynik wyborczy w granicach 10%, ale najlepiej 15%, daje gwarancję że ugrupowanie Kukiz’15+PSL stanie się języczkiem u wagi, a będzie też miało szansę stworzyć własny System Medialny i głosić w nim swoje poglądy polityczne.

W tej chwili nie ma ŻADNEJ PLATFORMY MEDIALNEJ Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA GDZIE MOŻNA BY BYŁO GŁOSIĆ  Program Wolnościowy dla Polaków i prowadzić PROFESJONALNIE Pracę u Podstaw wśród Społeczeństwa, wśród Polaków. To co mamy w Internecie jest rozproszone i żadne medium Wolnościowe nie może się mierzyć siłą przebicia z tym co ma PIS, nie mówiąc o tym co ma PO-KO formacja ewidentnych Złodziei i Zdrajców Narodu. 

Nie widzę tutaj takiej możliwości, aby Kukiz stracił kontrolę nad swoim programem. Może z tej Koalicji wystąpić jeśli ona nie będzie dobrze działać i dalej mieć głos jaki ma i dążyć do zmiany jak dążył.

VII. Nie zamierzam głosować na nikogo kto nie chce realizować Programu Demokracji Bezpośredniej i Suwerenności Polaków w swojej Ojczyźnie. Skoro nie ma ani Ruchu Wolnych Ludzi ani 1Polska, to na kogo? Przecież nie na Konfederację Korwina Mikke i Bosaka/Winnickiego?!

Nie zamierzam oddawać punktów walkowerem poprzez to że nie pójdę do wyborów, albo zepsuję swój głos wyborczy jakimiś bazgrołami, czy podwójnymi krzyżykami.

VIII. Widzę jedynie racjonalne wyjście jakie dyktuje mi rozum:

DAĆ KREDYT ZAUFANIA PRAGMATYZMOWI KUKIZA i  tej Koalicji jaką zawarł z PSL. PSL ma swoją ostatnią dziejową szansę w realizacji tego programu, który Kukiz i Wolnościowcy podarowali PSL. Pan Kosiniak Kamysz ma wielką szansę, aby razem z Pawłem Kukizem i RK’15 przejść do Historii Polski jako faktyczni reformatorzy państwa, współtwórcy Największej Reformy Polski, dającej Suwerenność Polakom i tworzącej wstęp do faktycznej, prawdziwej IV RP.

Jeszcze raz 10 kluczowych Postulatów Kukiz’15+PSL:

1. możliwość startu indywidualnego (JOW) do Sejmu (a nie tylko z list partyjnych) dla każdego Obywatela
2. możliwość głosowania przez internet (e-voting)
3. możliwość odwołania posła w trakcie kadencji
4. e-konsultacje wszystkich procedowanych ustaw.
5. obniżenie progu frekwencyjnego przy referendum krajowym do 30% i obowiązek dostosowania się do jego wyniku przez władze.
6. wybór Rzecznika Praw Obywatelskich, Prokuratora Generalnego, Krajowej Rady Sądownictwa oraz sędziów pokoju bezpośrednio przez Obywateli.
7. dobrowolność w opłacaniu składek ZUS przez przedsiębiorców
8. emerytury i renty zwolnione z podatku
9. 50% udział OZE w polskim miksie energetycznym.
10. wprowadzenie ustawy antykorupcyjnej

Dla mnie niech zrealizują, wymuszając to przy ważnych dla PIS zmianach prawa, pkt 1, 3 i 5 – I to wystarczy żeby Polacy stali się SUWERENAMI. Dalsze zmiany można załatwić przez 1Polska albo Ruch Wolnych Ludzi, albo dalsze działanie Koalicji Kukiz+PSL po roku 2023.

Ale żeby oni mieli taką siłę żeby stanowić REALNY JĘZYCZEK U WAGI muszą dostać 12-15% poparcia w wyborach do Sejmu. Czy to jest możliwe?

W ciągu najbliższych 2 miesięcy do wyborów Wolnościowcy NIC SENSOWNEGO nie mogą  zrobić, zorganizować, czy też zaproponować – po prostu na nic nie ma czasu (MAM NADZIEJĘ, ŻE PAWEŁ KUKIZ WYSTARCZAJĄCO DOSADNIE TO WYŁOŻYŁ W POWYŻSZYM FILMIKU). Mogą natomiast zmarnować wszelkie szanse na zmiany przez najbliższe 20-25 lat rozpraszając swoje głosy na twory bez szans na przekroczenie progu 5-procentowego i bez programów które gwarantują choćby 1/5 tego co mamy w programie Kukiz’15+PSL. 

Poparcie dla Kukiz 15 waha się od 5-10%

Poparcie dla PSL waha się od 3-5%

Poparcie dla Konfederacji wynosi 4%

Poparcie dla Wolnych Samorządowców wynosi 2-3%.

Koncentrując się na Liście Komitet Wyborczego PSL Koalicja Polska według tego prostego rachunku możemy dać jej 17-20%, a skromnie licząc 14%. Obydwa wyniki bardzo by mnie zadowoliły i sądzę, że Wolnych Ludzi też.

Ale można też rozproszyć te głosy tak jak to widać  w tym zestawieniu, albo nie iść do wyborów z powodów czysto emocjonalnych. W ten sposób Wolni Ludzie sprawią, że System zostanie ZABETONOWANY Układem PO – PIS na 20-25 lat. Będziemy czekać aż Czerwone Nenufary same wyrosną na stawie, a kolejne dzieci polskie będą umierać w szpitalach bez pomocy lekarzy medycyny zintegrowanej, tak jak w czerwcu w Radomiu.

Zostaje tylko popierać Kukiza wszystkimi siłami bo oczywiście przekroczenie progu przez Konfederację i Samorządowców którzy się na Kukiza wypięli jest mrzonką i rozproszeniem, zatomizowaniem, zmarnowaniem głosów antysystemowych, o co chodziło i chodzi PISowi i służbom specjalnym (tym polskim i tym niepolskim też).

Kilka dodatkowych  uwag politycznych:

Jest mi zupełnie obojętne KTO spełni nasze postulaty – niech to będzie sam diabeł! Nie będzie to jednak na pewno PIS.

PIS jest tworem ideologicznym uwięzionym w watykanizmie (w szponach Międzynarodowej Korporacji Handlowej Watykan), a postulaty wolnościowe obaliłyby Monopol Kościelny, dlatego nie jest możliwa realizacja tych postulatów przez PIS. Ale za to PSL nigdy nie był partią nadmiernie kościółkową, można powiedzieć wręcz że był „obojętny” religijnie od zawsze, a nawet w PRL kompletnie neutralny, nigdy jednak nie była to partia marksistowska i nigdy po II wojnie światowej nie rządziła w Polsce – taka jest prawda. Ona jedynie wegetowała z łaski Sowietów, którzy nie mogli sobie poradzić przy pomocy PZPR z polskim chłopstwem.

PIS miał i ma nadal ewidentny interes w całkowitym zniszczeniu Ruchu Wolnościowego w Polsce, a także PSLu, którego elektorat jest PISowi niezbędny. Mam nadzieję, że to czujecie, bo na własnej skórze przerabiamy od 8 lat rządów PO i teraz od 4 lat rządów PIS różne działania pozaprawne względem naszego środowiska, ostatnio choćby zamknięcie Visanto i inne działania przeciw Lekarzom Medycyny Zintegrowanej, czy STOP NOP, przeciw działaczom AntyGMO, czy Ruchom Ekologicznym.

PIS od 2015 roku uprawia czarną propagandę przeciw Ruchowi Kukiza i Ruchom Wolnościowym , to samo robi PO i jej tuby propagandowe (TVN,POLSAT, Onet.pl, GW, Newsweek, Interia, RMF, ZET i inne) – wiemy przez jakie ośrodki zagraniczne sterowane.

To nie Pawlak i PSL podpisali umowę z Gazpromem jak to usiłuje wmówić Polakom PROPAGANDA TVPis tylko rząd Donalda Tuska, czyli PO która ma jak widać we krwi zdradę Polski na lewo (Moskwa) i na prawo (Berlin).

PSL był nic nie znaczącą Przystawką w rządach PO, która to PO miała większość w Sejmie 2007-2015.
NARÓD POLSKI OGŁUPIONY PRZEZ MONOPOL PROPAGANDOWY MEDIALNY PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I NIEMIECKICH WŁAŚCICIELI MEDIÓW DWA RAZY GŁOSOWAŁ NA ‚PO-KO’ (tak się dzisiaj nazywają) i 2 razy oddał władzę w ręce zdrajców i złodziei.
Nie wybrał naród rządów PSL tylko rządy PO. Więc czemu PIS przykleja łatę PSLowi skoro to PO rządziło dwukrotnie z „Woli Narodu”? Ano, bo tak mu wygodnie. Chcą stworzyć układ dualny PIS i PO, a resztę wyeliminować.

Z ewidentnymi zdrajcami i złodziejami wygrywa się łatwo. Innych trzeba upaprać brudną propagandą, której wzorce są zaczerpnięte z PRL (nie żartuję – Jerzy Urban, prawa ręka Jaruzelskiego,  nie dorównałby takim programom jak „Nie da się Ukryć”, czy „W Tylewizji” w TVP). Druga strona swoją czerwoną propagandą prześciga jeszcze tamtą w swoich TVNach, POLSATach, Onetach i Gazetach Wyborczych, które zasługują wprost na miano GADZINÓWEK. Tym którzy nie mają na sumieniu tak ciężkich grzechów jak PO elektorat odbiera się czarną i czerwoną propagandą. PO musi wyciąć Lewicę a PIS Kukiz’15+PSL i obie strony to realizują przy pomocy swoich mediów. Polacy jako naród nie mają dostępu do prawdy, a na ten żałosny spektakl mogą sobie co najwyżej popatrzeć w Głównym Ścieku Medialnym.

Przypomnę skład Sejmu
2007-2011:
PO 209, PIS 166, SLD 42, PSL 31.
2011- 2015;
PO 207, PIS 138, PSL 28, SLD 26.
PSL w obu rządach Tuska poza Pawlakiem (Trzecią Twarzą Nocnej Zmiany obok Wałęsy i Tuska) miał 2 ministrów: rolnictwa i polityki socjalnej i pracy.

PIS w swojej propagandzie przylepił PSL do PO jakby to były dwie równe siły w rządzie Tuska i Kopacz. NIC PODOBNEGO – PSL BYŁ PRZYSTAWKĄ DLA PO – wygodnym parawanem.

Natomiast jest na pewno prawdą, że PSL brał udział w Nocnej Zmianie i uwaleniu Lustracji oraz obaleniu rządów Jana Olszewskiego.

Jak ostatnio stwierdził Paweł Kukiz „skoro PIS nikogo z PSLu jakoś do więzienia nie wsadza to znaczy, że się myliłem i przepraszam”. Coś w tym jest bo rzeczywiście afery wielkiej skali (nie jakieś Elewarki czy Lewarki posła Burego) to PO-KO.

Oczywiście że nie jest to „ładny” mariaż i Kukiz się ubrudził. Może nie należało podawać ręki tonącemu i samemu utonąć obok niego?! Idealizm a nie realizm.

Jest jednak humanitarny i pojednawczy aspekt w tym geście Kukiza, wyciągnięcie ręki do kogoś kto swoją przeszłość POWINIEN teraz ODKUPIĆ SOLENNYM DZIAŁANIEM na rzecz podpisanego Programu Wyborczego.

To zbrukanie Kukiza to jednak nic w porównaniu ze zbrukaniem  tych kościółkowych hipokrytów, karierowiczów i zdrajców Kukiza, którzy masowo przeszli do PISu, albo do Konfederacji (Ruch Narodowy, Korwinowcy i niestety Liroy- jego naprawdę mi żal) w której przewodzi i rozdaje karty Rozbijacz Inicjatyw Politycznych z 40 letnim stażem, Korwin Mikke – człowiek który niczego nie zbudował, za to wszystko od 1990 roku ROZWALIŁ.
Widać też, że Konfederacja najwyraźniej takich 10 punktów jak tutaj widzimy, PO PROSTU NIE CHCE REALIZOWAĆ, O CZYM PAWEŁ KUKIZ WYRAŹNIE MÓWI W WYWIADZIE DLA KANAŁU WIDEOPREZENTACJE.

Zgadzam się całkowicie z twierdzeniem profesora Maliszewskiego – jednego z wielkich piewców PISu, że największym wrogiem PIS nie jest PO, ale Koalicja Kukiz’15-PSL. Słuchajcie uważnie tego profesora i poczytajcie sobie w PISowskich portalach Niezalezna.pl, czy wPolityce.pl, albo posłuchajcie w TVP, jak oni piszą i co mówią o Kukizie i PSL.

POMYŚLCIE, Podyskutujcie w gronie znajomych I ZADECYDUJCIE TAK ŻEBYŚCIE NIE MUSIELI TEGO ŻAŁOWAĆ PRZEZ NASTĘPNYCH 20 LAT. Ja mam 67 lat, jak wiecie nigdy się nie poddałem Systemowi i nigdy mu się nie poddam, ale przeżyłem już kawał wspaniałego życia i jestem człowiekiem całkowicie spełnionym, który zaczyna marzyć o wypoczynku. Mogłoby mi nie zależeć na tym jak wybierzecie, ale nie poddaję się bo nie MA TAKIEJ OPCJI. Chciałbym też żeby moje dzieci i wnuki, żeby dzieci moich przyjaciół – Wolnych Ludzi, dzieci wyjątkowo uzdolnione (np. laureaci olimpiad matematycznych i informatycznych, konstruktorzy i designerzy lotniczy, autorzy gier komputerowych sprzedawanych na amerykańskim rynku) mogli żyć i pracować nie w USA, ale w naprawdę Wolnej i Nowoczesnej POLSCE DEMOKRATYCZNEJ, OBYWATELSKIEJ gdzie byliby SUWERENAMI i którą mieliby szansę naprawdę RZECZYWIŚCIE rozwinąć przekształcając ją w Potęgę Gospodarczą liczącą się na świecie.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wygląda obecna INNOWACYJNOŚĆ POLSKIEJ Gospodarki, która nie schodzi z ust PISu to porównajcie liczbę patentów zgłaszanych do Europejskiego Urzędu Patentowego z malutkiej Holandii (4% ogółu), czy Belgii (3%) i z Polski tak potężnej i „prężnej ” ale tylko w PISowskiej Propagandzie (0,3%) [Zgłoszenia patentowe UE 2016].

Wywiad telewizyjny z Pawłem Kukizem pochodzi z Kanału wideoprezentacje

Opublikowany 13 sie 2019
► Przerażająca Wizja Przyszłości Pawła Kukiza ► https://youtu.be/ZlNWELv4hQI
► Ator na Twitterze ► https://twitter.com/KrzysztofAtor
► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) https://www.youtube.com/playlist?list… + (Życiowe tematy) https://www.youtube.com/playlist?list… + (Teorie Spiskowe) https://www.youtube.com/playlist?list…
Paweł Kukiz Wyszedł Mi w Trakcie Wywiadu o Koalicji z PSL Rozumiem Dlaczego – Analiza Komentator PL – Krzysztof Ator Woźniak z YouTube Komentator na Wideoprezentacje mówi prosto z mostu jak jest bez owijania w bawełnę.
Powiązane vlogi: 1. ► W Polsce popłynie krew na ulicach – Przerażająca Wizja Przyszłości Pawła Kukiza ► https://youtu.be/ZlNWELv4hQI
2. ► OFICJALNIE: Ruszają Roszczenia 447 Just Act – Jest List By Polska Dała Pieniądze ► https://youtu.be/vVUcb1hLVrs
3. ► Dlaczego Kukiz 15 Robi Koalicję z PSL a nie Konfederacją i Max Kolonko ► https://youtu.be/UB9g_-nUzOI
Darowizny (wsparcie dla twórcy) związku z ograniczaniem możliwości zarabiania przez YouTube: – Bank (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 85 1560 0013 2243 3952 8000 0006 – Paypal (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): https://www.paypal.me/AtorOficjal ► ► Kontakt biznesowy: firma@goldenbox.pl ► ► ► Czytaj codziennie ► https://steemit.com/@wideoprezentacje ► Źródło ► Własne – to wywiad

Czytajcie też i słuchajcie:

 

Czy Przywódcy PSL posłuchali mojego apelu o wycofanie się z hańbiącej kolaboracji z obozem Zdrady Narodowej, o jakiej pisałem w poniższym artykule w roku 2017?! Na razie na to wygląda.

Podziel się!