Jerzy Zięba – Wielka Zmiana rozpocznie się od Polski oraz NTV – Jerzy Zięba – PANDEMIA – W JAKIM MIEJSCU JESTEŚMY (aktualne!!!)

Wielka Zmiana rozpocznie się od Polski

Jerzy Zięba jakiś czas temu 16 stycznia 2018 roku mówił o tym, że Wielka Zmiana wyjdzie z Polski i że możemy tego dokonać, że potrafimy tego dokonać, i że to się stanie. Wiele złych rzeczy od tamtego czasu PIS i jego aparat siłowy – policja, prokuratura, Główny Inspektor Sanitarny – uczynili względem Jerzego Zięby,  posługując się też dezinformacją medialną, kłamstwami na jego temat publikowanymi chętnie przez media masowe związane z PIS, z obcym kapitałem i niemieckimi właścicielami, po prostu z międzynarodową Wielką Farmacją (Big Pharmą).  Jestem pewny, że tak właśnie będzie – WIELKA ZMIANA wyjdzie z POLSKI. Przypominam tę jego wypowiedź.

Sytuacja zmieniła się teraz jednak drastycznie. Walka o Wielką Zmianę toczy się w dramatycznych okolicznościach – Umierają kolejni Polacy, a medycyna akademicka bezradnie rozkłada ręce. Dzisiaj zaś usłyszałem w TVP od premiera Mateusza Morawieckiego (który wysłuchał już Apelu Jerzego Zięby i otrzymał setki maili od Polaków w tej sprawie, o czym dobrze wiemy!!!), że polscy lekarze stosują najdoskonalsze na świecie metody leczenia koronawirusa covid-19, sankcjonowane i zalecane przez WHO.

W tym samym czasie butna władza PISowska swoimi znanymi tajemnymi ścieżkami zdejmuje filmy Jerzego Zięby z FB – po prostu znikają one z platformy Ukryte Terapie na FB, tak jak poprzednio znikały przez blokowanie kanału Jerzego Zięby na Youtube. Każdy z tych filmów miał oglądalność między 250 000 a 500 000 odsłon w ciągu kilku godzin po publikacji. Sam ten fakt świadczy o olbrzymim zapotrzebowaniu społecznym Polaków na te wykłady. Teraz „znikają” i tyle, tak po prostu!

– Tak zrobiono z Apelem do Lekarzy, w którym Jerzy Zięba prosił aby zastosowali chociaż jeden raz proponowaną przez profesora Andrzeja Frydrychowskiego metodę postępowania przy zapaleniu płuc, zamiast patrzeć bezradnie jak umiera kolejny człowiek i nie mają sposobu zgodnego z procedurami WHO, ażeby go uratować. Wysłano w tej sprawie maile do Premiera, do Ministra Zdrowia, więc mamy pewność że oni o tej metodzie wiedzą i wiedzą też o gotowości profesora Frydrychowskiego do aktywnego działania NATYCHMIAST.   

Na Youtube puszcza się na profilu „Jerzy Zięba Channel” nieaktualne filmy z przeszłości jako PREMIERY sprzed 6, 9 godzin, czy sprzed 1 dnia, nieaktualne bo nie mówiące o sytuacji z jaką mamy teraz do czynienia i o jakiej Jerzy Zięba kilka godzin temu mówił. Czy to jest akcja dezinformacji pod szyldem Polskiej Akademii Zdrowia czy też kolejna kradzież „tożsamości”?

Widzę aktualnie że na kanale na FB Ukryte Terapie nie ma żadnych nowych filmów z ostatniej doby. Czy FB zablokowało ten kanał, czy też „zniknięto” z niego wszelkie materiały tak jak to miało miejsce w pewnej książce Kurta Vonneguta z Kilgore’m Troutem w roli głównej – w Rzeźni nr 5??? To taka polska gra w Paragraf 22, czy też rządzący, przepełnieni pychą i zdegenerowani władzą absolutną fundują Polakom Polską Odmianę Rzeźni Numer 5!!!???

https://www.youtube.com/watch?v=gHrP7THcTy4

 

2.

Jerzy Zięba – PANDEMIA – W JAKIM MIEJSCU JESTEŚMY

https://www.youtube.com/watch?v=DmzgIviqvwY

 

<iframe width=”789″ height=”444″ src=”https://www.youtube.com/embed/DmzgIviqvwY” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>

Podziel się!