Falkonidas: Rzekomy kalendarz Słowian. Wytwór ezoterycznego szurostwa.

Falkonidas: Rzekomy kalendarz Słowian. Wytwór ezoterycznego szurostwa.

Ten kalendarz to oczywista LIPA sprowadzona z Rosji tak samo jak Słowiano-Aryjskie Wedy. Do stworzenia prawidłowego rodzimowierczego, a zarazem astronomicznego kalendarza Słowiańskiego WSPÓŁCZESNEGO jeszcze daleka droga. Sam Dysk z Nebry, czy starożytności serbskie – w tym kalendarz z kła dzika z kultury Vincza, albo Złote Czapy kręgu kultur popielnicowych, Etruska słynna wątroba z Piacenzy, włącznie ze spekulacjami i konceptami wynikającymi z cykli precesyjnych, które przedstawiam np. w artykułach o Odciętej Nodze Skrzystego Tura/Byka, czy o świątyni Gobekli Tepe, albo o Systemie Świętych Wzgórz w Krakowie i ich funkcjach kalendarzowych,  albo koncepty płynące z głagolicy, to wciąż za mało. Myślę, że dopiero po wydaniu Księgi Tanów, będzie można sensownie zabrać się za ten temat. Gorąco polecam ten artykuł. CB

Ach jak przewrotnym jest życie, kiedy na blogu ezoterycznym obalane będą mity i demaskowane wytwory szurów sprzedawane w kolorowym papierku.

Powracam do pisania na blogu ponieważ mity i legendy internetowego półświatka muszą zostać zrewidowane aby nie motały więcej niewykształconych owieczek pałętających się bezwiednie w sieci pająka.

Do pisania aktywowany zostałem po obejrzeniu tegoż oto filmiku Pana 12000 szabel w którym oto przedstawiany jest rzekomy kalendarz Słowian.

 

 

Powiem wam tak, ów ten kalendarz, to jedna wielka mistyfikacja i wytwór słowiańsko-aryjskich ezoterycznych szurów, którzy mają za dużo czasu i wymyślają pierdoły albo są po prostu w zaawansowanym stadium prania mózgu przez wszechobecną ezoterykę w tym bardzo negatywnym jej aspekcie. Oczywiście uciekając od miana stania się hipokrytą stwierdzam uczciwie, że na tym blogu również przewinęły się różne pierdoły szurniętego umysłu, i inne mistyczne wizje. Jednakże autor rozumie, iż to tylko rzeczy, które ulęgły się w jego chorej głowie i nie sprzedaje ich jako wielkie prawdy objawione Słowian. Ponieważ trudno wyrokować na podstawie jakichś strzępów z historii. Na tej podstawie można tworzyć tylko kolejne mistycyzmy i syntezować różne filozofie i tylko tyle. Natomiast współczesna tak zwana „Ezoteryczna Szuria” jest już tak bezczelna, iż sprzedaje po raz kolejny to samo gówno w innym opakowaniu. Wszystkie wytwory ezoterycznej szurii nie będą żadnymi Słowiańskimi prawdami, bo ezoteryczna szuria opiera się na zachodniej ezoteryce i to w zasadzie nieudolnie. Możecie mi wierzyć albo i nie nie dbam o to ale mam raczej sporą wiedzę na ten temat. W komentarzu pod tym filmem jeden z użytkowników stwierdził, iż jest to plagiat kalendarza żydowskiego a dokładnie ciągłego kalendarza żydowskiego. Jest to oczywista prawda. Spójrzcie jego konstrukcja jest taka sama.

 

więcej u źródła: https://falkonidas.wordpress.com/2018/12/23/rzekomy-kalendarz-slowian-wytwor-ezoterycznego-szurostwa/

Podziel się!