Około cztery miliardy ludzi na Ziemi wyznaje Wiarę Przyrodzoną

cztery miliardy ludzi na Ziemi wyznaje Wiarę Przyrodzoną

Pojawił się taki oto wpis/zapytanie na moim blogu?

Lechita

Czy jeśli chrześcijaństwo pokonało wiarę przyrodzoną a islam pokonuje chrześcijaństwo to czy tym bardziej islam nie pokona wiary przyrodzonej?

Udzieliłem pytającemu Lechicie takiej oto odpowiedzi:

Nic nigdy nie „pokonało” Wiary Przyrodzonej i nigdy jej nie pokona. Tym bardziej żaden przekręt wymyślony, intelektualny Człowieka, tak jak nic nie zastąpi i nie „pokona” Praw Przyrodzonych (czyli praw Natury/Przyrody) oraz Moralności Przyrodzonej Istot Świadomych.

Nic na świecie nigdy nie będzie w stanie pokonać Najwyższej Siły Stwórczej bo jest ona Jednią Wszechobejmującą – Świadomością Nieskończoną, a ludzie na Ziemi są tylko Robaczkami Świętorujańskimi, Rują i Wianem Ziemi, które może zostać unicestwione jednym małym jej Drgnieniem, razem z tymi wszystkimi ludzkimi wymysłami i tzw. cywilizacją.

Wiara Przyrodzona w tej chwili panuje w dwóch największych (najbardziej zaludnionych) krajach świata oraz w wielu innych ludnych krajach jak: Chiny, Indie, Japonia, czy Tajlandia, a w Europie jest jedyną obecnie żywą, rozwijającą się, odradzającą się, Wiarą – dotyczy to Francji, Anglii, Niemiec, Skandynawii, Szwajcarii, Austrii, Słowenii, Litwy, Łotwy, Finlandii, Estonii, Czech, Słowacji, Chorwacji, Polski, Ukrainy, Białorusi, Rosji, USA, Kanadzie – i tam wszędzie i tutaj w Polsce mamy obowiązek Wiarę Rodzimą, Przyrodzoną wspierać i dbać o jej rozwój.

Wiarę Przyrodzoną wyznaje dzisiaj 3,5-4 miliardy ludzi na Ziemi. Coraz więcej materialistów-ateistów zaczyna rozumieć, że życie na Ziemi i Człowiek nie byłyby możliwe gdyby nie Plan Najwyższej Siły Stwórczej, która nieustannie napędza wszystkie Widzialne i Niewidzialne Poziomy Energetyczne i Świadomościowe RzeczyIstności. Większa część naukowców na świecie w wiodących dziedzinach nauki – fizyki, biologii, matematyki – jest przekonana o istnieniu Boga/Pierwiastka Boskiego/Świadomości Nieskończonej.

W Polsce 95% ludzi wierzy w istnienie Boga, a tylko 13-17% wyznaje katolicyzm przestrzegając jego „świętych” dogmatów (spowiedź, komunia święta). Tak więc 78-82% Polaków jest wyznawcami Wiary Przyrodzonej Słowian – w tej czy innej postaci, z mniejszą, lub większą świadomością tego faktu.

Agresywność islamu wynika z faktu że jest on Młodszym Bratem Judaizmu i Chrześcijaństwa. Monoteizmy (Judeo-Chrześcijano-Islam) były i są źródłem wojen narodów i nieszczęść społecznych oraz niezliczonych zbrodni indywidualnych i przeciw Matce Ziemi/Przyrodzie, na Naszej Planecie.

Podziel się!