Ministerstwo Zdrowia ściąga do Polski amantadynę
Czy jest coś dziwnego w tym, że PIS ma takie samo myślenie jak Watykan w sprawie …nie tylko szczepień?!!! Jeśli ktoś WIERZY, że wirus nie przedostaje się przez maseczkę chirurgiczną, mimo przeprowadzonych badań naukowych, które stwierdzają że się przedostaje, albo ŚWIĘCIE WIERZY, że „wyszczepienie” całych państw zagwarantuje mu nietykalność przed koronawirusami, KTÓRE MUTUJĄ SZYBCIEJ NIŻ SZKIEŁKO I OKO SĄ W STANIE JE NAMIERZYĆ, to prezentuje czysto średniowieczny rodzaj myślenia magicznego, opartego nie na wiedzy naukowej, tylko na zabobonie, lub dogmacie.
Na marginesie – Znaliśmy do tej pory słowo „wszczepić”, ale „wyszczepić” to jest czysty wkład PISu w rozwój polskiej nowo-mowy. PIS w rozwijaniu nowomowy jest tak samo płodny i twórczy jak była PZPR w czasach PRL. Ten wkład to jednak drobiazg przy skali spustoszenia gospodarczego, społecznego, politycznego, moralnego, prawnego, edukacyjnego, w opiece zdrowotnej i dokładnie we wszystkim czego PIS się tknął. Stawiam śmiałą tezę, którą jestem w stanie bez wysiłku obronić, że bardziej nieudolnej władzy niż PISowska nie było w Polsce od 1945 roku.
Czego się nie tkną to ruina. Chcieli podobno ocalić Polaków przed zarazą, ale nigdy w Polsce jeszcze przy 6000 tysiącach zgonów na jakąś chorobę w ciągu roku, nie spowodowano rocznego spadku PKB o 8-10% i nie zabito przy tej okazji 60-70 000 Polaków. Chcieli wywołać przy pomocy 500+ przyrost demograficzny, a wywołali największy spadek urodzeń od II Wojny Światowej. Piszę to z pełną świadomością, chociaż te dane statystyczne nie są jeszcze ogłoszone, ale nie trzeba wielkiej wyobraźni żeby stwierdzić jaki wpływ na demografię w najbliższych latach będzie miało zatrzymanie ślubów i wesel przez cały rok, izolowanie młodzieży szkół średnich i studentów od siebie, wysłanie całych korporacji na zdalną pracę, zdruzgotanie więzi społecznych między ludźmi w całym społeczeństwie przez zamknięcie zwykłych miejsc spotkań i rozrywki, sympozjów, imprez kulturalnych, targów, wystaw, wydarzeń sportowych, turystyki, możliwości podróży i poznawania nowych ludzi, uprawiania sportu i rekreacji, itp itd.
Najgorsze jednak co obserwuję to rodzaj Zbiorowego Szoku Pourazowego w jakim znalazło się całe społeczeństwo – nie odbywają się żadne duże spotkania, imprezy plenerowe, wspólne wyjazdy, wycieczki, ludzie przestali się ze sobą spotykać, a nawet do siebie telefonować. No bo i po co mają telefonować jak i tak nie umówią się i nie spotkają, nie zorganizują wspólnej imprezy, ani wyjazdu – Nierząd Niepolski kompletnie rozmontował i zdemolował Polskie Społeczeństwo, które przetrwało organizując całe Państwo Podziemne 5 lat okupacji hitlerowskiej. I potrzebował na to tylko niecały rok z pomocą policji i banksterskich telewizji oraz własnej propagandowej szczekaczki TVPis.
Polacy jednak pozwolili się zahipnotyzować banksterskim i rządowym mediom, zniewolić propagandzie, obezwładnić policyjnym terrorem i wciągnąć w zbiorową rządową psychozę. Czy społeczeństwo polskie jest per capita głupsze, niż ta blondynka na zdjęciu?! Myślę, że znajduje się jednak w zbiorowym szoku! Zderzyło się czołowo ze ścianą Międzynarodowej Banksterki i nie dowierza temu co widzi na własne oczy?! Bo przecież jak na dłoni widać ZDRADĘ NARODOWĄ klasy rządzącej – całej, od prawa do lewa!
Powinno tam być na Marszu 100 000 Polaków, Poznaniaków, a nie tylko ta garstka którą widzimy na filmach:
Marsz WOLNOŚCI, Pancerni Poznań, COVID 1984
To że Czara Goryczy przeleje się jest pewne, ale ile jeszcze trzeba??? Czy „pacjent” ocknie się zanim go zawiążą w „kaftan bezpieczeństwa”?














Wczoraj otrzymałem od RudaWeb bardzo ciekawy link do artykułu