1. wR24.pl: Czym jest pandemia? Kto odpowiada za chaos koronawirusowy?; 2. Grzegorz Płaczek-Kobiór: Szczepionki AstraZeneca – ciekawe fakty o firmie. Co skrywa ulotka o szczepionkach?; 3. Polska Chata – Matka Kurka nadaje: a. Jedź do DPS-u w Woli Czołnowskiej, jak nie wierzysz!; b. Kasyna i Salony Masażu bezpieczne, restauracje nie; c. Wojna światów w Zakopanem

Czym jest pandemia? Kto odpowiada za chaos koronawirusowy?

Zbiór naprawdę ważnych komentarzy a jednocześnie analiz podsumowujących stan bieżący wojny prowadzonej przez Komisaryczny Zarząd Masy Upadłościowej, który mieni się rządem polskim, a który jest tylko ekspozyturą światowej Banksterki i Międzynarodowych Korporacji na Kraj Priwislanski. Młodzieży wychowanej w III RP wyjaśniam, że Kraj Priwislanski to status jaki Rosja Carska nadała Królestwu Polskiemu odbierając mu resztki autonomii po powstaniu styczniowym, a więc w fazie najpodlejszego upadku polskiej państwowości w dziejach. Ten stan trwał 51 lat, do 1918 roku.

Kraj Przywiślański – oficjalna nazwa Królestwa Polskiego po zniesieniu przez Rosję jego autonomii w 1867 r. W 1866 r. zreorganizowano administrację i utworzono 10 guberni włączonych do Cesarstwa Rosyjskiego. Zlikwidowano herb Królestwa Polskiego, a carowie Rosji tytułowali się również jako carowie Polski.”

1. wR24.pl: Czym jest pandemia? Kto odpowiada za chaos koronawirusowy? S. Danilczuk

https://www.youtube.com/watch?v=uVo07g1-6Mo

2. Grzegorz Płaczek – Kobiór: Szczepionki AstraZeneca – ciekawe fakty o firmie. Co skrywa ulotka o szczepionkach?

https://www.facebook.com/112867900492882/videos/1062831044219982

3a. Polska Chata – Matka Kurka nadaje: Jedź do DPS-u w Woli Czołnowskiej, jak nie wierzysz!

https://youtu.be/uOgzO7ZhyNo

3b. Chlebowski się spocił, Dworczyk i Andrusiewicz poszli do kasyna z pokerową miną

https://www.youtube.com/watch?v=Zzfp3SoAz0o

3c. Wojna światów w Zakopanem, polewamy się szampanem

https://www.youtube.com/watch?v=sIiMXtPeXSM

Podziel się!