1. Telewizja Polaków: Łódź zasłynie! „Nie ruszaj się bo strzelam!” – nie miał maseczki!; 2. wR24.pl: Justyna Socha – Kolejne zgony po szczepionce!? Służby nie reagują!; 3. Medonet: Szwedzkie miasta zabraniają noszenia maseczek. Dlaczego?; 4a. Interia: Szczepienia nauczycieli. Złe samopoczucie i zwolnienia lekarskie; 4b. Suwerenny.pl: Duszności, wymioty, gorączka itd…28 na 32 nauczycieli zachorowało po przyjęciu rządowego LEKU

Łódź zasłynie! „Nie ruszaj się bo strzelam!” – nie miał maseczki!

PORT ŁÓDŹ Środa 17.02.21 godzina 12.50 Straż miejska zatrzymuje młodego chłopaka za brak maski na twarzy , chłopak mówi im że nie ma dokumentów przy sobie więc mówią mu że zabierają go na komisariat , on mówi stanowcze nie. I rozwija się taka akcja , kolega chłopaka próbuje mu pomagać to strażnik wyjmuje broń.

– To opis do materiału nr 1 spod filmiku, który ma 1 minutę.

To nie są żarty – tak się zaczyna faszyzm, bo prawda jest taka że te maski spełniają rolę wyłącznie emblematu akceptacji polityki PISu i Banksterki!

Materiał nr 3 z Medonet.pl – nawiązuje to tematu masek – Jest stronniczy, niby informujący, że Szwedzi masek nie nosili i nie noszą, a jeśli noszą to są od tego odwodzeni przez rządową agencję zdrowia. De facto jednak optujący za maskowaniem, a nawet za noszeniem dwóch masek na twarzy – to już naprawdę medyczny ABSURD!!! To jest optowanie za zabobonem, foliarstwo czystej wody,  szurostwo opłacane przez banksterkę jako niby-dziennikarstwo, to jest średniowiecze przeniesione żywcem w XXI wiek – doradztwo na zasadzie ” przestań oddychać, bo tym sposobem najlepiej chronisz innych przed koronawirusem”!

Mimo wszystko, daję tę informację bo dobrze wiedzieć, że są agencje rządowe w Europie, które cenią wyżej zdrowie obywateli niż ceni je polski nierząd.

Materiał nr 2 bardzo ważny, a nr 4 nie m niej – obydwa związane z NOP po szczepionkach.  Justyna Socha mówi również o NIL (Naczelnej Izbie Lekarskiej) i jej kapturowych sądach po wczorajszym procesie, który niezależne media próbowały relacjonować, ale oczywiście nie dopuszczono do tego. Tak działa w Polsce prawo.

Dzisiaj Marsze Wolności w polskich miastach. Jeżeli Morawiecki i Kaczyński zrobią po nich  lockdown to możemy być pewnie, że te marsze na ową decyzję nie będą mieć żadnego wpływu. Nie o to przecież chodzi. Jest tyle biznesów klasy średniej w Polsce do przejęcia.

1. Telewizja Polaków: Łódź zasłynie! „Nie ruszaj się bo strzelam!” – Nie miał maseczki!

https://www.youtube.com/watch?v=Be3pX_652XU

PORT ŁÓDŹ Środa 17.02.21 godzina 12.50 Straż miejska zatrzymuje młodego chłopaka za brak maski na twarzy , chłopak mówi im że nie ma dokumentów przy sobie więc mówią mu że zabierają go na komisariat , on mówi stanowcze nie. I rozwija się taka akcja , kolega chłopaka próbuje mu pomagać to strażnik wyjmuje broń.

2. wR24.pl: Justyna Socha – Kolejne zgony po szczepionce!? Służby nie reagują!

https://www.youtube.com/watch?v=Iv42rICvang

https://wrealu24.tv/na-zywo/pilne-kolejne-zgony-po-szczepionce-sluzby-nie-reaguja-justyna-socha-u-roli-o-protestach

 

3. Medonet: Szwedzkie miasta zabraniają noszenia maseczek. Dlaczego?

Od początku pandemii koronawirusa Szwedzi przyjmują inne strategie w walce z COVID-19 niż reszta Europy, a nawet świata. I nie chodzi tu tylko o niechęć do nakładania obostrzeń na obywateli. Kontrowersje wzbudza też temat maseczek – szwedzkie władze nie są przekonane do takiej formy ochrony przed wirusem. Do tego stopnia, że niektóre miasta wręcz zabraniają zasłaniać usta i nos.

  1. Szwedzkie władze wielokrotnie podkreślały, że noszenie maseczek nie pomaga w walce z pandemią
  2. W grudniu po raz pierwszy zaostrzono przepisy – Szwedom zarekomendowano wtedy, by nosili maseczki w komunikacji miejskiej
  3. Najnowsze doniesienia ze Szwecji wskazują jednak na powrót liberalnego podejścia – coraz więcej miast zabrania noszenia maseczek
Szwedzkie miasta zabraniają noszenia maseczek

W Szwecji coraz częściej dochodzi do sytuacji, gdy noszenie maseczek lub zasłanianie twarzy jest źródłem problemów. Władze gminy Halmstad zakazały używania maseczek czy przyłbic w szkołach. Z kolei bibliotekarze w mieście Kungsbacka zostali poinstruowani, by nie zasłaniać twarzy i nosa.

I choć takie doniesienia mogą wydawać się szokujące, to są one zgodne z linią postępowania szwedzkich władz od początku pandemii COVID-19. Stosowania maseczek jako formy ochrony przed koronawirusem nie pochwala Szwedzka Agencja Zdrowia Publicznego.

Szwedzi nie chcą nosić maseczek

Od początku pandemii COVID-19 Szwedzka Agencja Zdrowia Publicznego informowała, że noszenie maseczek nie jest przez nią rekomendowane. Wśród argumentów przemawiających na niekorzyść zasłaniania nosa i ust, zdaniem Szwedów, znajdował się brak skuteczności tego rozwiązania, a nawet jego potencjalna szkodliwość.

więcej u źródła: Medonet.pl

 

4a. Interia: Szczepienia nauczycieli. Złe samopoczucie i zwolnienia lekarskie. Szkoły mają problem

Zastępstwa, odwołane częściowo lekcje, a nawet całkowite zamknięcie szkół. Szczepienia nauczycieli w wielu miejscach w kraju zdezorganizowały pracę placówek oświatowych. – Nie dałabym rady dotrzeć do pracy – mówi Interii jedna z zaszczepionych nauczycielek, która miała objawy przypominające grypę. Lekarz Bartosz Fiałek uspokaja: to POP, czyli pożądany odczyn poszczepienny. I dodaje, że około 70 proc. osób po szczepieniu będzie go miało.

Katarzyna Załuska, nauczycielka z Łodzi, została zaszczepiona w poniedziałek o godzinie 15:30. Pierwsze objawy wystąpiły u niej po dziewięciu godzinach. – W nocy obudził mnie ból głowy. Podwyższona temperatura, dreszcze, ogólny ból ciała towarzyszyły mi do wieczora we wtorek – mówi w rozmowie z Interią.

Przyznaje, że podobnie czuła się większość jej kolegów z pracy. – Niestety raportowali też mniej przyjemne reakcje. Albo te same, tylko trwające dłużej, nawet dwie doby – dodaje nauczycielka.

Pytana, czy prowadziła lekcje dzień po szczepieniu, odpowiada: – We wtorek miałam tylko zajęcia zdalne, więc „przeczołgałam się” na krzesło i poprowadziłam je zgodnie z planem. Do pracy nie dałabym jednak rady dotrzeć – przyznaje.

Nauczycielka podkreśla, że teraz czuje się bardzo dobrze. I uważa, że mimo wszystko warto było się zaszczepić. Jednak zauważa, że szczepienia wszystkich pedagogów z danej placówki jednego dnia mogą dezorganizować pracę szkoły. – Znakomita większość zostanie wyłączona z pracy na te 2-3 dni – dodaje.

Ankieta radnego

Sprawę złego samopoczucia u zaszczepionych nauczycieli w swoim mieście postanowił zbadać krakowski radny Łukasz Wantuch (Przyjazny Kraków).

– Nauczyciele zaczęli mi zgłaszać te problemy w zastraszających ilościach. Utworzyłem więc ankietę, by zgłaszali w niej, co im dolegało i jak długo objawy się utrzymywały. Tylko 8 proc. nauczycieli, którzy wzięli w niej udział, czuło się dobrze po szczepieniu – mówi Interii.

Link do tej tabeli wysłał do krakowskich szkół, by dyrektorzy mogli się na tę sytuację przygotować. – Nie chodzi o to, żeby szerzyć panikę i zniechęcać, a o to, by można było przygotować placówkę i zachować ciągłość jej funkcjonowania – wyjaśnia radny.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/magdalena-raducha/news-szczepienia-nauczycieli-zle-samopoczucie-i-zwolnienia-lekars,nId,5055650#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

4b. Suwerenny.pl: Duszności, wymioty, gorączka itd…28 na 32 nauczycieli zachorowało po przyjęciu rządowego LEKU

https://www.youtube.com/watch?v=ms6ZYgzUrhY

Podziel się!